Populārākie un labākie Bitcoin maki 2017

Kas ir Bitcoin maks?

Bitcoin maks ir veids, kā uzglabāt digitālās monētas, nevis fiziskā veidā, jo jūs faktiski glabājat datus. Ja jums ir jāsalīdzina Bitcoin maks ar tradicionālo, ir 3 lielas atšķirības:

Bitcoin maki:

  • Uzglabāt tikai Bitcoins
  • Nav fiziski
  • Dodiet iespēju nosūtīt Bitcoins internetā.

Ja meklējat LABU Bitcoin maku, jums jāzina, ka ir trīs veidu maki: tīmekļa maki, programmatūras maki un aparatūras maki.

Tīmekļa maki

Tie ir visērtākie maki, jo, ja jums ir internets un pārlūks, viss ir kūkas gabals. Saskarne ir ļoti lietotājam draudzīga, un jūsu kontu var iestatīt īsā laikā. Šie ir daži no labākajiem tīmekļa makiem:

Atomu maks

Atomu maks

Atomu maks ir viens no labākajiem Bitcoin tīmekļa makiem. Tas var darboties arī Linux, Windows un Mac operētājsistēmās. Seifs ļauj veikt kriptovalūtas darījumus un pat izmantot kredītbankas karti, lai nopirktu Bitcoin tieši ar fiat.

Vēl viena Atomic Wallet priekšrocība ir tā, ka to var instalēt gan mobilajās, gan galddatoros, izmantojot saderīgas lietotnes Windows, Mac OS X, Debian, Fedora un Ubuntu, kā arī Android un iOS.

Seifā tiek glabāta visa jūsu informācija, ieskaitot blokķēdes atlikumus, to visu bloķējot ar privātu atslēgu, kas jums ir ekskluzīva. Šī īpašā atslēga tiek ģenerēta no atmiņas sēklas. Atslēgu un sākumlapu var izveidot un tām piekļūt tikai maka lietotājs.

Papildus tam, ka tiek atbalstīti Bitcoin noguldījumi un pārskaitījumi, maks atbalsta arī vairāk nekā 300 kriptovalūtas.

Monētu bāze

Coinbase ir viens no labākajiem Bitcoin makiem, ņemot vērā, ka to izmanto milzīgs lietotāju skaits. Tas ir vienkāršs un drošs veids, kā uzglabāt kriptonauda, ​​un tas dod arī iespēju iestatīt vairākus seifus. Tā kā Coinbase ir līderis, kas nozīmē apmainīties ar Bitcoin, tas var būt tas, ko meklējat.


Lasiet vairāk par Coinbase

Blockchain.info

Šī platforma ir viena no visvairāk izvēlētajām Bitcoin lietotājiem. Viņi var viegli pārbaudīt savus aktīvus un darījumus, kā arī viņi var nosūtīt un saņemt Bitcoins. Blockchan.info ir drošs, drošs, viegli lietojams un nodrošina kvalitatīvus pakalpojumus.

Pārbaudiet to

Pretmaku

Counterwallet ir platforma, ko izmanto daudzi kriptonauda fani. Lieta, kas padara to par daudzu lietotāju iecienītāko, ir fakts, ka pastāv maksas skala, kas ļauj jums izlemt, cik daudz vēlaties tērēt maksām. Manuprāt, šī iespēja ir kaut kas lielisks, un jūs to nevarat atrast visur. Turklāt tas lietotājiem var nešķist tik izklaidējošs, taču tas noteikti veic savu darbu.

Lasiet vairāk par Counterwallet viņu tīmekļa vietnē

BTC.com

Šī Bitcoin maka interfeiss ir labi optimizēts. BTC.com ir viegli izmantot, un pakalpojumi tiek sniegti īsā laikā, tāpēc tas ir lieliski piemērots tiem, kas vienmēr steidzas. Darījumam ir nepieciešamas apmēram 30-60 minūtes, lai to izdarītu.

Pārbaudiet to ŠEIT

Programmatūras maki

Bitcoin Core

Šis patiešām ir viens no labākajiem programmatūras seifiem, un tas noteikti ir vissvarīgākais. Tas var darīt gandrīz visu, ko vēlaties, un tas nodrošina galveno mezglu. Bitcoin Core ir grafiskā lietotāja saskarne (GUI), kas palīdz jums viegli paveikt savus uzdevumus.

Vairāk par to lasi ŠEIT

Electrum

Electrum ir viens no vecākajiem programmatūras maciņiem Bitcoin tirgū. Tas pirmo reizi parādījās 2011. gada novembrī, un jūs varat to lejupielādēt un izmantot no sava datora. Diemžēl pagaidām to var izmantot tikai darbvirsmā.

Skatīt vairāk

Aparatūras maki

Virsgrāmata Nano S

Ledger Nano ir mazākais un populārākais aparatūras maks. Tas ir ļoti efektīvs, drošs, un tā izmērs nav lielāks par USB. Jūs varat izvēlēties iegādāties Ledger Nano vai Ledger Nano S, otrais ir šī produkta jaunākā versija. Atšķirība ir tā, ka Ledger Nano S spēj uzglabāt arī ēteru (ETH), un šī lieta padara to unikālu.

Iegūstiet savu tūlīt

Trezors

Trezor ir aparatūras maks, kas ir gatavs jūsu vajadzībām un jūsu aktīvu aizsardzībai pret ļaunprātīgu programmatūru. Ja jūs to pazaudēsit vai kāds no jums nozags, Trezor atgūs jūsu digitālo naudu. Šajā gadījumā tas ģenerēs 9 ciparu tapas un 24 vārdu atslēgu, lai atgūtu kriptonauda.

Uzziniet vairāk par to

Opendime

Opendime ir aparatūras maks, kura izmērs ir USB, tāpēc to sauc arī par Bitcoin Stick (un arī par Bitcoin Beared Bond). Ja vēlaties to tērēt tiešsaistē, jums tas ir jāatslēdz, un tad jums būs jāiegūst vēl viens. Varbūt tas neizklausās ļoti ērti, taču ticiet man, tas ir labākais veids, kā nodrošināt savu naudu!

Jūs varat uzzināt vairāk par to mūsu vietnē no mūsu OpenDime pārskata

Mūsuprāt, šie ir vieni no labākajiem makiem, kurus varat izmantot 2017. gadā. Protams, tiklīdz parādās labāks piedāvājums, jūs par to uzzināsiet mūsu vietnē!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector