Kas sagaida viļņošanos 2020. gadā – pretestības izrāviens vai jaunas pazemināšanās?

XRP 2020

Trešais tirgus ierobežojuma kripts Ripple pagājušajā gadā nav attaisnojis investoru cerības, taču vai ir iespēja, ka 2020. gads būs XRP izpirkšanas gads vai sasniegs jaunas zemākās vērtības?

Mēs aplūkosim dažus faktorus un prognozes, kas varētu ietekmēt XRP cenu 2020. gadā, un mēģināsim nākt klajā ar dažiem secinājumiem.

Ripple vēsturiskās cenas

Pēc Bitcoin pieauguma 2018. gadā XRP arī piedzīvoja ievērojamu cenu pieaugumu, sasniedzot visu laiku augstāko līmeni – 3.65 USD. Bet tad 2018. gadā nāca lieliskā kriptogrāfijas ziema, kurā visi altkīni, ieskaitot XRP, zaudēja lielāko daļu savas vērtības.

Kaut arī XRP debitēja 2020. gadā ar diezgan pozitīvu piezīmi, jāatzīmē, ka monēta zaudēja vairāk nekā 90% no savas vērtības, salīdzinot ar 2018. gada augstāko līmeni, kas XRP ierindoja sliktāko 2019. gada izpildītāju augšgalā. novembrī kritums par 30%, un pašreizējā Ripple cena ir $ 0,272759.

XRP / USD cenu analīze 2020. nedēļa

Avots: Coinmarketcap

XRP tirgus prognozes

Kripto prognozēšanas vietne, InvestingHaven, uzskata, ka Ripple šogad ir lielas izaugsmes iespējas. Viņi paziņoja, ka lāču tendence 2019. gada beigās bija tikai “vilces pieņemšana” un ka mums XRP vajadzētu “gaidīt strauju iznākumu līdz 2020. gada martam”..

Investors veterāns Tims Drapers arī paredz, ka XRP tuvāko mēnešu laikā kļūs lēnāka. “Aplūkojot trīsreizēju Bitcoin pieaugumu pēdējo 5 mēnešu laikā, varētu sagaidīt līdzīgu rezultātu no XRP.”

Drapers turpināja teikt: “Uzņēmums aktīvi attīstās, paplašina ietekmes sfēru, piesaista lielu finanšu institūciju atbalstu un pastāvīgi uzlabo pārskaitījumu tehnoloģiju.”

“Turklāt Ripple pieder SBI, lielai korporācijai ar tādiem uzņēmumiem kā R3. Viss norāda, ka pašreizējā situācija ir tikai mierīga pirms vētras, mūsu gadījumā pirms sprādzienbīstamās izaugsmes. ”

Oracle Times arī ir ļoti optimistisks par XRP darbību 2020. gadā, sagaidot pieaugumu par 2000%, ja Ripple kļūs par pirmo monētu, ko izmanto finanšu iestāžu pārrobežu maksājumu veikšanai.

No tā, ko mēs novērojām, lielākā daļa no nozares nosaukumiem un vietnēm ir ļoti spēcīgi XRP.

Partnerattiecības

Vēl viens svarīgs faktors, kas varētu būtiski ietekmēt XRP progresu, ir tā partnerību skaits. Ripple jau lepojas ar plašu tīklu, kas sastāv no 300 finanšu iestādēm, piemēram, Santander Bank un American Express. Daudzi no šiem uzņēmumiem un platformām pašlaik strādā, lai integrētu Ripple tehnoloģiju RippleNet, lai nodrošinātu ātrgaitas darījumus.

XRPpartners

coinmama.com

MoneyGram, lai atvieglotu pārrobežu maksājumus nākamajos gados. RippleNet tehnoloģiju oficiāli ieviesa PNC kases vadība, lai varētu veikt pārrobežu norēķinus starp bankām. Tāpat SBI Ripple Asia, kas ir SBI Holdings meitasuzņēmums, paziņoja, ka viņi piegādās veikala norēķinu pakalpojumu, izmantojot SBI Holdings un Ripple maksājumu lietotni MoneyTap. Pakalpojums tiks balstīts uz Ripple bloku ķēdes risinājumu xCurrent, kas tika izstrādāts, lai sniegtu gandrīz tūlītējus iekšzemes naudas pārvedumu pakalpojumus starp bankām. Ripple arī publiski paziņoja, ka iegūs 30 miljonus USD MoneyGram akciju par 4,10 USD par akciju, un nākamajos 2 gados viņi plāno iegādāties akcijas 20 miljonu USD vērtībā. Ja vairāk partneru pievienojas tīklam un sāk ieviest Ripple tehnoloģiju, tam vajadzētu arī stimulēt XRP cenu, it īpaši ilgtermiņā.

Tiesvedība

Uzņēmums Ripple ir saskāries ar daudziem juridiskiem jautājumiem, jo ​​ir bijis iesaistīts ilgstošā tiesas prāvā, kas varētu ievērojami atspoguļot uzņēmuma vietējās kriptogrāfijas cenu.

ASV SEC iesniedza grupas prasību pret Ripple, norādot, ka žetoni it kā tika pārdoti kā nereģistrēti vērtspapīri.

Galīgais spriedums šajā jautājumā bija gaidāms 15. janvārī, taču tiesnesis Filiss Hamiltons lēmumu uz nenoteiktu laiku atlika. Kaut arī XRP nav pasludināta par nodrošinājumu, lieta netika atcelta, un šī neziņa par XRP joprojām saglabājas. Ja komiteja pasludina XRP par preci, tās cena var pieaugt.

viļņošanās tiesas prāva

cryptopolitan.com

Ripple IPO baumas

Ripple izpilddirektors Breds Garlinghauzs apgalvoja, ka, lai gan Bitcoin (BTC) joprojām ir labs vērtības uzglabāšanas šifrējums, XRP ir labāk piemērots maksājumiem.

Viņš paziņoja: “Esmu vērojams pret BTC kā vērtības krātuvi, bet ne par maksājumiem. Jūs nevēlaties izmantot BTC Starbucks b / c līdz brīdim, kad saņemat kafiju, tas būs auksts. “

Wall Street Journal pasākumā pasaules ekonomikas forumā Davosā Garlinghauzs deva mājienu, ka Ripple 2020. gadā varētu rīkot publisku sākotnējo piedāvājumu (IPO).

Xrp ipo attēla rezultāts

Avots: U.today

Garlinghouse tika citēts, sakot: “Nākamo 12 mēnešu laikā jūs redzēsiet IPO kriptogrāfijas / blokķēdes telpā. Mēs nebūsim pirmie un nebūsim pēdējie, bet es ceru, ka būsim vadošajā pusē … tā ir mūsu uzņēmuma dabiska attīstība. “

Ripple pagājušajā nedēļā pabeidza C sērijas finansējumu, uzņēmumam piesaistot 200 miljonus ASV dolāru. C sērijas kārta parasti ir pēdējā fāze, kuru uzņēmums pabeidz pirms akciju izlaišanas.

Kriptogrāfijas kopiena vērsās pie sociālajiem medijiem, lai pēc publiskā piedāvājuma sākuma paustu bažas par XRP cenu. Daži uzskata, ka IPO noteiks XRP marķieri neatgūstamai avārijai, it īpaši, ja paskatās, kā XRP veicās 2020. gada 4. ceturksnī.

Boom Bust enkurs Kristijs Ai paziņoja, ka izpilddirektors riskē devalvēt XRP cenu, ja uzņēmums iziet biržā:

“Kad uzņēmums piedāvā IPO, tas pārdod savas akcijas, lai iegūtu naudu. Bet līdz šim uzņēmums ir pārdevis monētas XRP, lai piesaistītu līdzekļus … tādēļ, ja tas tagad nolemj pārdot akcijas un nonākt publiskā apgrozībā, XRP, iespējams, varētu būt nevērtīgs, novecojis. ”

Kriptovalūtas komentētājs Cantering Clark arī uzskatīja, ka šis lēmums negatīvi ietekmēs marķieri:

 “[Breds Garlinghauzs] tikko izvilka USD XRP turētājus … Ak, uh puiši, jā, mēs tiešām tagad dodamies uz IPO, un piedāvājam akcijas, kurām ir kapitāls, tāpēc … uh … par šīm monētām …”

Pastāv arī problēma, ka XRP tiek pastāvīgi dempinga tirgū, kas samazina marķiera cenu.

Tirgū, kas jau ir pārpildīts ar XRP, regulāri tiek izlaistas milzīgas žetonu partijas, kas samazina atsevišķā marķiera vērtību. Un Ripple joprojām ir 220 miljoni XRP žetonu, kas ir jāizlaiž.

Secinājums

Neskatoties uz daudzajām spekulācijām un prognozēm, neviens precīzi nezina, kas šogad gaida XRP. Mums vienkārši būs jāgaida un jāskatās, vai 2020. gads XRP īpašniekiem sagādās vilšanos vai prieku.

Piedāvātais attēls: bitcoinist.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me