Šie ir visvairāk atalgojošie XRP jaucējkrāni 2020. gada jūnijā

XRP cenu prognoze

Šodien mēs piedāvāsim sarakstu ar dažiem visizdevīgākajiem XRP jaucējkrāniem, kurus varat izmantot šī gada jūnijā.

XRP jaucējkrāni ir vienkāršas, vienkāršas un bezmaksas metodes cilvēkiem, kuri ir jauni kriptogrāfiski un vēlas nopelnīt bezmaksas XRP. Šajās vietnēs jums jāveic virkne vienkāršu uzdevumu, piemēram, metiet kauliņu, nospiediet pogu, aizpildiet captcha, aizpildiet aptauju utt., Lai ģenerētu bezmaksas XRP.

Cilvēkiem jāpatur prātā, ka uz XRP jaucējkrāniem viņi var izgatavot tikai nelielas daļas.

Jums būs jāpieder XRP seifam, lai jūs varētu saistīt adresi ar krānu un saņemt savus līdzekļus. Ir vērts pieminēt, ka jums būs jāiemaksā 20 XRP, lai aktivizētu jebkuru XRP maku.

XRP jaucējkrāni un loterijas gūst ienākumus no reklāmas ieņēmumiem, piemēram, maksa par seansu, maksa par klikšķi vai citas shēmas maksa par x. Tāpēc, ja vēlaties izmantot jaucējkrānu, jūs redzēsiet daudzas reklāmas visās to mājas lapās un atspējosiet reklāmu bloķētāju..

Rakstīšanas laikā XRP tirgojās ar USD 0,198521, saskaņā ar kriptogrāfijas izsekotāja vietnes sniegtajiem datiem, CoinMarketCap.

CoinFaucet.io

Monētu jaucējkrāns ir viens no pirmajiem XRP jaucējkrāniem, kas tika izlaists 2017. gada oktobrī. Pateicoties vienkāršai lietošanai un tiešai sistēmai, tas ir viens no populārākajiem un lietotākajiem šifrēšanas jaucējkrāniem mūsdienās. Vietnei līdz šim ir piešķirti 622 478 reģistrēti lietotāji, 49 798 200 spēlētas spēles un 16 734 800 lietotājiem piešķirta ripple.

Jūs varat iesniegt prasību ik pēc 60 minūtēm vai spēlēt vienkāršu spēli, lai nopelnītu bezmaksas XRP. Pēc nejaušības principa vairāki lietotāji tiks apbalvoti ar 300 ASV dolāriem tikai par noklikšķināšanu uz pogas. Lai iegūtu papildu kauliņu rullīšus, varat noklikšķināt uz sponsorētajām saitēm, kas vietnē Twitter ievieto ikdienas bonusa roll kodu.

Izņemšana no vietnes tiek veikta vienā mirklī, atšķirībā no citiem XRP jaucējkrāniem, kas prasa lietotājiem gaidīt noteiktu laiku, pirms viņu līdzekļi tiek ieskaitīti. CoinFaucet lietotāji saņem savu XRP tūlīt pēc minimālā izņemšanas apjoma sasniegšanas, kas ir 1 XRP. Izmaksājot naudu, netiek piemērota maksa.

Ja jūs novirzīsit jaunus lietotājus uz CoinFaucet, jūs gūsiet labumu no ievērojamas novirzīšanas prēmijas 50% apmērā no viņu nopelnītā. Jūs varat veikt neierobežotu novirzīšanu uz vietni.

CoinFaucet ir ļoti aktīvi sociālo mediju konti, kas bieži izliek bezmaksas akcijas kodus papildu ruļļiem / griezieniem, kas var palielināt apmeklētāja izredzes laimēt vairāk XRP.

Vietne savā FAQ sadaļā norāda, ka ar Rippex.net varat izveidot XRP maku un turēt to bezsaistē, taču jums būs jāiemaksā 20 XRP, lai to aktivizētu, kas var aizņemt diezgan ilgu laiku ar jebkuru jaucējkrānu..


Allcoins.pw

Allcoins.pw ir ļoti populārs vairāku kriptogrāfu jaucējkrāns, kas ļauj nopelnīt bezmaksas XRP papildus citām kriptovalūtām. Allcoins atbalsta kopumā 29 kriptovalūtas, ieskaitot BTC, LTC, ETH, DASH, XMR, BCH, ZEC un ETC.

Pretenzijas vietnē var iesniegt ik pēc 300 sekundēm vai ik pēc 5 minūtēm. Jūs varat nopelnīt bezmaksas XRP vietnē Allcoins, atrisinot captchas, spēlējot spēles (LuckyNumber, Dice, FreeRoll utt.), Pārlūkprogrammas ieguvi un SolveMedia. Ir arī automātiskās pretenzijas funkcija, kuru var aktivizēt līdz pat 3 kriptogrāfiem vienlaikus.

Vēl viens veids, kā palielināt savu XRP atlikumu, ir piesaistīt viņu mūža novirzīšanas programmu, kurā jūs varat iegūt līdz 25% no jūsu norādīto cilvēku ienākumiem.

Pēc tam, kad esat sasniedzis minimālo ierobežojumu 2 XRP, varat izņemt tieši Ripple maku, kuru esat saistījis ar jaucējkrānu. Maksa par izņemšanu ir noteikta 0.10000000 XRP.

Allcoins.pw ir saņēmis labas atsauksmes Bitcointalk lapā, lietotājiem slavējot šo funkciju, kas ļauj pieprasīt vairākas monētas vienlaikus. Saskaņā ar lietotāju ziņojumiem XRP izmaksas ir bijušas konsekventas un ātras, kas ir liels plus jaucējkrāna vietnei.

Xcolander.com jaucējkrāns

Xcolander’s vietnē ir XRP jaucējkrāni, kā arī plašs citu kriptogrāfijas jaucējkrānu klāsts, piemēram, Tron (TRX), Zvaigžņu lūmeni (XLM), Ethereum (ETH), Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC) un citi.

Izmantojot šo jaucējkrānu, jūs varat nopelnīt bezmaksas XRP, izmantojot loteriju un derības. Vietnē ir arī atklāta statistika par lietotāju atlīdzību un atsaukšanu, lai parādītu, ka viņi ir pilnīgi likumīgi.

Pretenziju var iesniegt ik pēc 15 minūtēm, kur lietotāji var iesniegt no 0,00155263 XRP līdz 1552,63000000 XRP par katru pretenziju.

Lai izņemtu no vietnes, jums būs jāsasniedz minimālais daudzums 0,005 monētu, un maksa par izņemšanu netiek piemērota.

XRPFaucet.Info

XRPFaucet.Info ir labi zināms XRP jaucējkrāns, kurā apmeklētāji var iesniegt pretenzijas ik pēc 60 minūtēm, un 30% lietotāju nopelnīs līdz 0,0015 XRP, savukārt 0,001% nopelnīs līdz 7 XRP. 65% nopelnīs 0,0016 no XRP, 3% saņems 0,005 no XRP, 1,9% saņems 0,01 no XRP un 0,099% saņems 0,07. Lietotājiem vienkārši jāsaista sava XRP maka adrese un jāaizpilda captcha.

Paturiet prātā, ka jums būs jāiesniedz prasība reizi 30 dienās, jo vietne jūsu kontu uzskatīs par neaktīvu, to slēgs un pārdalīs jūsu līdzekļus.

Vietnes sākumlapā ir redzamas visas pretenzijas, kas nesen izteiktas par jaucējkrānu, kā arī galvenie aktīvākie lietotāji vietnē.

Veicot XRP atsaukšanu no XRPFaucet. Informācija. Paturiet prātā, ka dažās kriptogrāfijas biržās katram lietotājam tiek izmantota viena XRP adrese un tiek pieprasīts galamērķa tags, tāpēc, veicot izņemšanas darījumu, neaizmirstiet ievietot savu XRP mērķa tagu.

Secinājums

Lai gan tas ir atkārtots uzdevums, apgalvošana par XRP jaucējkrāniem ir labs veids, kā nopelnīt dažas monētas jauniem kriptogrāfijas entuziastiem, kuri vēlas uzzināt par XRP darījumiem.

Piedāvātais attēls: coindesk.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector