Kā Helovīna stratēģija ietekmē Bitcoin (BTC) cenu?

Halovīni stratēģija

Halovīna stratēģija ir teorija, kuru tirgotāji un investori izmanto, lai vadītu ieguldījumu lēmumus akciju tirgū. Šī teorija apgalvo, ka tirgū ienāk vērojama tendence, sākot no katra gada 31. oktobra līdz nākamā gada 1. maijam. Citiem vārdiem sakot, aktīvi šajā periodā dod labāku ieguldījumu atdevi, salīdzinot ar atlikušo pusgadu. Pamatojoties uz šo teoriju, investīciju eksperti iesaka iegādāties akcijas no novembra sākuma un pārdot maija sākumā.

Halovīni stratēģijanews.bitcoin.com

Tirgotāji un investori ir pieņēmuši šo “Stratēģiju” papildus tehniskajai un fundamentālajai analīzei, kas ir izplatītas stratēģijas, kas tiek izmantotas kriptogrāfijas valūtas telpā. Lai gan šī ir pārbaudīta akciju un citu galveno tirgu stratēģija, mēs šajā rakstā mēģināsim izpētīt, kā tā ietekmē Bitcoin cenu kā aktīvu.

Bitcoin cenas vēsturiskā veiktspēja

Akciju tirgu, tāpat kā jebkuru tirgu, ietekmē cilvēku emocijas, kas pārvēršas cenu izmaiņās, kuras pēc tam parāda modeli. Kriptovaltu tirgus neatiras un, Bitcoin, k pirmais un top kriptovalūtas, cenu rādītājos ir parādījušies arī modeļi.

Piemēram, ir zināms fakts, ka septembra mēnesis Bitcoin parasti ir skarbs. Iespējams, ka tā nav taisnība par katru gadu, bet parasti tā ir no vēsturiskajiem datiem. Kaut arī modelim nav sniegts skaidrs skaidrojums, patiesību par to nav viegli noliegt. Viena acīmredzami pamanāma lieta ir tā, ka septembris ir mēnesis tuvāk gada vājākajai daļai, ciktāl tas attiecas uz Halovīna stratēģiju.

Kopumā Bitcoin cena ir turpinājusi pieaugt salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, izņemot tādus gadus kā 2017. gads, kad cena var būt augstāka nekā nākamā gada cena. Šis pieaugums ir bijis lēns, kaut arī stabils, un paredzams, ka tas turpināsies. Piemēram, pagājušajā gadā Bitcoin gadu noslēdza par cenu nedaudz virs 7000 USD decembrī. Tomēr šogad Bitcoin cena šobrīd ir USD 12 787,72, un sagaidāms, ka tas tiks slēgts augstāk, kas nozīmē, ka tas, iespējams, tiks slēgts par daudz augstāku cenu nekā pērn.

Kā cena mainās ar Halloween stratēģiju

Tiek uzskatīts, ka Halovīna stratēģija ir spēkā no 31. oktobra līdz nākamā gada maija sākumam. Bet kā tieši Bitcoin cenas izmaiņas atšķiras no šī gada perioda, salīdzinot ar vēsturiskajiem datiem? Lai atbildētu uz šo jautājumu, apskatīsim Bitcoin galvenos cenu salidojumus. Mēs apsvērsim divus no ievērojamākajiem 2013. un 2017. gadu.

2013. gada rallijs

Halovīni stratēģijaii.co.uk

Pirmais lielākais Bitcoin rallijs sākās 2013. gada oktobrī. Tā kā tas tika izveidots 2009. gadā, tā vērtība līdz šim laikam nebija reāla. Cena pieauga no 100 USD oktobra sākumā un līdz mēneša beigām pieauga gandrīz par 100%. Līdz novembra sākumam cena bija sasniegusi 200 USD un līdz novembra beigām strauji pieauga līdz 1075 USD. Šis bija pirmais un viens no ātrākajiem rallijiem Bitcoin vēsturē, ko galvenokārt izraisīja jaunu biržu un kalnraču pieplūdums, galvenokārt Ķīnā. Lai gan pēc šī mītiņa bija daudz svārstību, oktobris un novembris investoriem izrādījās visizdevīgākie mēneši gadā.

2017. gada rallijs

Halovīni stratēģijaforex.academy

BTC piedzīvoja vislielāko cenu pieaugumu 2017. gada decembrī. Tas tiek dēvēts par lielāko Bitcoin ralliju, jo tas paaugstināja visu laiku augstāko cenu gandrīz 20 000 USD. Bitcoin pieauga no zem 1000 USD, lai sasniegtu šo cenu tajā gadā, un lielākā daļa pieauguma notika laikā no oktobra līdz decembrim. Pēc tam, kad septembra beigās bija sasnieguši USD 4 337, Bitcoin turpināja darboties no šī līmeņa un 12. oktobrī šķērsoja 5000 USD.

Līdz 1. novembrim Bitcoin tirgoja vairāk nekā 6 600 USD un mēnesi noslēdza 10 653 USD vērtībā. No turienes cena pieauga līdz maksimālajam līmenim – 19 772 ASV dolāriem 17. decembrī, pirms tā atkal sāka samazināties. Kopumā aktīvs no 2017. gada 1. oktobra līdz 17. decembrim pieauga aptuveni par 400% un visa gada laikā aptuveni par 2000%.

Interesanti jāatzīmē, ka abi šie mītiņi notika no oktobra līdz decembrim, kā arī citi mazāki, kas sakrita ar periodu, kad Helovīna stratēģija ir visvairāk jūtama.

Secinājums

No Bitcoin cenu rallija vēstures ir skaidrs, ka aktīvs gūst labumu no Halloween stratēģijas, un stratēģija var būt dzīvotspējīga, lai tajā ieguldītu. Tā kā ir apstiprināts, ka šī stratēģija darbojas akcijām, nav pārsteidzoši, ka tā attiecas arī uz Bitcoin, jo ir zināms, ka tā cenu kustība sakrīt ar akciju tirgus kustību. Tomēr tas var mainīties, kad Bitcoin beidzot atvieno akcijas, taču nav ne jausmas, kad tas, visticamāk, notiks.

Piedāvātais attēls: newsbtc.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me