Bitcoin sporta derībās: Nr. 1 valūtas izvēle starp spēlētājiem

Bitcoin

Kā izmantot Bitcoin sporta derībām

Digitālo valūtu apgaismojuma attīstība ir mainījusi to, kā cilvēce raugās uz naudas kustību. Kripto tehnoloģiju integrācija var netraucēti aizstāt “vecās skolas” skaidras naudas darījumus un novērst visus šķēršļus starp pārdevējiem un pircējiem. Paredzams, ka turpmāko gadu laikā bezskaidras naudas virtuālo maksājumu pieaugums divkāršosies, un tas ir tikai sākums. Nenoliedzamais revolucionārs šajā jaunajā digitalizētajā laikmetā neapšaubāmi ir “Viņa augstība” – Bitcoin.

BTC ir veikusi revolūciju, pārveidojot nozares un uzlabojot skaidras naudas darbplūsmu starp uzņēmumiem. Izmantojot kriptogrāfiju, cilvēki var veikt starptautiskus maksājumus bez piepūles, savukārt lielākā daļa banku pakalpojumu var nebūt pieejami vai nedarboties 100% precīzi. Gartners prognozē, ka aptuveni 60% uzņēmējdarbības jomu līdz 2023. gada beigām pieņems Bitcoin un blockchain risinājumus un pāriet uz virtuālo līdzekļu plūsmu.

Bitcoin izredzes sporta derībās

Sekojošs Bitcoin sasniegums e-komercijas visumā vairākas uzņēmējdarbības jomas izvēlas BTC kā maksājuma rīku Nr. 1. Tiešsaistes sporta grāmatas arī izvēlas nepieredzēt šo tehnoloģiju revolūciju no malas. Pašlaik liela daļa derību operatoru ļauj zvanītājiem veikt maksājumus, izmantojot BTC, jo viņi saprot arī visas šīs augstākās klases vienaudžu metodes priekšrocības.

Bitcoin var kļūt par svaiga gaisa elpu sporta grāmatām, jo ​​bankas iestādes to nenovērtē ļoti augstu. Rakstītāji bieži sūdzas, ka bankas aizliedz savus darījumus derību platformās vai liek viņiem gaidīt mūžību, lai saņemtu izmaksu. Turklāt, klienti iemaksājot vai izņemot līdzekļus, izmantojot bankas darījumus vai plastikāta kartes, naudas kustība ir redzama viņu ikmēneša konta izrakstos. Tas varētu būt problemātiski derību veicējiem, kuri nevēlas savu vaļasprieku atklāt trešajām personām. Galu galā tas nav neviena bizness, kurā cilvēks nopelna santīmu.

Ar BTC viss notiek tieši pretēji. Visas naudas plūsmas notiek starp sporta grāmatu un derību veicēju. Nav iesaistītas nesaistītas personas!

Kā tas strādāBTC

Bitcoin ir patiesi majestātiska cilvēces koncepcija (to atklāja Satoshi Nakamoto), jo tas apgrieza mūsu redzējumu par pircēja un pārdevēja mijiedarbību otrādi. Kaut arī bankas glabā mūsu naudu dažās ķieģeļu un javas iestādēs, kriptogrāfija nav kaut kas tāds, ko mēs varētu fiziski pieskarties. Ja mēs uzskatām internetu par debesīm, mēs varam ieteikt, ka kriptogrāfija tiek glabāta virtuālajā mākonī.

BTC darījumi nekad nav aizliegti, jo tie tiek kodēti un caur blokķēdes kanālu tieši no klienta pāriet uz derību operatoru. Lai pabeigtu darījumu, bukmeikeriem ir jāiesniedz vienreizēja atslēga. Vairs nevajadzēs nogurdinošām procedūrām bankās un vairs neizņemsiet visu mūžu! Decentralizēti līdzekļu pārvietojumi ir tūlītēji, un pirms darījuma pabeigšanas jūs to neizdosies saskaitīt līdz pieciem.

Plusi par sporta likmēm ar BTC

sporta likmes

Avots: SmartBettingGuide.com

  • Ātrums: Profesionālie derību slēdzēji, kuri sporta likmes ir noteikuši par galveno ienākumu avotu, zina, ka ātrai naudas novirzīšanai ir ievērojama loma rentablās derībās. Bitcoin darījumi ir ātrākais veids, kā iemaksāt un izņemt sporta grāmatu kanālos. Izmantojot jebkuru citu vecās kabatas maksājuma veidu, cienītājiem ir jāgaida no 48 stundām līdz 5 dienām, lai saņemtu pelnīto derību laimestu.
  • Anonimitāte: Atšķirībā no bankām un kredītkaršu kompānijām, kas kaitina klientus ar tonnām nevajadzīgu rēķinu par papīru, Bitcoin nevienu nevar kontrolēt. Visi darījumu starp derību veicējiem un bukmeikeri paliek mājā. Kaut arī fin institūcijas bieži uzliek embargo likmēm, derību slēdzējiem būs jāvēršas pie savām bankām, lai tos atrisinātu. Izmantojot Bitcoins, derību devēji var atvadīties no visas šīs birokrātijas un saglabāt savu anonimitāti. Ikmēneša pārskatos netiek atklāts viss, ko viņi nopelna derību veikalos zem septiņām slēdzenēm, un tas, cik viņi nopelna vai zaudē.
  • Saprātīgas maksas: Drakoniski honorāri un maksa par pakalpojumiem ir tiem, kas jārisina naudas pārvedumu laikā ar kredītkartēm (līdzīgs stāsts ar bankas pārskaitījumiem). Kad derību izdarītāji nopelna nopietnus naudas līdzekļus uz likmēm, viņi var būt droši, ka bankas sagrābs viņu daļu. Izmantojot Bitcoin, darījumu maksa nav tik stingra. Dažās vietnēs šajā jautājumā ir vēl lielāka elastība, un, iespējams, prasītājiem nav jāmaksā nekāda maksa.
  • Ērtības: Kā pilnībā decentralizēta virtuālā kriptovalūta BTC darbojas ar unikālo vienādranga programmatūru, kas nozīmē, ka neviena trešā puse nepārtrauks darījumus starp sporta grāmatām un derību dalībniekiem. Lietotāji var samazināt stresu un ietaupīt dārgo laiku, jo viņi var veikt naudas darījumus ar pāris peles klikšķiem, kad viņi uzņem Bitcoin, nevis citas vecās skolas alternatīvas. Lai pabeigtu darījumu, viņiem jānodrošina operatoram vienreizēja atslēga, un voila – nauda ir ceļā!

Apkopot…

Eksperti prognozē ka BTC risinājumiem būs absolūts pieaugums 2020. gadā. Globālā nozare iet uz priekšu, un ir ļoti svarīgi, lai sporta grāmatas paliktu uz augšu un pielāgotos kriptogrāfijas tehnoloģijai. Mūsdienu derību slēdzēji nenodarbosies ar derību uzņēmumiem, kas joprojām ir seni. Tā vietā viņi uzņems tos, kas spēj apmierināt viņu pieaugošās prasības. Sporta grāmatu skaits, kas nodrošina Bitcoin risinājumus spēlētājiem, arvien pieaug, kas liecina par jaunās BTC ēras sākumu azartspēlēs.


Šis raksts ir sarakstīts sadarbībā ar https://worldbookmakers.info/

Piedāvātais attēls: iusport.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector