Šie ir visvairāk atalgojošie XRP jaucējkrāni 2020. gada augustā

xrp jaucējkrāni

Šodienas rakstā kritiski aplūkosim dažus visalgotākos XRP jaucējkrānus, kuriem varat piekļūt augustā un pilnībā izmantot tos.

Ripple (XRP) atkal ieņēma trešo pozīciju visvērtīgākajos kriptogrāfijas aktīvos pēc tirgus kapitalizācijas. Kripto tirgus pieaugošā popularitāte un paplašināšanās ir piesaistījusi daudzus cilvēkus – kriptogrāfijas entuziastus, investorus un lietotājus – digitālo aktīvu industrijai. Viena no vienkāršākajām metodēm, kā piekļūt kriptogrāfijas aktīviem, tostarp Ripple, ir jaucējkrāna izmantošana.

XRP jaucējkrāni ir vietnes, kas ļauj cilvēkiem nopelnīt bezmaksas XRP monētas, veicot vienkāršus uzdevumus un darbības. Šīm vietnēm ir nepieciešami vairāki viegli izpildāmi uzdevumi, piemēram, aizpildot aptauju, aizpildot captcha, spēlējot dažādas spēles, skatoties dažādus videoklipus vai apstiprinot, ka esat cilvēks, lai saņemtu bezmaksas XRP. Viena no Ripple jaucējkrāna priekšrocībām ir tā, ka jums nav jāizmanto a kriptovalūtas maiņa lai piekļūtu savam nopelnītajam XRP.

Tomēr, ja vēlaties iegūt pilnīgu piekļuvi un īpašumtiesībām uz savu bezmaksas XRP, jums būs jāpieder XRP seifam. Jaucējkrānu lietotājiem ir jāsaista XRP maka adrese ar platformu, lai saņemtu nopelnītos līdzekļus. Ripple maki ir pieejami dažāda veida, piemēram, programmatūras maki, mobilie maki, tīmekļa maki, aparatūras maki un papīra maki. Ir vērts atzīmēt, ka Ripple maki pieprasa lietotājiem iemaksāt 20 XRP, lai aktivizētu viņu maka adresi.

Rakstīšanas laikā Ripple tirgojās ar USD 0,300075, liecina CoinMarketCap dati.

Xcolander.com

XCOLANDER

The Xcolander jaucējkrāns ir viena no visvairāk atalgojošajām iespējām lietotājiem nopelnīt XRP. Turklāt vietne piedāvā jaucējkrānus vairākām citām digitālajām monētām, piemēram, Ethereum (ETH), Tron (TRX), Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), Zvaigžņu lūmenu (XLM) un citām. . Lai iegūtu bezmaksas XRP monētas, lietotājiem ir jānoklikšķina uz pogas roll – “pieprasīt”. Monētu skaits, ko varat iegūt, būs atkarīgs no ruļļa skaita.

Lietotāji var laimēt līdz pat 22,22 XRP, ja sasniegs 10000 laimīgo skaitli. Turklāt viņi var pretendēt, spēlējot ik pēc 15 minūtēm, lai laimētu bezmaksas monētas starp 0,00002222 XRP un 22,22000000 XRP. Peļņa tiek izmaksāta, izmantojot CCBOX.IO, izmantojot CCBOX atslēgu, kas tiks saistīta ar viņu Xcolander kontu. Turklāt Xcolander ir dažas citas XRP pelnīšanas funkcijas, tostarp loterija un derības. Interesanti, ka par nopelnīto monētu izņemšanu netiek iekasēta maksa.

Coinfaucet.io

Coinfaucet.io

Monētu krāns ir lielisks kanāls un risinājums tiem, kas vēlas nopelnīt dažas monētas, izmantojot Ripple jaucējkrānu. Kopš tās darbības sākuma 2017. gadā šī vietne ir bijusi izcila un populāra šifrēšanas jaucējkrāna, pateicoties vienkāršai pieejai nopelnīt XRP. Katru stundu platformas lietotāji var iegūt bezmaksas Ripple, spēlējot vienkāršu spēli. Interesanti, ka līdz X $ 300 vērtībai bezmaksas XRP var laimēt, noklikšķinot uz pogas. Monētas tiek uzreiz ieskaitītas jūsu Ripple makā. Rakstīšanas laikā šajā jaucējkrānā vairāk nekā 600 tūkstoši reģistrētu lietotāju ir ieguvuši vairāk nekā 17,59 miljonus XRP.

Vēl viena iespēja nopelnīt bezmaksas XRP vietnē Coinfaucet ir sekot platformai sociālajos medijos, tieši Twitter, lai iegūtu bezmaksas reklāmas kodus. Šie kodi ļauj lietotājiem iegūt papildu rullīšus, negaidot obligāto vienas stundas periodu. Tas vienmēr palielina izredzes iegūt vairāk bezmaksas XRP.

Turklāt šim jaucējkrānam ir unikāla, kvalitatīva atalgojuma novirzīšanas programma, lai lietotāji varētu nopelnīt vairāk monētu. Viņi bez maksas var nopelnīt 50 procentus no tā, ko nopelna draugi. Tādējādi, ja jums ir draugi, kuri ir sajūsmā par kriptogrāfijas tirgu un ir ieinteresēti nopelnīt bezmaksas XRP, varat uzaicināt viņus reģistrēties platformā Coinfaucet. Tā kā jūsu draugi redzēja bezmaksas XRP, izmantojot šo jaucējkrānu, jūs tāpat iegūsiet 50% no viņu izgatavotā bez ierobežojumiem.


Ir vērts pieminēt, ka lietotāji var uzreiz izņemt savu bezmaksas XRP savos Ripple maciņos, kad viņi ir sasnieguši vai nopelnījuši minimālo izņemšanas summu 1 XRP.

XRPfaucet.info

XRPfaucet ir populārs Ripple jaucējkrāns, kas ļauj lietotājiem ik pēc 60 minūtēm nopelnīt bezmaksas XRP, aizpildot vai aizpildot captcha un noklikšķinot uz pogas “ROLL”. Lietotāji var laimēt līdz pat 5 XRP ik pēc 60 minūtēm. Bezmaksas Ripple daudzums, ko jūs varat saņemt, būs atkarīgs no ruļļa numura. Katrs lietotājs var prasīt katru stundu, lai nopelnītu vairāk bezmaksas monētu. Bezmaksas XRP var izņemt no šī krāna, kad esat uzkrājis minimālo izņemšanas summu, kas tiks nosūtīta uz jūsu kontam piesaistīto XRP maku..

AdXRP.cc

adxrp

AdXRP ir Ripple jaucējkrāns, kas lietotājiem ļauj nopelnīt bezmaksas XRP, apskatot vietnes. Platforma ir saistīta ar reklāmu, kurā lietotāji var nopelnīt, izmantojot Pay to Click (PTC) un Pay to Surf (PTS) reklāmas pakalpojumus. Tā kā platformā ir pieejamas vairāk nekā 77 vietnes un 0,022300000 XRP, lietotāji var saņemt bezmaksas XRP, veicot vienkāršus uzdevumus. Platforma kā viens no spējīgākajiem reklāmas tīkliem ļauj lietotājiem nopelnīt, apskatot tīmekļa lapas. Turklāt viņi var saņemt līdz pat 8% komisijas maksu par nodošanu. Tādējādi ienākumus var veikt, izmantojot tiešas un netiešas nodošanas. Tādējādi viņi var nopirkt tiešos ieteikumus uz visu mūžu vai pārdot tiešos ieteikumus, lai nopelnītu naudu. Lietotāji var izņemt nopelnīto XRP no šī jaucējkrāna savā XRP makā, kad ir uzkrājušies līdz minimālajam izņemšanas apjomam 5 XRP.

Secinājums

Lai gan tas varētu būt atkārtots uzdevums, jaucējkrāni ir lieliski instrumenti XRP monētu nopelnīšanai, īpaši jauniem kriptogrāfijas entuziastiem, kuri vēlas uzzināt vairāk par XRP darījumiem un seifa lietošanu.

Piedāvātais attēls: quoteinspector.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector