Tron (TRX) cenu prognozēšana un analīze 2020. gada oktobrī

Tron cenu prognoze

Gadu gaitā Tron ir ieguvis slavu kā blokķēdes uzņēmums, kura galvenais mērķis ir interneta decentralizācija. Uzņēmums to dara, nodrošinot izstrādātājiem labvēlīgu vidi viedo līgumu, kā arī decentralizēto lietojumprogrammu (DApps) izveidei un ieviešanai..

Trona dzimtā valūta – TRX ir bijusi īstā labo dienu daļa kriptonauda tirgū, taču šobrīd tā ieņem 16. pozīciju. Tas nenozīmē, ka tā joprojām nevar darīt brīnumus. Ekosistēma strauji pieaug, un šajā rakstā mēs aplūkosim Tron cenu prognozi 2020. gada oktobrim.

Tron (TRX) pārskats

Tron tika dibināts 2018. gadā Ethereum bloku ķēdē, pirms migrēja uz savu bloku ķēdi 2019. gadā. Kopš tā laika bloku ķēde ir ierakstījusi milzīgus panākumus ar DApps un viedajiem līgumiem. Šobrīd tam ir vairāk nekā 700 DApps, un augusta sākumā tam bija gandrīz miljards viedo līgumu.

TRX tirgus ierobežojums tagad ir 1 806 113 768 USD un apgrozībā esošais piedāvājums ir 71 659 657 369 no kopējā vairāk nekā 100 miljardu apjoma. Pašreizējā cena ir

0,025204 USD ar 24 stundu tirdzniecības apjomu 1 212 700 461 USD.

Tron (TRX) cenu prognozēšana: analīze

Pat ja TRX gada lielāko daļu ir pavadījis zemā taustiņā, 3. septembrī tam izdevās sasniegt gada augstāko cenu 0,042 USD. Tas nebija ilgs laiks, jo kriptonauda gandrīz nekavējoties sāka virzīties uz leju, lai lēnām sasniegtu pašreizējo cenu 0.0258 USD. Lai gan septembra mēnesis nešķiet draudzīgs, tas TRX nebija pārāk slikts, jo tā cena joprojām ir augstākā līmenī, nekā tas bija lielāko daļu gada.

Cena bija diezgan stabila, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, kad tā parādīja mežonīgas svārstības augšup un lejup. Tas varētu liecināt par pieaugošu monētas gatavību, jo vairāk lietotāju ir pārcēlušies uz to reālai lietošanai. Tron izpilddirektors Džastins Suns ir norādījis uz apņēmību nākotnē to padarīt par galveno kriptovalūtu. Iespējams, tas sāksies ar to, ka monēta atgūs vietu labāko desmitniekā.

Attīstība

Pirms dažām dienām Tron sadarbojās ar institucionālo aizbildnības platformu – BitGo. Saskaņā ar uzņēmuma paziņojumu partnerība ļaus palaist iesaiņoto Ethereum un iesaiņoto Bitcoin uz Tron Blockchain. Tas Tron lietotājiem piedāvās piekļuvi DeFi žetoniem, piemēram, tokenizētam Bitcoin un Ethereum.

personal-financial.com

BitGo glabās apcietinājumā Ethereum un Bitcoin, kas nepieciešami šo DeFi žetonu kalšanai, un Tron lietotāji pēc savas izvēles var marķēt savus Ethereum un Bitcoin krājumus BitGo. Protams, tas palielinās TRX izmantošanu blokķēdē, jo vairāk cilvēku piedalās Tronā, lai nākotnē piekļūtu šiem DeFi žetoniem. Tas varētu būt labs veids, kā uzlabot TRX ieviešanu un novest pie Tron ekosistēmas vispārējās izaugsmes.


Tron (TRX) cenu prognoze: tirgus viedokļi par 2020. gada oktobri

Iepriekš sniegtā informācija apkopo neseno TRX cenu modeli. Tomēr ir nepieciešama vairāk informācijas, lai nodrošinātu, ka ieguldītāji gūst noapaļotu priekšstatu par tirgu. Tāpēc mēs esam apkopojuši dažu galveno cenu prognozēšanas un analīzes vietņu viedokļus, lai jūs iegūtu skaidrāku priekšstatu par TRX oktobrī.

Maks. Ieguldītājs

Maks. Ieguldītājs kategoriski paziņo, ka TRX ir slikts ilgtermiņa ieguldījums. Tas paredz, ka mēnesis tiks atvērts nedaudz augstāk, nekā tas ir patlaban, – 0,0266 ASV dolāri. Paredzētā noslēguma cena ir daudz zemāka – 0,02073 USD. Tālāk ir sniegts atbalsta un pretestības līmenis, ko aprēķina vietne.

  • Pretestības līmenis (R3): 0,0275;
  • Pretestības līmenis (R2): 0,0270;
  • Pretestības līmenis (R1): 0,0267;
  • Pagrieziena punkts: 0,0262;
  • Atbalsta līmenis (S1): 0,0259;
  • Atbalsta līmenis (S2): 0,0254;
  • Atbalsta līmenis (S3): 0,0251.

Kriptogrfs

Kriptogrfs prognozē, ka TRX cena nākamā mēneša laikā kritīsies par 51,29%. Līdz oktobra beigām tā cena būs 0,00164 USD. Viņi iesaka ieguldīt vismaz 5 gadus, lai gūtu peļņu no TRX.

Kripto vērtējums

Kripto vērtējums prognozē, ka TRX pieaugs par 24,89%, lai sasniegtu 0,032729 ASV dolāru cenu. Tas ir krasā pretstatā Cryptoground prognozēm.

Gov. Kapitāls

Gov. Kapitāls prognozē, ka TRX oktobra mēnesī atvērs USD 0,0248. Paredzams, ka netiks reģistrēts nekāds nozīmīgs pieaugums un mēnesis tiks noslēgts ar USD 0,0252. Augstākā iespējamā kriptovalūtas cena mēneša laikā būs 0,02898 USD.

Trons (TRX) Cenu prognoze: spriedums

Gan īstermiņā, gan ilgtermiņā pastāv ļoti atšķirīgi viedokļi par TRX nākotni. Ja vēlaties tajā ieguldīt nākamajā mēnesī, iespējams, ir vērts veikt vairāk pētījumu, lai balstītos uz šeit sniegto informāciju. Tās ir prognozes, kuru pamatā ir daži algoritmi, kuriem pareģotāji uzticas, taču galu galā jūsu lēmums ir vai nu uzņemties risku, vai arī palikt prom.

Piedāvātais attēls: QuoteInspector.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector