IOTA cenu prognoze 2019: cik augsta IOTA cena var iet 2019. gadā?

IOTA cenu prognoze

Ir daudz hodleru, kas domā, vai viņiem joprojām vajadzētu turēt IOTA savā makā, jo nav pazīmju par lielu monētas cenas pieaugumu. Šodienas rakstā mēs analizēsim dažus viedokļus un faktorus, kas varētu radīt reālu IOTA cenu prognozi 2019. gadam.

IOTA cenu attīstība

2017. gads bija gads, kad IOTA projekts uzplauka. Bija daudz tirgotāju, kuri vēlējās iesaistīties IOTA, bet 2018. gads sākās ar lācīgu kustību. 2017. gadā IOTA un pārējais kriptogrāfijas tirgus piedzīvoja ievērojamu pieaugumu. Tieši šajā periodā IOTA izdevās sasniegt $ 5 atzīmi un ierindoties ceturtajā vērtīgākajā kriptogrāfijā pēc tirgus ierobežojuma.

Bet pēc avārijas cena lēnām sāka samazināties, šeit un tur bija daži mājieni par izaugsmi. Pašlaik monēta kursē ap USD 0,30. Bet ir daudzi eksperti, kuri uzskata, ka šim unikālajam kripto ir liels izaugsmes potenciāls. Cik augstu MIOTA var augt un kādi ir faktori, kas var ietekmēt IOTA cenu prognozi?

Faktori, kas varētu veicināt izaugsmi

  • IOTA piedāvā daudz darba tehnoloģiju un lietojumprogrammu.
  • Lietiskais internets ir strauji augoša nozare.
  • Tas ir nopietns un cienījams projekts.
  • Funkcionalitātes paplašināšanas plāni.
  • IOTA izplatītās virsgrāmatas funkcijas palielina mērogojamību un darījumu ātrumu.
  • Unikāls kvantu drošais protokols Tangle, kas ir virzīts aciklisks grafiks
  • Svarīgas partnerattiecības.

Faktori, kas varētu kavēt izaugsmi

  • Tirgus avārija, kas varētu ietekmēt IOTA cenu.
  • Nepietiekams finansējums tās attīstības plāniem, jo ​​tas ir bezpeļņas fonds.

Kā izskatās IOTA cenu prognoze 2019. gadā?

Paredzams, ka IOTA jau ir nodrošinājusi vairākas partnerattiecības, sagaidāms, ka 2019. gads to nodrošinās vairāk, tāpēc daži eksperti ir dalījušies optimistiskā monētas prognozē.

IOTA fonds ir parakstījis darījumus ar lielākajiem automobiļu, elektronikas un IT nozares dalībniekiem: Volkswagen, Bosch, un Fujitsu. Ir baumas, ka sadarbība ar Microsoft arī drīz varētu būt darbos.

IOTA sāks savu pirmo funkcionējošo produktu sadarbībā ar Volkswagen 2019. gada pirmajā pusē. Digital CarPass, kā produktu sauc, izmantos tīklu, lai izsekotu datus (piemēram, nobraukumu), kurus pēc tam izmantos, lai novērtētu veiktspēju. no Volkswagen automašīnām. Nepieciešamos tīkla protokolus paredzēts ieviest galvenokārt līdz 2019. gadam.

Bet kas varētu apturēt MIOTA pieaugumu 2019. gadā?

Pārbaudot IOTA monētas cenu attīstību kopš 2017. gada, pamanīsit, ka cena piedzīvoja strauju kritumu. Lai atgrieztos 5,23 USD augstumā, monētai būtu jāpiedzīvo un jāpaaugstinās par ~ 1632 procentiem no pašreizējās cenas 0,26 USD.

Lai gan šis varoņdarbs nav neiespējams, jo monētai šāds meteoriskais pieaugums bija 2017. gadā, ir diezgan apšaubāms, vai tas var notikt vēlreiz 2019. gadā.

Citi kriptogrāfiskās telpas eksperti ir izteikuši mazāk optimistisku IOTA cenu prognozi šim gadam. Viņi uzskata, ka, turpinoties tendencei, monētas atdeve 2019. gadā varētu būt -81,3%. Paredzams, ka IOTA 2019. gada marta beigās nirs zem 0,1 USD un līdz jūnija beigām tā vērtība varētu sasniegt 0,0362 USD. . Dažus mēnešus pēc tam tas varētu svārstīties ap šo līmeni, tad līdz gada beigām tas varētu pieaugt par 0,4 USD. Tomēr šis pieaugums nebūtu pietiekams, lai noturētu investorus.


Diagrammu tehniķi, balstoties uz savu analīzi, ir prognozējuši, ka MIOTA vajadzētu atgūt svarīgo atbalstu no 0,32 līdz 0,33 dolāriem, ja tā vēlas atkal pieaugt. Ja tas nokritīsies zemāk, pastāv risks, ka to vairs nevarēs atgūt. Bet, ja monēta sasniegs 0,40 dolārus un pēc tam 0,50 dolārus, tas varētu ievērojami palielināt izredzes uz ilgāku atgūšanu.

Bet šī nav uzticama prognoze, tikai atskaites punkts. Tādējādi IOTA cenu prognoze 2019. gadam var būt cena, kas atrodas no 1,25 līdz 1,30 dolāriem. Ja IOTA sasniegtu šo cenu, tas nozīmētu četrkāršu cenu pieaugumu. Bet nekas nevar garantēt, ka šāda izaugsme notiks.

Citas IOTA cenu prognozes

Ir dažādas kriptogrāfijas vietnes, kuras ir prognozējušas IOTA cenu šim gadam. Daži no tiem ir optimistiskāki nekā citi, taču kopumā tie norāda tirgus noskaņojuma rādītāju attiecībā uz IOTA cenu.

1. Megas kriptogrāfijas cena

Mega kriptogrāfijas cena ir kriptogrāfijas prognožu vietne, kas prognozē, ka IOTA cena 2019. gadam varētu būt 1,13 ASV dolāri gada beigās.

2. Ilga prognoze

Ilga prognoze prognozēja, ka līdz 2020. gadam monētas cena varētu būt aptuveni 0,52–0,60 USD, kas padara to par ļoti lācīgu prognozi.

3. Smartereum

Smartereum izteica ļoti optimistisku prognozi IOTA, norādot, ka monēta līdz piecu gadu beigām varētu sasniegt 38 USD.

4. Digitālā monētas cena

Digitālā monētas cena prognozēja, ka MIOTA līdz 2019. gada beigām varētu būt aptuveni 0,50 USD, un 2020. gadā tas varētu sasniegt 0,60 USD un ir lielas izredzes līdz 2025. gadam sasniegt 1,22 USD. Šī ir vēl viena lāču prognoze.

5. Tirdzniecības zvēri

Tirdzniecības Beats ir vietne, kurā bieži tiek publicētas IOTA prognozes, pamatojoties uz iepriekšējiem datiem. Pēc savas analīzes viņi lēš, ka IOTA cena 2020. gadā svārstīsies no vismaz 7,06 USD līdz 10,38 USD.

6. Kripto zeme

Kripto zeme izteica ļoti optimistisko IOTA cenu prognozi 5,627 USD apmērā līdz 2023. gadam.

7. Monētu slēdzis

Monētu slēdzis uzskata, ka, pateicoties partnerībai un produktam ar VW, “līdz 2019. gada beigām IOTA kļūs populārāka un tā cena varētu sasniegt apmēram 4–4,20 USD”.

Spriedums

Ņemot vērā tehnoloģiju, partnerattiecības un lietojumu, IOTA ir labas izredzes redzēt cenu augšupejošu izmaiņu 2019. gadā. 1 dolāra atzīmes sasniegšana ir reāls mērķis 2019. gada pirmā pusgada beigās. Ir iespējams vēl palielināt, bet ne tāpat kā 2017. gadā.

Piedāvātais attēls: Steemit

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector