Top 5 sprādzienbīstamās kriptogrāfijas, kuras nopirkt pēc trešās Bitcoin uz pusi

kriptos nopirkt

Trešais Bitcoin uz pusi samazinājums notika 2020. gada maijā. Bet pirms mēs iedziļināmies kriptos, kurus nopirkt pēc pēdējās puses, sapratīsim, kāpēc kriptogrāfijas aktīviem ir gaiša nākotne kā ieguldījumam.

Tradicionāli Bitcoin samazināšana uz pusi ir saistīta ar bullish tendencēm, kas vērojamas visā kriptogrāfiskajā telpā. Kripto cenas, tāpat kā citas preces, nosaka tirgus piedāvājuma un pieprasījuma spēki. Ja piedāvājums samazinās, kamēr pieprasījums paliek nemainīgs, cenām vajadzētu pieaugt.

Pēdējās Bitcoin uz pusi samazināšanas laikā kalnraču atlīdzību skaits samazinājās no 12,5 Bitcoins līdz 6,25 Bitcoins. Pēc kriptogrāfijas tirgus analītiķu domām, šis notikums katalizēja bullish tendenci un sagaidāms, ka 2020. gadā piedāvājums palielināsies par 2,5%, jo Blumbergs iepriekš ziņots. Paredzams, ka 2021. gadā piedāvājums palielināsies par mazāk nekā 2%.

Paturot to prātā, šeit ir labākie kriptogrāfijas pirkšanas gadījumi pēc trešā Bitcoin uz pusi samazināšanas pasākuma.

Bitcoin (BTC)

earthnet.ne

Ja jūs domājat, vai Bitcoin (BTC) 2020. gadā joprojām ir cienīgs ieguldījums, atbilde ir: “Jā, tā ir!”

Bitcoin joprojām ir tirgus līderis un etalona standarts, pēc kura tiek vērtēts katrs jaunais kripto. Šeit ir trīs labi iemesli BTC iegādei pēc uz pusi samazināšanas notikuma.

Paredzams, ka kriptovalūtas nonāks mainstream, ne tikai Volstrītā. Bitcoin apgrozībā ir ierobežoti aptuveni 18 miljoni monētu. Tas nozīmē, ka tā cena, iespējams, nākotnē ievērojami palielināsies. Tās trūkums ir viens no faktoriem, kas paaugstina Bitcoin cenu.

Turklāt BTC ir milzīga tirgus kapitalizācija, astoņas reizes lielāka (121 miljards USD) nekā Ethereum, otrā labākā digitālā valūta. Bitcoin joprojām lepojas ar lielāko ikdienas tirdzniecības apjomu, kas padara to vieglāk tirgojamu.

Turklāt, kad kriptonauda kļūst pieņemama visā pasaulē, regulējums iznīcinās lielu daļu no kriptogrāfijas kopienas. Daudzi scam marķieri tiks pakāpeniski pārtraukti, nodrošinot vietu un pieprasījumu pēc stabilākiem digitālajiem aktīviem. Bitcoin ir pionieris kriptonauda un visdrošākais kriptogrāfijas telpā. Tas padara to par ideālu ieguldījumu 2020. gadam un pēc tam.

Ripple (XRP)

currency.com

Ripple’s XRP ir viens no altcoiniem, kas ir izvietots lielu peļņas gūšanai 2020. gadā. Uzņēmums izmanto blockchain tehnoloģiju, lai atvieglotu naudas pārskaitījumu starp bankām un maksājumu pakalpojumu sniedzējiem. Kriptogrāfijas aktīvu biržas un korporācijas var arī izmantot XRP, lai pārskaitītu naudu globāli. Tāpēc Ripple ir galvenā infrastruktūra aiz pārrobežu kriptogrāfijas maksājumiem.

Tā kā kriptogrāfijas valūtas kļūst arvien pieņemamākas visā pasaulē, Ripple piesaista vairāk klientu, tostarp bankas. Nesenā sadarbība ar Ēģiptes Nacionālo banku ir tikai viens piemērs. Kad Ripple tīklā pievienojas vairāk banku un maksājumu pakalpojumu sniedzēju, pieprasījums pieaugs. Tas galu galā paaugstinās XRP cenu.

Domuzīme (DASH)

domuzīme-kriptonaudacoinhashreporter.com


Dash kriptonauda parādījās kā vadošais aktīvs pēc koronavīrusa izraisītās tirgus avārijas martā. Sākot ar 26. martu, digitālā īpašuma vērtība pieauga par 65,20%. Domuzīme ietver spēcīgus pamatus un masīvu tehnisko pamatu. Tam ir arī zems cirkulējošais piedāvājums, kas ir izšķirošs faktors, kas jāņem vērā, ieguldot kriptonauda. Tā kā apgrozībā ir tikai aptuveni 9,4 miljoni monētu, Dash ierindojas 19. vietā kā viena no pasaules labākajām kriptovalūtām, liecina CoinMarketCap.

Pamata uzmanības marķieris (BAT)

kriptobits.media

BAT uz USD pāris ir viena no interesantākajām kriptovalūtām, ko skatīties 2020. gadā. Paredzams, ka šis digitālais aktīvs iegūs lielu peļņu, pamatojoties uz tā iepriekšējām cenu tendencēm. BAT monētas virzītājspēks ir diezgan vienkāršs. Tas koncentrējas uz reklāmas nozari, kas pašreizējā formā ir diezgan salauzta un nepareizi izlīdzināta.

Reklāmas nozarē stimuli gan reklāmdevējiem, gan lietotājiem netiek pareizi kopīgoti. Šķiet, ka tie skrien pretējos virzienos. Reklāmdevēji vēlas, lai viņu reklāmas tiktu skatītas, kamēr patērētāji vēlas izlaist reklāmas.

LPTP cenšas saskaņot digitālās reklāmas nozari tā, lai stimuli tiktu saskaņoti starp reklāmdevējiem un patērētājiem.

Lai sasniegtu šo mērķi, lietotāji saņems PVN samaksu par digitālo reklāmu skatīšanos pārlūkprogrammā Brave, kas nozīmē, ka patērētāji tiks stimulēti skatīties reklāmas. Mērķis ir panākt, lai reklāmas skatītos vairāk lietotāju, lai reklāmdevēji varētu pārdot vairāk savu produktu vai panāktu zīmola atpazīstamību. Tas BAT pozicionē kā gudru biznesa modeli, kura vērtība pieaugs.

Turklāt, tā kā kriptonauda virzās uz galveno patērētāju pieņemšanu, viņu pieprasījums palielinās. Domājams, ka domuzīme iegūs lielāku saķeri, pamatojoties uz tā modeli, lai kompensētu lietotājus. Tas padara to par vienu no sprādzienbīstamajiem kriptos, ko iegādāties šogad.

Monero (XRM)

Monerocrypto-news-flash.com

Monero (XRM) ir vēl viens daudzsološs digitālais aktīvs, ko nopirkt pēc trešās Bitcoin uz pusi. Monero ir īpaša trīs galveno iemeslu dēļ. Pirmkārt, tas attiecas uz privātumu, kas ir vienīgais kriptogrāfijas izgudrojuma mērķis. XRM ir pasaulē visizplatītākā privātuma monēta, kuru varat izmantot anonīmu darījumu veikšanai.

Tā izsekojamības funkcija piesaista daudzus lietotājus, kuri vēlētos veikt darījumus bez jebkādas trešās puses iejaukšanās. Otrkārt, Monero ir zems piedāvājums – aptuveni 17 miljoni monētu. Tas nozīmē, ka tā ir maz, un tās pieprasījums, visticamāk, palielināsies. Treškārt, tā pašreizējā divciparu cena, kas ir aptuveni 50 USD, padara to par izveidotu ieguldījumu modeli.

Pēdējās domas

Galu galā šis ir mūsu saraksts ar visdaudzsološākajiem kriptos, ko iegādāties šogad, it īpaši pēc trešās Bitcoin uz pusi. Kā parasti, kriptogrāfijas tirgus joprojām ir nepastāvīgs, tāpēc jums vajadzētu sagaidīt aktīvu svārstības augšup vai lejup. Pirms digitālā īpašuma iegādes ieteicams izlasīt dokumentu, pārbaudīt apgrozībā esošo daudzumu un analizēt cenu tendences.

Piedāvātais attēls: coinrevolution.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector