Šie ir visvairāk atalgojošie XRP jaucējkrāni 2020. gada jūlijā

Šodienas rakstā mēs uzskaitīsim dažus no visvairāk atalgojošajiem XRP maisītājiem, kuriem varat piekļūt un izmantot šī gada jūlijā.

XRP jaucējkrānu vietnes ļauj lietotājiem bez maksas nopelnīt un kolekcionēt Ripple monētas. Lai nopelnītu šīs monētas, jums jāveic vienkārši uzdevumi, piemēram, noklikšķiniet uz reklāmām, metiet kauliņu, aizpildiet captcha, veiciet aptauju un citas lietas.

Paturiet prātā, ka jebkuram jums piederošajam XRP makam, kas jums būs jāsaista ar jaucējkrānu, lai varētu saņemt līdzekļus, būs nepieciešams 20 XRP depozīts, lai aktivizētu XRP maku..

Saskaņā ar CoinMarketCap datiem XRP pašreizējā tirgus vērtība ir 0,1776808 USD.

AdXRP

AdXRP ir salīdzinoši jauns uzņēmums, kas dibināts 2019. gadā, domājams, ka atrodas Krievijā. Platforma ļauj saviem reklāmas partneriem gūt peļņu, izmantojot PTC (pay to click) un Pay Per Surf reklāmas. Tas ļauj lietotājiem nopelnīt XRP, apskatot tīmekļa lapas un noklikšķinot uz reklāmām.

Līdzīgi kā citi XRP jaucējkrāni, vietne arī ļauj dalībniekiem nopelnīt komisijas naudu, izmantojot tiešas vai netiešas novirzīšanas. AdXRP kalpo kā saite starp pircējiem un reklāmdevējiem, kas maksā tiem, kas skata tīmekļa saturu, galvenokārt Bitcoin vietnes, ar XRP.

Ar simts satoshi vienā reklāmā (0,00035000 XRP) un ņemot vērā, ka vietnei ir aptuveni 55+ reklāmas dienā, jūs varat nopelnīt gandrīz tūkstošiem satoshi par klikšķi. Lietotāji var automātiski sērfot dažādās vietnēs, kurās par klikšķi var būt aptuveni 35000 satoshi. Ja ņemat vērā visas vietnes un automātiskās sērfošanas iespēju, varat nopelnīt aptuveni 0,5 XRP dienā.

Pay To Click sniegs jums septiņu dalībnieku sērfošanu, kā arī jums būs iespēja pārdot vai iegādāties savus aktīvos ieteikumus.

Nodošanas komisija ir noteikta 8% apmērā. Lietotāji var izņemt savus ieņēmumus no vietnes, tiklīdz tie ir sasnieguši minimālo 0,5 XRP slieksni, līdzekļus tieši ieskaitot jūsu makā..

XRPArcade’s pašizgāzējsXRPArcade

Lai gan tas nav līdzīgs pārējām mūsu XRP jaucējkrānu vietnēm, The Pašizgāzējs lietotne no vietnes XRPArcade izsniedz bezmaksas XRP, lai satiksme tiktu novirzīta uz konkrētu lapu, tāpat kā lielākā daļa jaucējkrānu.

Pašizgāzēja robots / lietotne izmanto Wietse XRPtipbot, un robots ļauj lietotājiem ātri un ar zemām maksām veikt XRP izņemšanu. Lietotāji var nopelnīt 0,01 XRP, piekļūstot vienai vietnei un uzreiz izņemt monētas savā makā.

Pašizgāzēju var izmantot vietņu īpašnieki, kuri vēlas radīt trafiku savai vietnei vai reklamēt noteiktu lapu. Pēc tam viņi nosaka XRP summu, kas piešķirta dzeramnauda, ​​biežumu (reizi x minūtēs / stundās) un veicamo uzdevumu.

Vienu reizi 24 stundās varat noklikšķināt, lai pieprasītu pretenziju, un lietotnē Tipper atkārtoti pieprasīt padomu.

XRPFaucet.Info

XRPFaucet.Info ir viens no vispazīstamākajiem XRP jaucējkrāniem, kas XRP lietotājiem maksā par vieglprātīgiem uzdevumiem.

Pretenziju taimeris ir iestatīts uz 60 minūtēm, norādot šādus procentus un ieņēmumus:

  • 30% lietotāju nopelnīs līdz 0,0015 XRP;
  • 65% lietotāju nopelnīs līdz 0,0016 XRP;
  • 3% lietotāju nopelnīs līdz 0,005 XRP;
  • 1,9% lietotāju nopelnīs līdz 0,01 XRP;
  • 0,099% saņems 0,07;
  • 0,001% lietotāju nopelnīs līdz 7 XRP.

Lai izmantotu jaucējkrānu, lietotājiem ir jāsaista sava XRP maka adrese un jāaizpilda captcha. Līdzekļi tiks tieši ieskaitīti viņu XRP makā. Vismaz viena pretenzija ir jāiesniedz reizi 30 dienās, pretējā gadījumā vietne slēgs kontu un pārvietos līdzekļus citiem uzdevumiem.

Vietnes sākumlapā ir redzamas visas nesenās krāna pretenzijas, kā arī visaktīvākie platformas lietotāji.

Karalienes jaucējkrāns XRP

Karalienes jaucējkrāns ir daudzkriptu jaucējkrāns, kas lietotājiem ļauj veikt jaunus uzdevumus, ieskaitot XRP, veicot dažādus uzdevumus. Queen jaucējkrāns ir viens no jaunākajiem XRP jaucējkrāniem, tāpēc tiešsaistē par to nav daudz. Vietne atbalsta BTC, BCH, BCN, DASH, DGB, DOGE, ETH, LSK, LTC, NEO, POT, PPC, STRAT, TRX, WAVES, ZEC un ADA jaucējkrānus..

Lai iesniegtu pretenzijas šajā vietnē, vispirms būs jāpiesakās ExpressCrypto kontā. Prasības var iesniegt ik pēc 5 minūtēm ar vidējo atlīdzību 0,03 XRP par katru prasību vai aptuveni 641611 satoshi (0,0012 USD).

Ja izvēlēsities kopīgot vietnes novirzīšanas saiti, saņemsit 10% kā novirzīšanas komisiju.

Evexrp

Evexrp.xyz ir kriptogrāfijas jaucējkrāna programma, kurā lietotāji var spēlēt spēles un izpildīt citus vienkāršus uzdevumus, kā arī saņemt bezmaksas kriptogrāfiju. Saskaņā ar vietnes metriku, Evexrp ir 53 923 reģistrēti lietotāji, 4662 140 spēlētas spēles un 4 240 53063264 XRP, ko uzvarējuši lietotāji..

Lietotājiem, kuriem nepatīk aizpildīt captchas, ir paveicies, jo EveXRP lapā “roll” ir tikai 2 reklāmkarogu reklāmas.

Jaucējkrāns rīko HiLo spēles veidu, kur jums ir jādara likmes par to, kurš skaitlis tiks izlikts, un atkarībā no tā, kādu rezultātu jūs iegūsiet, jūs varat nopelnīt fiksētas atlīdzības, un, ja jums ir paveicies, jūs pat varat iegūt jackpot balvu. Džekpota balva ir noteikta aptuveni 300 USD vērtībā XRP.

Turklāt, lai atvieglotu lietas, vietnē ir arī automātiskā robota funkcija, kas automatizē ritināšanu. Spēle ir arī pierādāmi godīga, kas nozīmē, ka izredzes uz jūsu uzvaru vienmēr būs 50/50.

Jūs “ritināsiet” skaitli no 0 līdz 10000, un, pamatojoties uz šo skaitli, jūs nopelnīsit vairāk vai mazāk XRP.

Taimeris vienai pretenzijai vai rullim ir iestatīts uz vienu stundu. Minimālais izņemšanas limits ir 1 XRP ar maksu par 0,001 XRP par katru izņemšanas pārskaitījumu. Jūs varat palielināt savus ieņēmumus par 30%, tiesājot vietnei jaunus lietotājus.

Secinājums

Lai gan tas ir atkārtots uzdevums, apgalvošana par XRP jaucējkrāniem ir labs veids, kā nopelnīt dažas monētas jauniem kriptogrāfijas entuziastiem, kuri vēlas uzzināt par XRP darījumiem un seifa lietošanu.

Piedāvātais attēls: crypto-news-flash.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me