Binance Coin Price Prognoze 2019: Kas ir pieejams Binance BNB monētai?

Binance monētu cenu prognoze

Viena no ievērojamākajām monētām, kas izceļas 2019. gadā, noteikti bija Binance Coin (BNB). Šodienas rakstā mēs apspriedīsim Binance Coin cenu prognozi 2019. gadam.

Kas ir Binance Monēta?

Binance Coin (BNB) ir populārās kriptogrāfiskās apmaiņas Binance vietējais marķieris. Binance Coin pirmo reizi tika palaists 2017. gadā kā ERC20 marķieris. Aprīlī BNB monēta tika pārcelta uz savu Binance blokķēdi.

Monēta tika izstrādāta, lai atvieglotu noteiktas operācijas platformā Binance un ķēdē Binance. Sākumā monēta izpelnījās tirgotāju uzmanību, jo, maksājot ar monētu, samazināsies darījumu maksa.

BNB cena augstu sasniedza maksimālo cenu 39.30 par monētu 2019. gada 22. jūnijā, pēdējos trīs mēnešos gūstot 466% pieaugumu..

Pašlaik Binance Coin (BNB) tirgo 24,92 USD ar tirgus ierobežojumu 4 497 868 164 USD ar 155 536 713 BNB, kas pašlaik apgrozās tirgū. 24 stundu cenu kustības diagramma parāda, ka tiek tirgoti 235 703 117 USD. Monēta pašlaik ir sestā kriptogrāfija atbilstoši tirgus kapitalizācijai.

Binance Coin (BNB) cenu prognozes analīze

Apjomi pieaug, un BNB / USD pāris turpina palikt bullish. Pašlaik tirdzniecības vērtība ir noteikta virs 30 USD.

Ja cenām vajadzētu pazemināties, tirgus, iespējams, samazināsies līdz iepriekšējiem 28, 26 un 24 dolāru līmeņiem.

Kamēr tā turpināja svārstīties ap USD 30, 11. jūlijā monēta sāka samazināties līdz USD 20 līmenim. Šobrīd BNB tirgo 24,92 ASV dolārus ar zaudējumiem -1,40% 24 stundu laikā.

Vidēja termiņa perspektīvā BNB / USD pāris piedzīvo lejupslīdes tendenci, jo tendence ir augstāka un zemāka. Nesenais cenu kritums vēl nav jāuzskata par lācīgu, un daudzi eksperti drīz prognozē atsitienu.

Avots: Trīs nedēļas

Ja buļļi, kas līdz šim atbalstīja kustību, BNB cena atgriezīs cenas kritiskajā pretestības līmenī, tirgus atkal kļūs bullish.


Kas ir ievērojams BNB, ir tas, ka to izdodas mazāk ietekmēt lejupslīdes tendenci, tāpat kā citas kriptovalūtas. Binance Coin daudzie izmantošanas gadījumi augstākajā biržā arī palīdz tās cenai. Ir novērots, ka kriptogrāfija spēj redzēt izaugsmi pat tirgus krituma laikā.

Attīstības ziņā Binance ķēdes galvenais tīkls darbosies kā galvenais pakalpojums virs Binance DEX. Binance Coin blokķēdei būs 11 mezglu dPoS vienprātība, lai nodrošinātu decentralizāciju, izmantojot pBFT, līdzīgi kā NEO.

Binance arī paziņoja, ka tai ir plāni BNB integrēt Trust Wallet kā pirmo mobilo kriptogrāfiju.

Tirgus prognozes Binance monētu cenu prognozēšanai

BNB tiek uzskatīta par vienu no monētām, kurai nākotnē būs vislielākais izaugsmes potenciāls. Zemāk mēs esam uzskaitījuši dažas no visbūtiskākajām Binance Coin cenu prognozēm 2019. gadam no kriptogrāfijas prognozētājiem.

Digitālā monētas cena

Digitālā monētas cena ir publicējis savu prognozi par katru 2019. gada mēnesi. Vietne paredzēja, ka līdz 2019. gada beigām Binance Coin cena būs 22,86 USD, kas nav tālu no pašreizējās vērtības.

Monētu ventilators

Monētu ventilators ir izteicis ļoti optimistisku Binance Coin prognozi, kurā monēta līdz 2019. gada beigām varētu sasniegt 109 USD, bet līdz 2020. gada beigām tā sasniegs 390 815 USD..

Kripto zeme

Kripto zeme vietnei ir mazāk optimistiska prognoze, paredzot, ka nākamajos mēnešos BNB varētu samazināties un varētu samazināties līdz 6,4202 USD.

Monētu slēdzis

Monētu slēdzis rakstā izteica ļoti konservatīvu prognozi, paredzot, ka monēta līdz gada beigām varētu sasniegt 25 USD. Viņi arī izteica savu prognozi nākamajam gadam, norādot, ka “Paredzams, ka Binance monēta līdz 2020. gada beigām sasniegs 49,85 USD.”

Maka ieguldītājs

Veidlapa Maka ieguldītājsCenu grafiks Binance Coin ir sasniedzis visu laiku augstāko līmeni 2019. gadam. Vietne paziņoja, ka, lai arī būs daži kritumi, BNB, visticamāk, saglabās savas bullish tendences nākotnē.

Kriptogrāfijas vietne Binance Coin cenu prognozēja līdz gada beigām 41,91 USD.

Tirdzniecības zvēri

Tirdzniecības zvēri arī publicēja ikmēneša Binance Coin cenu prognozes, norādot, ka BNB līdz 2019. gada beigām varētu samazināties līdz USD 12.33, gandrīz vai tā pašreizējā vērtība.

Lai arī monētas, kuru prognozes BNB ir paredzētas 2019. gada jūlijam, ir pārsniegušas gandrīz 200%, to ilgtermiņa prognozēs teikts, ka monēta nākamajos gados turpinās pieaugt.

“Tiek prognozēts, ka Binance Coin cena līdz 2019. gada decembra sākumam sasniegs 26,64 USD. Paredzamā maksimālā cena ir 33,91 USD, minimālā cena ir 23,06 USD. Binance Coin cenu prognoze mēneša beigām ir 27,13 USD. ”

Monētu pareģotājs

Monētu pareģotājs ir izteicis Binance Coin prognozes īsiem 7 dienu, 4 nedēļu un 3 mēnešu periodiem.

Šie ir viņu norādītie skaitļi iepriekš minētajos termiņos:

  • 7 dienas: 38,11 USD
  • 4 nedēļas: 45,82 USD
  • 3 mēneši: 60,26 ASV dolāri

CryptoNewz

“Binance Monēta ir bijusi viena no stabilākajām valūtām, kuru neietekmē tirgus svārstības, un tā visiem ieguldītājiem šajā gadā ir devusi labu atdevi. Bet labākais vēl tikai priekšā. BNB līdz šī gada beigām var tirgoties no USD 50 līdz USD 100. ”- prognozēja Kripto Ņūzs.

U.Šodien

U.Šodien neņem vērā, ka monēta varētu kristies, tas ir, cik optimistiski viņi izturas pret savu prognožu. Viņu Binance Coin cenu prognoze ir viena no pozitīvākajām no tām visām, prognozējot, ka BNB nākamajā gadā sasniegs milzīgus 1354,66 USD par monētu.

Secinājums

Kriptogrāfijas tirgus prognozēšana nav iespējama, ir vairāki faktori, pagātnes tendences un rādītāji, kas var palīdzēt tirgotājam sagaidīt nākamo kritumu vai strauju pieaugumu..

No mūsu apkopotā Binance Coin cenu prognožu saraksta no dažādām prognožu tirdzniecības vietām mēs varam novērot, ka Binance vietējā kriptogrāfijā galvenokārt ir pozitīvas izredzes uz 2019. gadu un nākamajos 2–5 gados.

Lai gan šobrīd viss izskatās kārtībā, jo Binance ir galvenā birža, kas nepārtraukti paplašinās un rada jaunus sasniegumus, BNB noteikti gūs labumu no lielas lietotāju bāzes, jo tai ir daudz izmantošanas gadījumu un priekšrocību.

Piedāvātais attēls: kriptolīna ziņas

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector