Bitbuy apskats Viss, kas jums jāzina par Kanādas labāko kriptogrāfijas biržu BitBuy

Kas ir Bitbuy?

Bitbuy.ca ir viena no vecākajām un populārākajām kriptovalūtu biržām Kanādā. Vēl 2013. gadā Ādams Goldmans ar galveno mītni Toronto nodibināja biržu ar nosaukumu “Instabit”, kas 2016. gadā beidzot tika nomainīta uz Bitbuy. 2013. gadā kriptonauda vai pat Bitcoin nebija uz pusi tik populāri kā šodien. Tātad, uzsākot apmaiņu, kur cilvēki var pirkt un pārdot kriptos toreiz, noteikti nebija viegli, ja vien aiz tā nav spēcīga redzējuma.

Kopš tās darbības sākuma Bitbuy sniedz kvalitatīvus pakalpojumus Bitcoins un citu galveno kriptogrāfiju pirkšanai, pārdošanai un tirdzniecībai Kanādā. Jums jāņem vērā, ka spēkā esošo vietējo noteikumu dēļ visi Bitbuy piedāvātie pakalpojumi ir pieejami tikai Kanādas pilsoņiem vai pastāvīgajiem iedzīvotājiem. Pēdējo septiņu gadu laikā Bitbuy ir sasniedzis daudzus pagrieziena punktus un ir uzrādījis eksponenciālu gan ieņēmumu, gan klientu bāzes pieaugumu. Šajā gadā Bitbuy ir arī ierindots kā viens no visstraujāk augošajiem uzņēmumiem Kanādā. Plašāku informāciju par to var atrast šeit.  

No šodienas Bitbuy var uzskatīt par vienu no visuzticamākajām iespējām kanādiešiem pirkt, pārdot un tirgot kriptovalūtas. Šajā Bitbuy pārskatā apspriedīsim visus galvenos šīs apmaiņas aspektus, piemēram, drošību, lietotāja saskarni, reģistrācijas procedūru, maksas utt. Šī Bitbuy pārskata beigās mēs esam pārliecināti, ka jūs varēsiet izlemt, vai šī apmaiņa ir domāts jums vai nē. 

Kripto apmaiņas Bitbuy galvenie momenti

Starp visām kripto apmaiņām, kuras mēs esam redzējuši un pārskatījuši, Bitbuy ir nedaudz atšķirīgs. Šī apmaiņa ir vērsta uz to, lai darītu to, kas viņiem vislabāk padodas, nevis lai sniegtu visus kriptogrāfijas pakalpojumus ar mērenu kvalitāti. Zemāk ir dažas lietas, kas padara Bitbuy apmaiņu, kas jāapsver. 

 • Pārsteidzošs lietotāja interfeiss – Ja esat iesācējs kriptogrāfijas lietotājs un dzīvojat Kanādā, Bitbuy ir domāts jums. Šīs apmaiņas lietotāja saskarne ir aizraujoša, jo tā ir visaptveroša, tomēr ļoti viegli lietojama, saprotama un orientējama.  
 • Drošs – Bitbuy ir viena no drošākajām kriptogrāfijas biržām Kanādā, un to ir atzinusi FINTRAC. Tā kā viss kriptogrāfijas tirgus ir decentralizēts, ir grūti atrast biržas, piemēram, Bitbuy, kuras arī atzīst centralizētās iestādes.   
 • Lietošanas ērtums – Sākot no konta izveidošanas tikai dažu minūšu laikā līdz bankas depozītu veikšanai un ātrai izņemšanai, Bitbuy kodols ir lietotājam draudzīgums. Tāpēc lietotāji, kuriem nav zināšanu par kriptogrāfiju, arī var viegli izmantot Bitbuy. 
 • Uzticama klientu apkalpošana – Bitbuy visiem lietotājiem piedāvā pārsteidzošu klientu apkalpošanu. Izņemot ļoti labi sagatavoto bieži uzdoto jautājumu sarakstu, lietotāji sazinās ar atbalsta komandu pa e-pastu. Bitbuy lepojas ar izcilu klientu atbalstu, un viņu atbildes laiks uz e-pasta jautājumiem ir labākais nozarē.
 • Tikai kanādiešiem – Šīs apmaiņas lietotāji var būt tikai Kanādas iedzīvotāji un pilsoņi. Lietotāji var finansēt savus kontus, izmantojot Interac eTransfer un Bank Wire ar CAD kā pamata valūtu. Iemaksas un izmaksas var veikt CAD un arī citās kriptovalūtās.
 • OTC Desk pieejamība – Bitbuy piedāvā arī ārpusbiržas (Over-the-Counter) pakalpojumu tiem, kas vēlas tirgoties ar lielākām summām nekā USD 20 000. Šī funkcija būs īpaši noderīga mazumtirgotājiem ar lielu apjomu un arī institucionālajiem investoriem.     

Pieejamās aktīvu klases vietnē Bitbuy

Bitbuy lietotāji piekļūst septiņi galvenās kriptovalūtas: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP), Bitcoin Cash (BCH), Zvaigžņu lūmeni (XLM) un EOS. Lietotāji var iegādāties vai tirgot šos kriptogrāfijas, izmantojot Kanādas dolārus (CAD) vai citas kriptovalūtas. 

Jūs varat sekot viņu galvenajām kriptogrāfijas tendencēm šeit

Vai Bitbuy Exchange ir droša?

Kā minēts iepriekš, Bitbuy ir viena no drošākajām biržām Kanādā. Pēdējo septiņu gadu laikā šai apmaiņai nav bijusi uzlaušana vai iesaistīšanās kādās ļaunprātīgās darbībās. Regulāri pārbauda un ir atzīta MSB (Money Service Business) federālā aģentūra, piemēram, FINTRAC izskaidro šīs kripto apmaiņas ticamību un uzticamību. 

Tālāk ir minēti daži no ievērojamākajiem pasākumiem, kurus Bitbuy Canada ievēro, lai nodrošinātu vislielāko drošību un drošumu par saviem klientu līdzekļiem. 

 • Divu faktoru autentifikācija – 2 FA ir obligāts, lai veiktu jebkuru darījumu vai pat pieteiktos viņu kontā biržā. 
 • Saldēšanas krātuves funkcionalitāte – tas ir obligāti jebkurai apmaiņai, kas tiek uzskatīta par īstu un drošu. Saldētava ir līdzekļu glabāšanas process bezsaistes makā, kas nekur nav savienots ar internetu. Bitbuy apgalvo, ka 95% no klienta līdzekļiem tiek glabāti aukstā maciņā un ir atdalīti no pamattīkla. Tāpēc nevienam nav iespējams nozagt līdzekļus no Bitbuy tīkla.
 • KYC pārbaude – Visi Bitbuy reģistrētie lietotāji iziet verifikācijas procesu, kas pazīstams kā “KYC”, kas parasti tiek apstrādāts automātiski un ir obligāts, lai aizsargātu iespējamos lietotājus, kuri tiek krāpti. 
 • Drošības auditi – Bitbuy regulāri sadarbojas ar blokķēdes kiberdrošības aģentūrām, piemēram, Šifrēšanas asmens vai LIELS (Blockchain Intelligence Group), lai veiktu dažādas revīzijas, tostarp “rezervju pierādījumus”.
 • Maksātspējas pierādījums – Dažādās drošības revīzijās tika secināts, ka šī apmaiņa ir izturējusi visu kategoriju revīzijas, ieskaitot kriptogrāfijas un maksātspējas koeficientu 1: 1. Tas izskaidro pārredzamību šajā biržā tirgoto aktīvu uzskaitē.
 • Bitcoin apdrošināšana – Bitbuy lietotāji var uzglabāt savus bitcoin ieguldījumus bezsaistes glabātuvē ar apdrošināšanu līdz pilnīgai viņu līdzdalības vērtībai. Tas ir iespējams, pateicoties viņu partnerībai ar Knoks. Plašāku informāciju par to var atrast šeit

Citi kritiski drošības pasākumi, ko veic Bitbuy, ietver ikdienas šifrēšanas darbības un vairāku dublējumu izveidi. Turklāt katrs darījums, kas notiek biržā, tiek nodots caur SSL, lai nodrošinātu papildu drošību.   

Kā tirgoties ar BitBuyTrading interfeisiem 


Bitbuy lietotāji var izvēlēties no diviem dažādiem tirdzniecības veidiem, kas ir Express un Pro.

bitbuy lietotāja interfeiss

Ekspress tirdzniecībaIr domāts iesācējiem, savukārtPro Trade‘Ir paredzēts progresīvākiem kriptogrāfijas tirgotājiem. Ikviens, kam ir Bitbuy konts, var piekļūt gan Express, gan Pro tirdzniecības iespējām. Express tirdzniecības iespēju lietotājiem platformā viss ir padarīts patiešām vienkāršs. Šīs opcijas lietotāji varētu būt vairāk iesācēju tirgotāji, kuri vēlas iegādāties kriptogrāfiju tikai dažās sekundēs. 

Process ir arī nevainojams, jo lietotājam ir tikai jāizvēlas kriptogrāfijas aktīvs, jāizvēlas daudzums un noklikšķiniet uz pirkt vai pārdot. Arī darījumi ir ātri, taču maksa var būt nedaudz augstāka, salīdzinot ar iespēju Pro Trade. 

No otras puses, Pro tirdzniecība ir paredzēta profesionāliem kriptogrāfijas tirgotājiem, kuri mēdz analizēt tirgu pirms kriptogrāfijas aktīvu pirkšanas vai pārdošanas. Šim nolūkam šī birža ir sadarbojusies ar TradingView, lai tehnikas analītiķiem piedāvātu nozares līmeņa kartēšanas rīkus. 

Tirdzniecības profesionāļi arī piekļūst uzlabotiem pasūtījumu veidiem, un saskarne izskatās kā jebkura cita kriptogrāfijas birža, piemēram, Coinbase vai Binance ar pasūtījumu grāmatām, tirdzniecības vēstures logiem utt. Arī šeit iekasētā maksa ir lētāka, salīdzinot ar Express tirdzniecības iespēju. Lai apskatītu Bitbuy Pro demonstrācijas lapu, noklikšķiniet uz šeit.   

Kā reģistrēties vietnē Bitbuy?

Pierakstīšanās ar Bitbuy ir diezgan vienkārša, un visa procesa pabeigšana aizņem tikai dažas minūtes. Tālāk ir sniegta reģistrācijas procesa pakāpeniska procedūra. 

1. darbība: Apmeklējiet ierēdni Bitbuy vietne.

Noklikšķiniet uz Reģistrēties, lai sāktu darbuBitbuy

2. darbība: Apakšā noklikšķiniet uz “Reģistrēties šeit”.  

bitbuy

3. solis: Jūs varēsiet redzēt zemāk redzamo ekrānu. Ievadiet e-pasta adresi, vēlamo paroli un noklikšķiniet uz Reģistrēties. (Varat arī ievadīt Bitbuy novirzīšanas kodu, ja kāds ir norādījis.)    

bitbuy

4. solis: Pēc tam jums jāapmeklē sava pastkaste un jāpārbauda sava e-pasta adrese, noklikšķinot uz saites, kuru esat saņēmis.  

bitbuy

Jums ir jāspēj redzēt zemāk redzamo ekrānu, lai apstiprinātu, vai jūsu pasta adrese ir pārbaudīta.  

bitbuy

5. darbība: Jūs tiksiet novirzīts uz tālāk redzamo lapu, kur jums jāievada akreditācijas dati un jānoklikšķina uz Pierakstīties.  

bitbuy

6. solis: Ievadiet savu mobilā tālruņa numuru (tikai Ziemeļamerikas numuri ar +1, jo kods ir atļauts) un apstipriniet, ievadot OTP. Vēlāk varēsiet mainīt 2FA tehniku ​​uz Google Authenticator.

bitbuy

7. solis: Aizpildiet visu personisko informāciju, kas minēta zemāk redzamajā ekrānuzņēmumā.   

bitbuy

8. solis: Izvēlieties sev piemērojamās opcijas, sniedziet piekrišanu verifikācijai, izvēloties opciju Pieņemt un noklikšķiniet uz Pieprasīt verifikāciju.

bitbuy

9. solis: Visbeidzot augšupielādējiet atbilstošos dokumentus un noklikšķiniet uz Iesniegt. Šis ir tikai vienreizējs KYC verifikācijas process, lai nodrošinātu, ka neviens nepierakstās, izmantojot jūsu pazaudēto ID, vai ka lietotāji netiek krāpti. Kad pārbaude būs pabeigta, Bitbuy biržā varēsiet finansēt savu kontu un tirgot kriptogrāfijas.   

bitbuy

Depozīts un izņemšana

Lietotāji var veikt depozītus un naudas izņemšanu savā Bitbuy kontā, izmantojot kriptovalūtas un CAD fiat valūtu. Depozīta metodes ietver kriptogrāfiju, bankas pārskaitījumu un Interac e-pārskaitījumu. 

Zemāk redzamajā ekrānuzņēmumā varat redzēt minimālos un maksimālos depozīta / izņemšanas ierobežojumus savam Bitbuy kontam. Varat arī pamanīt, ka apstrādes laiks ir daudz ātrāks, ja to veic, izmantojot Interac e-pārskaitījumu, nekā tradicionālais bankas pārskaitījums. 

Minimālā summa, ko varat izņemt, ir attiecīgi USD 50 un USD 20 000, izmantojot Interac e-pārskaitījumu un bankas pārskaitījumu. Pirmajam ir nepieciešamas apmēram 24 stundas, lai pabeigtu izņemšanu, savukārt otrajai metodei – apmēram 2-3 darba dienas.       

bitbuy

Zemāk redzamajos ekrānuzņēmumos varat atrast informāciju, kas saistīta ar depozītiem un izņemšanu, veicot kriptovalūtas.

bitbuy

bitbbuy

Mēs noskaidrojām, ka kriptogrāfija ir labākais veids, kā noguldīt un izņemt līdzekļus savā Bitbuy kontā, jo nav depozīta maksas. Arī maksa par izņemšanu ir lētāka, salīdzinot ar parastajām izņemšanas metodēm. Turklāt apstrādes laiks ir ātrāks, ja to veic, izmantojot kriptogrāfijas.    

Bitbuy maksas

Mēs uzskatījām, ka maksa, ko iekasē šī apmaiņa, ir ļoti saprātīga un atbilst viņu piedāvātajiem pakalpojumiem. Patiesībā Bitbuy iekasē lētākās maksas, salīdzinot ar visām pārējām biržām Kanādā. Kā minēts iepriekšējās sadaļās, visi Bitbuy lietotāji var izmantot Express Trade, Pro Trade un OTC funkcijas.  

Pro Trade variants ir lētāks, salīdzinot ar Express Trade. Par kriptogrāfiju pirkšanu / pārdošanu tiek iekasēta ražotāja maksa 0,1% un ņēmēja maksa 0,2%. Salīdzinājumam tiek iekasēta fiksēta maksa 0,5% apmērā par ātrās tirdzniecības iespējas izmantošanu pieejamo kriptovalūtu pirkšanai vai pārdošanai.. 

Depozīta maksa par bankas pārskaitījumu (0,5%) ir lētāka salīdzinājumā ar Interac e-pārskaitījumu (1,5%). Salīdzinājumam – Interac e-Transfer metode ir veids, kā veikt ātrāku noguldījumu, pat ja maksa ir nedaudz augstāka.

Šī apmaiņa iekasē 1,5% maksu par naudas izņemšanu no sava Bitbuy konta, izmantojot bankas pārskaitījumus un Interac e-pārskaitījumus. Ja veicat darījumus, izmantojot kriptogrāfijas, jums nav jāmaksā nekāda maksa. Plašāku informāciju par Bitbuy maksām var atrast šeit.  

Bitbuy plusi & Cons

Plusi 

 • Bitbuy lietotāja saskarne un lietotāja pieredze ir vislabākā, ko esam redzējuši kriptogrāfijas apmaiņā.
 • Šī apmaiņa nodrošina lielisku klientu atbalstu un ātru reakcijas laiku. 
 • Viena no šīm nedaudzajām apmaiņām ar stingriem noteikumiem. Tas nodrošina maksimālu lietotāju līdzekļu drošību un palielina apmaiņas uzticamību. 
 • Labi veidoti kontu veidi (Express & Pro), jo tie kalpo gan iesācējiem, gan pieredzējušiem kriptogrāfijas tirgotājiem. 
 • Bitbuy partnerība ar Knoks ir vērtīgs, jo apdrošināšanas piedāvāšana visiem esošajiem lietotājiem Bitcoins bez papildu izmaksām noteikti var uzskatīt par pro. 

Cons

 • Šobrīd pieejams tikai Kanādas pilsoņiem un iedzīvotājiem.
 • Spekulācijām un tirdzniecībai ir pieejamas tikai galvenās kriptovalūtas. 
 • Mērena maksas struktūra. Varēja būt lētāks dažās jomās.   

Mūsu spriedums

Bitbuy Canada noteikti ir viena no unikālajām biržām tirgū. Viņu nodoms būt vislabākajiem tajā, kas viņiem padodas, nevis darīt visu, vienlaikus piedāvājot zemāku kvalitāti, izskaidro viņu uzticību lieliskajiem piedāvātajiem pakalpojumiem. Šīs biržas piedāvātās platformas un maksas ir ļoti labi izstrādātas, lai kalpotu gan iesācējiem, gan pieredzējušākiem tirgotājiem. Platformas lietotājdraudzīgums, lieliska atbalsta komanda un stingri drošības pasākumi, kas veikti, lai aizsargātu klienta līdzekļus, ir šīs vērtīgākās iezīmes šajā apmaiņā..

Bieži uzdotie jautājumi (FAQ)

J: Es esmu no Brazīlijas. Vai es varu kaut kādā veidā izmantot Bitbuy piedāvātos pakalpojumus? 

A – Diemžēl nē. Šī apmaiņa paredzēta tikai Kanādas pilsoņiem vai pastāvīgajiem iedzīvotājiem. Lai reģistrētos, nepieciešama pastāvīga adrese Kanādā un Ziemeļamerikas mobilā tālruņa numurs. 

J – vai es varu izmantot PayPal vai Skrill sava Bitbuy konta finansēšanai?  

A – Nē. Lai finansētu savus kontus, varat izmantot Interac un bankas pārskaitījumu. Varat arī izmantot kriptonauda, ​​lai finansētu savu kontu. 

J – Vai mani līdzekļi ir droši, kad tos iemaksāju savā Bitbuy kontā?   

A – Jā. Viņi ir absolūti droši. Pēdējo septiņu gadu laikā nav noticis neviens gadījums, kad šī apmaiņa tiktu uzlauzta vai klientu līdzekļu zādzība. Tādu nozīmi šī apmaiņa piešķir klientu fondiem.   

J – Es esmu profesionāls kriptogrāfijas tehniskais tirgotājs un dodu priekšroku maksāt mazāk maksu. Kuru tirdzniecības iespēju man izvēlēties? Express vai Pro?  

A – Jums noteikti jāizvēlas Pro Trade iespēja, piekļūstot TradingView diagrammu rīkam, lai analizētu tirgus. Arī komisijas šajā kontā ir mazākas, salīdzinot ar Express kontu. Priekā.  

ja jūs dzīvojat Kanādā un vēlaties ar vislielāko vieglumu iekļūt kriptos, Bitbuy vajadzētu būt jūsu apmaiņas vietnei. Reģistrēties Šeit

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector