Birža, kas ļauj tirgot kriptovalūtu par nulles tirdzniecības maksu: Phemex

Viena no ātrākajām biržām, kas spēj apstrādāt 300 000 darījumus sekundē un pasūtījumu atbildes laiks ir mazāks par 1 milisekundi.

Phemex ir salīdzinoši jauna kriptovalūtas birža, kas cenšas izjaukt valūtas tirgu ar nulles maksu, pamatojoties uz dalību. Tas tika dibināts 2019. gadā un reģistrēts kā uzņēmums Singapūrā, kas darbojas Britu Virdžīnu salu jurisdikcijā. Biržu vada 8 bijušie Morgan Stanley darbinieki, kuru izpilddirektors ir Džeks Tao.

Kopš tā laika Phemex ir piedzīvojusi milzīgu izaugsmi. Pēc Alexa teiktā, Phemex ir kļuvis par vienu no 40 000 visvairāk apmeklētajām vietnēm visā pasaulē. CoinMarketCap ierindo to kā sesto lielāko apmaiņu pret mūžīgiem BTC / USD līgumiem. Tiešajā tirdzniecībā Phemex šobrīd reģistrē ikdienas tirdzniecības apjomu nedaudz mazāk nekā USD 300 miljonu apmērā sešos tirgos.

Pros par kriptovalūtas tirdzniecību Phemex

  • Sestā lielākā apmaiņa pret BTC-Futures
  • Nulles spot spot tirdzniecība premium lietotājiem
  • Negatīva Maker maksa par nākotnes līgumiem
  • Laipni lūdzam un novirzīšanas prēmijas

Kriptogrāfijas valūtas tirdzniecības mīnusi Phemex

  • Dažās jurisdikcijās tas nav reglamentēts un ierobežots
  • Anulēšanas ierobežojumi lietotājiem, kas nav piemaksu
  • Spot tirdzniecībai ir nepieciešama augstākā līmeņa dalība

Dalības līmeņi

Tā vietā, lai iekasētu tirdzniecības maksu, Phemex cenšas gūt ieņēmumus, pārdodot dalības paketes. Šim nolūkam viņi piedāvā trīs dažādus dalības līmeņus. Bezmaksas standarta dalība nodrošina piekļuvi Futures tirdzniecības platformai. Izņemšana tiek apstrādāta tikai trīs reizes dienā, un dienas izņemšanas limits ir 2 BTC.

Augstākās klases dalības paketes cena svārstās no 9,99 USD par 30 dienu dalību līdz gada dalībai par 69,99 USD. Premium dalība nodrošina piekļuvi tūlītējiem tirgiem ar nulles procentu tirdzniecības maksu un noņem izņemšanas ierobežojumu. Piemaksu izņemšana tiek apstrādāta katru stundu.

Turklāt augstākās klases dalībnieki saviem draugiem var dāvināt 30 dienu izmēģinājuma abonementu. Izmēģinājuma abonementi piedāvā tādas pašas funkcijas kā premium dalība, tikai bez nosacītiem pasūtījumiem tūlītējos tirgos un ar dažiem izņemšanas ierobežojumiem. 

Maki un vietas tirgi

Phemex lietotājiem ir pieejami septiņi brīvības atņemšanas maki (BTC, ETH, XRP, LINK un USDT). Tie ietver 4 tūlītējos tirdzniecības pārus, kuri visi tiek norēķināti USDT. Drošības nolūkos Phemex ir ieviesis hierarhisku deterministisku aukstā maka sistēmu, visiem lietotājiem piešķirot depozīta adreses un uzglabājot līdzekļus daudzparakstu aukstajā makā.. 

Atvasināto instrumentu tirgi

Papildus tūlītējai apmaiņai Phemex uzskaita mūžīgos līgumus par sešām kriptovalūtām (BTC, ETH, XRP, LINK, XTZ un LTC) un vēl vienu pastāvīgu līgumu par zeltu. Altcoin un zelta līgumi tiek kotēti un norēķināti USD, savukārt Bitcoin līgumi tiek veikti BTC. BTC un zelta nākotnes līgumus var tirgot ar sviras koeficientu līdz 100x, savukārt visiem pārējiem līgumiem maksimālais sviras efekts ir 20x.

Visus spot un atvasināto instrumentu tirgus var tirgot simulētā testnet tīklā, kas lietotājiem dod iespēju pārbaudīt savas tirdzniecības stratēģijas pirms to piemērošanas ar reālu naudu.


Welcome Bonuss un novirzīšanas programma

Phemex piedāvā trīs sagaidīšanas bonusu līmeņus. Pirmais līmenis 2 USD vērtībā tiek ieskaitīts uzreiz pēc konta aktivizācijas. Lietotāji, kuri seko Phemex vietnē Twitter un retvīto savu piesprausto čivināt, saņem papildu 10 USD. Visbeidzot, finansējot viņu Phemex kontu, izmantojot 0,2 BTC vai 1500 USD tīklu lietotājus, papildus sagaidīšanas prēmija ir 60 USD.  

Ietekmētāji var nopelnīt komisijas maksu 50% apmērā no visiem lietotājiem, kuri reģistrējas, izmantojot savu Referral kodu, izmantojot ekskluzīvo Phemex All-Star programmu. Turklāt viņi saņem 10% komisiju par citu Visu zvaigžņu dalībnieku nosūtīšanu. Lietotāji, kas nepiedalās Visu zvaigžņu programmā, var nopelnīt citus novirzīšanas bonusus, piemēram, bezmaksas premium dalību.

Drošība

Visas Phemex programmatūras sistēmas tiek mitinātas AWS Cloud, izmantojot ugunsmūrus un baltos sarakstus, lai nošķirtu dažādas tirdzniecības sistēmas, lai mazinātu risku un mazinātu iespējamo drošības pārkāpumu radītos zaudējumus.. 

Lietotāju konti tiek aizsargāti ar divu faktoru autentifikāciju visām kritiskajām darbībām. Turklāt, lai novērstu trešo personu manipulācijas ar ierakstiem un lai atklātu pārkāpumus, Phemex izmanto bankas līmeņa divkāršās grāmatvedības uzskaiti.. 

Lietotāju līdzekļi tiek glabāti aukstos maciņos, līdz minimumam samazinot iespējamo uzlaušanas radīto kaitējumu. Pirms apstiprināšanas tiek pārbaudītas visas izņemtās naudas summas. Phemex tirdzniecības dzinēji ļauj ātri un bez kļūdām norēķināties par darījumiem. Phemex nodrošina daudzvalodu visu diennakti klientu atbalstu.

Maksas struktūra

Maksa par izņemšanu no maka ir saprātīga un parasti ir tādā pašā diapazonā kā citas apmaiņas. Piemēram, Phemex iekasē 0,0005 BTC par Bitcoin izņemšanu vai 1 USDT par Tether izņemšanu. Izņemšana no USD vai BTC tirdzniecības kontiem ir bez maksas. 

Taker maksa par Futures platformu ir 0,075% visiem tirgiem. Phemex stimulē lietotājus, kuri nodrošina pasūtījumu grāmatu likviditāti, ar negatīvu Maker maksu -0,025%. 

Tiešajiem tirgiem visi darījumi, izmantojot Phemex vietni vai mobilo lietotni, ir bez maksas. Automātiskajiem tirgotājiem ir iespēja veikt uz API balstītu tirdzniecību ar maksu 0,1%. 

Salīdzinājumam – Binance iekasē bāzes maksu 0,1% apmērā par spot darījumiem. Tas nozīmē, ka tirgotāji, kuru gada apjoms pārsniedz 70 000 USD, Phemex var atrast lētāku alternatīvu. Arī tirgus veidotāji un tirgotāji, kuri dod priekšroku limita rīkojumiem, nevis tirgus rīkojumiem, var gūt labumu no negatīvās Maker maksas.

Vai Phemex ir droša Exchange izmantošana?

Tā kā Phemex ir viena no jaunākajām augsta līmeņa kriptovalūtu biržām, tām vēl nav jāiztur laika pārbaude. Neskatoties uz to, Phemex vada augstas frekvences tirdzniecības tehnoloģiju profesionāļu komanda ar vairāku gadu pieredzi kā Morgan Stanley vadītāji. 

Viņu rokraksts un pieredze attīstībā un kiberdrošībā ir skaidri atpazīstama viņu drošības koncepcijās. Lietotāju līdzekļi parasti tiek glabāti daudzparakstu aukstajos maciņos ar 2FA un papildu drošības pārbaudes pēc izņemšanas. 

Negatīvs moments ir skaidra regulējuma trūkums. Tādējādi Phemex sniegtie pakalpojumi ir ierobežoti dažās jurisdikcijās, tostarp Amerikas Savienotajās Valstīs. Lietotājiem ieteicams iepazīties ar lietošanas noteikumiem, lai pārbaudītu, vai viņi ir tiesīgi tirgoties biržā un vai birža ir reglamentēta viņu mītnes valstī..

Phemex pārskata spriedums

Phemex ir salīdzinoši jauna kriptovalūtas maiņa, kas tomēr ir parādījusi milzīgu izaugsmi pagājušajā gadā. Birža sola augstu likviditāti un līdz pat 100x lielāku sviru Bitcoin un zelta nākotnes darījumos. 

Maksas struktūra un augstākā līmeņa dalība padara Phemex par interesantu alternatīvu, it īpaši liela apjoma spot tirgotājiem un ierobežotu pasūtījumu tirgotājiem. 

Galvenie akcenti

  • Phemex ir visstraujāk augošā kriptovalūtas nākotnes un spot apmaiņa 2020. gadā.
  • Tā vietā, lai paļautos uz tirdzniecības nodevām, Phemex piedāvā nulles maksu tūlītēju tirdzniecību premium dalībniekiem.
  • Pastāvīgos līgumus var tirgot līdz 100x un altkoīnus ar līdz 20x svirām. 

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector