Vai jūs varat iegādāties rippleju tradicionālā pensijas kontā?

IRA ar Ripple

Daudzi amerikāņi ir iepazinušies ar individuāla pensijas konta jeb IRA jēdzienu, jo tā viņi uzkrāj pensijas gadiem, kad pārtrauks strādāt. Atšķirība starp vienkāršu bankas krājkontu un IRA ir tāda, ka IRA procenti ir vai nu atlikti ar nodokļiem, vai bez nodokļiem, savukārt ASV valdība var aplikt ar nodokli krājkontu. Tikai šī iemesla dēļ var būt pievilcīgi ietaupīt, izmantojot IRA, jo pieaugums ir ātrāks un lielāks salīdzinājumā ar tikai ietaupījumiem.

Iespējams, esat dzirdējis, ka jūs varat iegādāties Ripple par IRA. Vispirms ir ieteicams uzzināt, uz ko attiecas termins Ripple.

IRA

IRA ripple atšifrēšana

IRA minētā Ripple faktiski nozīmē digitālo valūtu, ko sauc par Ripple (līdzīgi kā Bitcoin). Tātad IRA ar Ripple attiecas uz iespēju ietaupīt IRA, izmantojot ieņēmumus no Ripple digitālās valūtas (atšķirībā no kopfondu, obligāciju vai akciju pirkšanas). Daži šo Ripple digitālo valūtu vai kriptovalūtu var raksturot kā Ripple žetonu vai Ripple monētu vai pat vienkārši kā XRP.

Ripple kā kriptonauda darbojas, atdarinot tradicionālās valūtas, jo tai ir finansiāla vērtība. Lielā atšķirība ir tā, ka ar tradicionālajām valūtām (piemēram, ASV dolāru) jums ir papīra rēķini un metāla monētas, kuras var apstrādāt reāllaikā. Kriptogrāfijas valūta Ripple pastāv tikai digitālajā pasaulē un ir šifrētā formā. Tas padara to ļoti drošu un gandrīz neiespējamu dublēt, lai to varētu droši tirgot, izmantojot digitālus darījumus starp cilvēkiem vai organizācijām. Otra lielā atšķirība starp tradicionālajām valūtām un tādām kriptovalūtām kā Ripple ir tā, ka tradicionālās valūtas regulē valdības (caur to centrālajām bankām), savukārt kriptonauda netiek regulēta nevienā valdībā.

Tātad, ja esat amerikānis un vēlaties ietaupīt IRA, jūs faktiski varat tirgoties ar Ripple kriptonauda un savu peļņu ievietot savā IRA. Tā tas darbojas.

Termins Ripple tiek izmantots arī, lai apzīmētu Ripple tīklu, kas paļaujas uz drošu naudas pārskaitīšanas sistēmu kriptovalūtas darījumiem visā pasaulē. Ripple varētu nozīmēt arī tehnoloģiju, ko izmanto šajā drošajā naudas pārskaitījumu sistēmā, kā arī uzņēmumu Ripple, kas veic šādus darījumus.

(Kā redzat, ir svarīgi būt pārliecinātam, par ko jūs runājat, runājot par Ripple. Šīs definīcijas visas ir savstarpēji saistītas, jo tās visas ir saistītas ar Ripple kriptonauda.)

Jā, jūs varat iegādāties Ripple IRA

Tad atbilde ir tāda, ka jā, ir iespējams iegādāties Ripple, lai ieņēmumus ievietotu IRA. Ripple darījumi parasti tiek veikti starp finanšu iestādēm, piemēram, bankām. Tāpēc tas var šķist pievilcīgs, jo finanšu iestādēm jābūt piesardzīgām attiecībā pret ieguldītāju līdzekļu ieguldīšanu, kas nozīmē, ka Ripple darījumi parasti ir droši. Ripple darījumi ir arī diezgan ātri, mērot sekundēs. Tas nozīmē, ka jums vajadzētu būt dažādas pirkšanas un uzglabāšanas iespējas ja jūs plānojat tirgoties Ripple valūtā.

No otras puses, jūs, iespējams, skatāties uz IRA vienkārši kā tradicionālie portfeļi kur jūs ievietojat naudu, un tā jums nopelna naudu. IRA vērtība ir tā, ka jūs ietaupāt tik daudz, cik vien iespējams, lai arī jūsu interese būtu maksimāla. Pēc tam jūs katru gadu varat veidot savu pensijas fondu, turpinot regulāri ieguldīt naudu savā IRA. Tad var droši teikt, ka Ripple IRA jums parasti ir drošs ieguldījums.

Iespējamās neveiksmes Ripple tirdzniecībā

Viens iemesls, kāpēc cilvēki var uzdot jautājumus par Ripple IRA, ir tas, ka tas ir jauns ieguldījumu lauks, kurā vēl daudziem cilvēkiem nav būtiskas pieredzes. Lielākā neveiksme, ar kādu jūs varētu saskarties Ripple darījumos, ir tā, ka jūs zaudējat savas Ripple kriptogrāfijas valūtas vērtību, jo tirgojāties ar nerentablu darījumu. Tas vienkārši nozīmē, piemēram, ka jūs nopirkāt savu Ripple kriptovalūtu par vienu dolāru katrs, bet pārdevāt pa 50 centiem katrs – tātad šajā darījumā jūs zaudējāt 50 centus.


Iespējamie ieguvumi Ripple tirdzniecībā

Ir divi zināmi ieguvumi no ieguldījumiem Ripple IRA kontā. Viņi ir:

  • Spēja nopelnīt naudu atliktajā nodokļu sistēmā, kad tirgojat Ripple valūtā vai pat tad, ja ilgtermiņā turat Ripple valūtas ieguldījumu. (Atliekot nodokļu nomaksu, tas nozīmē, ka ASV valdība vēl neapliks jūsu IRA par ieguldījumiem, kas iegūti no jūsu Ripple darījuma, tikai pēc kāda laika).
  • Apiet riskantākus IRA ieguldījumus, piemēram, tradicionālos krājumus, kuru vērtība laika gaitā mēdz svārstīties

Neizmetiet tradicionālos ieguldījumus

Zinot tos, jums nav jāiet pa visu cūku un vispār jāizmet citas ieguldījumu iespējas, par labu Ripple IRA. Investoriem joprojām ir iespēja vienlaikus ieguldīt gan tradicionālajos ieguldījumos (piemēram, akcijās, kopfondos un obligācijās), gan Ripple IRA. Tomēr būtība ir tāda, ka jums vajadzētu labi analizēt savas ieguldījumu perspektīvas, lai jūs maksimāli izmantotu katru no tām.

Pēdējās domas

Daudzi nodarbinātie amerikāņi vēlas izveidot savus tradicionālos IRA pensiju kontus, jo viņi vēlas sagatavoties pensijai. Tāpēc apsveriet iespēju izveidot savu Ripple IRA tagad, kamēr Ripple valūta ir sākumstadijā. Tādā veidā jūs varat izmantot Ripple kriptonauda zemās cenas priekšrocības, pēc tam ieguldīt Ripple darījumu ieņēmumus šajā IRA. Tas viss ir atkarīgs no jūsu apetītes riskēt, jo dažiem cilvēkiem patīk lielāks risks ieguldījumos, lai gūtu maksimālu labumu no iespējas.

pensijas uzkrājumi

Ripple darījumi ir diezgan ātri, un tie ilgst sekundes, tāpēc jums patiešām jāpievērš uzmanība, tirgojoties Ripple valūtā. Neskatoties uz ātrumu un risku, jūs noteikti varat gūt labumu no Ripple tirdzniecības, lai jūsu Ripple IRA ilgtermiņā pieaugtu apjoma un vērtības dēļ.

Piedāvātais attēls: cryptopress.news

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector