AAX birža: efektīvi tirgojiet kriptogrāfijas valūtas un nākotnes darījumus ceļā!

Tirgojieties, atrodoties ceļā, jebkurā laikā ar pasaules klases saskaņošanas motoru

Kriptovalūtu pasaule strauji pieaug, un līdz ar to kriptovalūtas maksājumu pakalpojumu sniedzēji konkurē ar fona, piedāvājot unikālus pakalpojumus, lai piesaistītu lietotājus viņu platformām. Kriptogrāfijas valūtas maiņa ir šo pakalpojumu sniegšanas centrā, tāpēc labas apmaiņas atrašana varētu atvieglot jūsu ceļojumu kriptogrāfijā.

Šis raksts koncentrējas uz vienu no sacelšanās apmaiņām, AAX apmaiņa, kuru mērķis ir sniegt saviem lietotājiem vislabāko platformu plaša kriptovalūtu noguldīšanai, izņemšanai un tirdzniecībai. Mēs koncentrējamies uz AAX unikālajām tirdzniecības funkcijām, maksām uz platformas un tās pasaules klases saskaņošanas dzinēju, kas uzlabo lietotāju pieredzi nākotnes līgumos un tūlītējā tirdzniecībā. AAX piedāvā arī plašu fiat-to-crypto ieslēgšanas un izslēgšanas rampu klāstu, izmantojot ārpusbiržas (OTC) platformu un sadarbībā ar specializētiem maksājumu pakalpojumu sniedzējiem.

Bet vispirms apskatīsim īsu AAX Exchange vēsturi un lomu, kuras mērķis ir spēlēt kriptogrāfijas aktīvu tirdzniecībā.

AAX vēsture

Atomic Asset Exchange jeb īsāk sakot, AAX ir Honkongā bāzēta kriptovalūtas birža, kas tika uzsākta 2019. gadā pēc 19 mēnešu testēšanas un izstrādes. Maltā reģistrētā birža saviem privātajiem un institucionālajiem klientiem piedāvā “institucionāla līmeņa” platformu kriptovalūtu nākotnes līgumu, spot cenu un ārpusbiržas vienādranga tirdzniecībai..

LSEG tehnoloģija

Birža kļuva par pirmo kriptogrāfijas biržu, kas izmantoja Millennium Exchange ™, kaujas pārbaudītu saskaņošanas motoru, ko izveidoja Londonas Fondu biržas grupas tehnoloģiju risinājumu piegādātāja LSEG Technology.

“Millennium Exchange zemais latentums, elastīgums un pielāgojamais dzinējs nodrošina vadošo veiktspēju un uzticamību tirgū.” – AAX kļūst par pirmo kriptogrāfijas apmaiņu izmantot LSEG tehnoloģiju

AAX integrēja LSEG platformu, kuru izmanto vairākas pasaules nozīmīgākās biržas, piemēram, Londonas biržā, Borsa Italiana, Johannesburgas biržā un Singapūras biržā, lai piedāvātu uzticamu un ātru tirdzniecības platformu..

AAB marķieris

AAB ir AAX biržas vietējais marķieris, kas piedāvā iekšējās sistēmas atlīdzības, ieskaitot 20% atlaidi tirdzniecības maksai. Kopumā ir izsniegti 50 miljoni AAB žetonu, no kuriem 20% tiek piedāvāti sabiedrībai. Līdzīgi kā Binance BNB, apmaiņa sadedzina žetonus, lai samazinātu to piegādi (lai gan AAX to dara katru dienu).

Birža izmanto 100% no nākotnes ienākumiem, lai katru dienu pirktu AAB tirgū un ierakstītu žetonus. Birža atkārtos šo procesu, līdz tiks sadedzināti 50% no kopējā AAB piedāvājuma.

AAX: ārpusbiržas, nākotnes un spot tirdzniecība

Kā minēts iepriekš, tirgotāji var izbaudīt plašo pirkšanas un pārdošanas spektru, tostarp Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Tron, XRP un arvien vairāk specializētu utilītu žetonu, tostarp Kyber, 0x, LINK, BAT un daudz ko citu..

Tirdzniecība ceļā!

AAX birža nodrošina tirdzniecības ērtības jebkurā vietā vai laikā, izmantojot pasaules klases saskaņošanas dzinēju Millennium Exchange, un tā ir pieejama mobilajos tālruņos iOS un Android lietojumprogrammu veikalos. AAX atbalsta arī API sistēmas, un nākotnē varēs piedāvāt FIX savienojumu arī institucionālajiem klientiem.

Fondu drošība ir augstākā līmenī ar daudzslāņu drošības sistēmām, stingru glabāšanu un pilnībā pārbaudītām sistēmām. Apmaiņa atbilst arī kriptovalūtas drošības standartam (CCSS).

Lai pasargātu savus tirgus no manipulācijām, uzturētu tīru likviditātes rezervi un nodrošinātu, ka platformā nav sliktu dalībnieku, AAX sadarbojas ar Solidus Labs, Elliptic un Refinitiv tirgus uzraudzības, uzraudzības un globālās riska pārbaudēs, attiecīgi.

Maksas, noguldījumi un izņemšana

Tirdzniecības maksas

Tāpat kā jebkurai citai kriptogrāfijas biržai, arī tirdzniecības maksas tiek piedāvātas pakāpeniski, veicinot augstas frekvences tirdzniecību biržā. Maksa par tūlītēju tirdzniecību ir no 0,01% līdz 0,06% veidotājiem un no 0,01% līdz 0,1% par ņēmēja maksu.

Fjūčeru tirdzniecības maksa tiek noteikta gan tirgus veidotājiem, gan piesaistītājiem ar standarta likmi 0,02%.

Izņemšana un noguldījumi

Kriptogrāfijas vai fiat depozītiem, kā arī platformas pārskaitījumiem nav jāmaksā. Tomēr birža iekasē maksu par izņemšanu, kas ir ļoti konkurētspējīga salīdzinājumā ar citām populārākajām biržām, piemēram, Binance. Katram kriptogrāfijas veidam ir noteikts minimālais izņemšanas limits (0,001 BTC un 0,02 ETH), un izmaksas par izņemšanu arī atšķiras no aktīviem – 0,0004 BTC par Bitcoin izņemšanu un 0,003 ETH par ētera izņemšanu.

Uzsākot AAX biržu, tika pieņemti tikai kriptovalūtas noguldījumi un izņemšana, bet nesen sadarbojas ar EPay, Coinify, Mercuryo un citi, lai iespējotu depozītus un naudas izņemšanu vairāk nekā 20 dažādās valūtās.

Ekstras

Tirdzniecības sacensības

Birža periodiski rīko depozītu un tirdzniecības sacensības, lai atalgotu lietotāju apņemšanos. No 2020. gada 13. jūlija līdz 7. augustam biržā notiks akcija, lai apbalvotu pirmos 500 klientus, kuri katru dienu iemaksā vismaz 200 USD, ar 10 USDT atlīdzību.

Birža lietotājiem piedāvā arī iespēju apvienoties, lai kopīgā balvu fondā iegūtu līdz pat 20 BTC. Jūs varat reģistrēties šeit pirms 24. jūlija.

AAX cilts

AAX piedāvā arī saistīto programmu AAX Tribe, kas piedāvā līdz 40% komisijās un 10% otrā līmeņa komisijās. Filiāles programmai Sage, Guru, Chief, Lineāls, Conqueror un Monarch ir seši līmeņi.

AAB Plus pasīvo ienākumu iniciatīva

Birža palaida savu AAB marķieri, līdzīgu Binance BNB vietējam marķierim, kas lietotājiem nodrošina iespēju nopelnīt pasīvus ienākumus. Izmantojot AAB Plus iniciatīvu, lietotāji var turēt savus žetonus AAX Vault, solot gada peļņas normu 4,50%. Likmi ģenerē minūte, un lietotāji jebkurā laikā var izņemt summu no glabātavas bez maksas. Arī AAB Plus darbojas tā, ka, ja AAB cena samazināsies pret USDT, relatīvā atdeve būs lielāka. Ja tomēr AAB vērtība pieaugs, lietotāji priecāsies uzzināt, ka izmaksātā summa netiks pazemināta.

Minimālā depozīta vērtība AAX Vault ir 100 AAB+.

Tirdzniecības skats

AAX ietver arī integrētu Trading View saskarni, kas nodrošina plašu diagrammu, grafiku un instrumentu klāstu, lai veiktu tehnisko analīzi biržā, tieši nepārslēdzot.

Uz AAX Kripto tirdzniecības Dojo, kas atrodams AAX akadēmijā, lietotāji var uzzināt, kā vislabāk izmantot AAX lietotni, ieskaitot visus kartēšanas rīkus. Turklāt Dojo tirgotājiem māca, kā izmantot tehniskos rādītājus un analīzi, lai pilnveidotu tirdzniecību.

Secinājums

Tā kā kriptovalūtu maiņas nozare sakarst, jo tirgū ienāk arvien vairāk mazumtirgotāju, AAX sniedz kvalitatīvus pakalpojumus, apstrīdot status quo.

Viena no labākajām platformas īpašībām ir lietotāja saskarne un pieredze. Biržā ir izmantota nozares vadošā platforma, kas atvieglo pārslēgšanos starp nākotnes, ārpusbiržas, spot un tiešās pirkšanas kontiem, nodrošinot lietotājiem netraucētu sajūtu par viņu tirdzniecību..

Bieži uzdotie jautājumi

  • Ko nozīmē AAX Exchange??

AAX ir saīsinājums no Atomic Asset Exchange.

  • Kādus pakalpojumus piedāvā AAX?

Kā minēts iepriekš, AAX piedāvā lietotājiem platformu nākotnes un spot cenu tirdzniecībai. Birža piedāvā arī peer-to-peer ārpusbiržas tirdzniecības galdu.

  • Vai es varu saistīt savu bankas kontu ar AAX?

Jā, personīgajam kontam ir iespējams pievienot dažādas norēķinu metodes, ieskaitot banku, bet arī PayPal, AliPay un citas metodes. Izmantojot AAX ārpusbiržas, lietotāji var turpināt pirkt un pārdot kriptogrāfiju apmaiņā pret USD, HKD, CNY.

  • Vai AAX Exchange pieņem fiat depozītus?

Jā. Pašlaik AAX birža piedāvā fiat-to-crypto ieslēgšanas un izslēgšanas rampas, kas atbalsta vairāk nekā 20 vietējās valūtas.

  • Kāda ir fiat depozīta maksa AAX?

No bankas konta fiat pārskaitījumiem (Honkongā un SEPA) netiek iekasēta depozīta maksa, bet E-valūtas depozīts uzkrāj 5% depozīta maksu.

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me