Šie ir visvairāk atalgojošie Ethereum maisītāji 2020. gada jūlijā

ethereum krāni

Tāpat kā jebkura veida šifrēšanas jaucējkrāns, arī Ethereum jaucējkrāni ir vietnes, kas apmeklētājiem piedāvā bezmaksas ETH apmaiņā pret vairāku uzdevumu izpildi, piemēram, reklāmu skatīšanu, klikšķināšanu uz reklāmām, captchas izpildīšanu, spēļu spēlēšanu un daudzus citus.

Tirgū ir daudz likumīgu Ethereum jaucējkrānu, taču, izvēloties šādu vietni, jums vajadzētu būt piesardzīgam, jo ​​ir daudz izkrāpšanu, kas varētu mēģināt nozagt jūsu personisko informāciju. Lai palīdzētu jums samazināt drošu un atalgojošu Ethereum jaucējkrāna meklēšanu, mēs esam izveidojuši sarakstu ar vairākām iespējām:

Bezmaksas Ethereum

bezmaksas ethereum

Bezmaksas Ethereum ir diezgan jauns, bet populārs ETH jaucējkrāns, kas galvenokārt piedāvā pavairošanas spēles cilvēkiem, kuri vēlas nopelnīt bezmaksas Ethereum. Jūs varat iesniegt pretenziju reizi 60 minūtēs, un izmaksas tiek tieši nosūtītas uz jūsu Ethereum maku.

Ir arī novirzīšanas programma, kurai varat pievienoties, kur jūs varat nopelnīt līdz 50% monētu, ko izgatavo jūsu novirzītais lietotājs. Un, ja jūs nolemjat turēt savas monētas, Free-Ethereum jums maksā procentu likmi 8% gadā.

Jūs varat atsaukt savas prasības pēc tam, kad esat sasniedzis minimālo ierobežojumu 0,001 ETH. Veicot jebkādu izņemšanas darījumu, tiks piemērota maksa 0,001 ETH.

Faucetcrypto

Krāna šifrēšana

Faucetcrypto ir daudzvalūtu jaucējkrāns, kurā varat pieprasīt Ethereum, kā arī Bitcoin, Dogecoin, Dash, Digibyte un vēl 11 citas monētas. Jūs varat nopelnīt kriptonauda, ​​veicot dažādus uzdevumus, piemēram, mijiedarbojoties ar reklāmām, spēlējot spēles, izmantojot saites un atbildot uz jautājumiem piedāvājuma sienās..

Krāna taimeris ir iestatīts uz 40 minūtēm. Izņemt var pēc tam, kad sasniegts minimālais ETH 0,00012. Labākā daļa par šo jaucējkrānu ir tā, ka, izņemot naudu, nav jāmaksā.

Uguns krāns

Uguns krāns

Uguns krāns ir viens no populārākajiem altcoin un Ethereum krāniem, ļaujot lietotājiem pieprasīt 8 kriptovalūtas, veicot vienkāršus uzdevumus. Šeit jūs varat nopelnīt kriptogrāfiju, spēlējot spēles, noklikšķinot uz reklāmām un saitēm un daudzām citām lietām. Vietnē ir arī lojalitātes programma, kas lietotājiem piešķir sasniegumus, atlīdzības un prēmijas.

Nav laika ierobežojuma, kas ierobežo to, kurā laikā jūs varat iesniegt prasību. Jūs varat izņemt savas monētas, sasniedzot vismaz 0,004 ETH, un par to nav jāmaksā.

ESF krāni

ESFaucet ne tikai ļauj jums veikt Ethereum uzdevumus, bet arī varat iegūt vietnes vietējās ES monētas. Pretenzijas var iesniegt reizi 5 minūtēs.

Šis ir viens no nedaudzajiem Ethereum jaucējkrāniem, kurā ir arī mobilā lietotne. Regulāri lietotāji var izmantot bonusu priekšrocības, kuras tiek piedāvātas katru dienu. Kad mūsu maciņā būs vairāk nekā 0,05015 ETH, jūs varēsiet atsaukt savas pretenzijas. Maksa par šādu darījumu ir 0,00015 ETH.

Althub

AltHub

Althub ir vēl viens vairāku monētu jaucējkrāns, kurā ir iekļauti arī Ethereum un 13 citi kriptogrāfi vieglu sociālo uzdevumu veikšanai. Vietnē ir arī novirzīšanas programma, kurā lietotāji var saņemt 20% partneru likmi no summas, ko nopelnījuši viņu norādītie cilvēki.

Jūs varat nopelnīt monētas no saīsņu sienām katru dienu vai pieprasīt monētas ik pēc 5 minūtēm bez saites. Pēc tam, kad esat uzkrājis minimālo summu 0,00005 ETH, jūs varat izņemt naudu no sava FaucetPay maka..

Jūsu darījumiem netiek piemērota maksa.

Allcoins

Allcoins

Atšķirībā no parastajiem Ethereum krāniem, Allcoins piedāvā tikai spēles kā līdzekli, lai nopelnītu bezmaksas ETH. Vietne darbojas arī kā ieguves baseins, kur lietotāji var apvienot savu skaitļošanas jaudu, lai radītu jaunas monētas. Kaut arī jūs varat iesniegt pretenzijas manuāli ik pēc 4 minūtēm, ir arī funkcija AutoFaucet, kas automātiski mijiedarbojas ar jūsu vietā esošo jaucējkrānu.

Šim jaucējkrānam ir augstāka minimālā izņemšanas robeža, kas ir 0,0036 ETH. Maksa par monētu izņemšanu ir 0,0012 ETH.

Uzticieties kauliņiem

Uzticieties kauliņiem

Šis tiešsaistes kazino ir arī Ethereum jaucējkrāns, kā arī vairāku monētu jaucējkrāns. Jūs varat iesniegt prasību reizi 6 stundās, bet platformā ir jāizveido konts. Krānam ir reizinātāja funkcija, kas var uzlabot jūsu kriptogrāfisko fondu ar 50000X. Katru nedēļu notiek arī likmju konkurss, kurā varat nopelnīt 3000 USD, vai arī varat veikt nelielu likmi un laimēt jackpot 24 691 USD vērtībā.

Minimālā summa, ko var izņemt, ir 0,00002 ETH.

Bezmaksas jaucējkrāns

Bezmaksas jaucējkrāns ir vēl viens daudzkriptogrāfijas jaucējkrāns, kas ļauj lietotājiem pieprasīt 17 dažādas monētas, tostarp Ethereum. Taimeris ir iestatīts tā, lai prasība tiktu atļauta reizi 24 stundās. Jūs varat izveidot ETH, noklikšķinot uz reklāmām, piekļūstot pasta jaucējkrāniem, veicot aptaujas un daudzus citus.

Vietnei ir dažādi dalības līmeņi, un, pamatojoties uz šo līmeni, jūs varat palielināt pieprasītās ETH daudzumu. Fire dalībai ir 8x atalgojuma reizinātājs, zelta loceklis – 12x, Ultimate dalībnieks – 20x un platīna loceklis – 30x.

Secinājums

Šis ir bijis mūsu saraksts, kurā ir visizdevīgākie Ethereum jaucējkrāni, kuriem varat piekļūt 2020. gada jūlijā. Paturiet prātā, ka jaucējkrāni nav efektīvi veidi, kā uzkrāt lielu daudzumu kriptogrāfijas, bet gan, lai tos viegli mijiedarbotos, jo jums nav jāpārdzīvo. apmaiņa.

Piedāvātais attēls: asiatimes.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me