Zvaigžņu [XLM] reģistrē 1 000 000 kontus virsgrāmatā, kas ir tuvāk viļņošanai [XRP]

reklāma Phemex

Zvaigžņu un Ripple ir strādājuši konkurencē no kakla līdz kaklam, lai nostiprinātu sevi kā finanšu nozares blokķēdes partneri, cenšoties nodrošināt finanšu darījumiem ātrumu un citus blokķēdes ieguvumus. Saskaņā ar neseno izlaidumu Stellar ir tikko nokļuvis tuvāk XRP un savā virsgrāmatā ir ierakstījis 1 000 000 kontu

Zvaigžņu pieaugošais lietošanas gadījums

Zvaigžņu, monēta, no kuras daudzi nebūtu varējuši palaist garām, ja viņi tirgotu kriptonauda. Lai gan lielākā daļa monētu vērtību palielina pakāpeniski, Zvaigzne iegūst milzīgu papildinājumu savai vērtībai, tādējādi altkoīns kāpj uz tirgus vāciņu tabulas augstāk. Tādējādi paziņojums par to, ka grāmatā ir 1 miljons kontu, daudziem nav pārsteigums, jo tam vajadzēja notikt agrāk vai vēlāk.

Jauns # Zvaigzne pagriezts pagrieziena punkts: 1 000 000 kontu virsgrāmatā. Apsveicu @StellarOrg un lieliskā Zvaigžņu kopiena! https://t.co/ws3Cx3uUzU pic.twitter.com/GbKPkwBONH

– OrbitLens (@orbitlens) 2018. gada 27. augusts

Zvaigzne pēdējā laikā ir nepārtraukti augusi un palielinās. Saskaņā ar cilvēkiem, kas pazīstami ar darījumu, jūnijā Stellar bija iegādājies ķēdi – Sanfrancisko bāzes starta bloku ķēdes tehnoloģiju finanšu nozarei. Tas deva zvaigžņu piekļuvi ķēdes blokķēdes balstītajiem produktiem, kas finanšu iestādēm atvieglo naudas, citu aktīvu tiešu, drošu un tūlītēju tiešu digitālu pārsūtīšanu tieši un bez problēmām..

Stellar arī Singapūrā ieviesa savu tīkla bankomāta koncepciju, kas varētu radīt daudz lielāku redzamību cilvēkiem, kuri nav pārāk labi iepazinušies ar kriptogrāfijas pasauli..

Nesen Shariyah Review Board (SRB) Stellar tika nosaukta par šariata prasībām atbilstošu maksājumu un aktīvu tokenizācijas tīklu. Attīstība padarīja Stellar par pirmo izplatīto virsgrāmatas protokolu, kas tika sertificēts kā ar šariatu saderīga digitālā valūta. Arī sertifikācija palīdzēs palielināt kriptovalūtas izmantošanu un popularitāti musulmaņu vidū, īpaši Tuvo Austrumu reģionos.

Bez tam Stellar bija sadarbojies ar IBM par blokķēdes projektu, kas ļautu bankām veikt darījumus, izmantojot Lumens, un pēc tam paļauties uz vietējiem tirgus veidotājiem, lai pārveidotu Lumens vietējā fiat valūtā.

Papildus IBM partnerībai Stellar Lumens (XLM) paziņoja arī par partnerību ar:


SatoshiPay – pakalpojums, kas palīdz gūt peļņu no vietnes, izmantojot digitālos līdzekļus.

EXCH.ONE – Šveices uzņēmums, kas paredz šķērsot digitālos aktīvus un valūtas, kas vēlas Zvaigžņu tīklā iekļaut vairākas valūtas gan Eiropas Savienībā, gan ārpus tās (Lielbritānijā un Dienvidamerikā / Centrālamerikā).

Klick-Ex – slavens pārrobežu maksājumu pakalpojums, kas aktīvi darbojas Eiropā un Klusajā okeānā.

Mobius – uzņēmums, kas viņiem palīdzēs izveidot tiltu uz mobilajām ierīcēm un spēju ieviest viedo līgumu ar datiem izstrādātājiem, kas nav blokķēdes. Jed McCaleb, Stellar līdzdibinātājs, ir šīs iestādes sastāvdaļa.

HashCash – pakalpojums, kas ar Stellar tīkla starpniecību plāno radīt risinājumus finanšu uzņēmumiem, piemēram, bankām.

Lasiet arī: Zvaigžņu [XLM] šī mēneša populārākā izvēle. Lūk, kāpēc tā turpinās pārdot kā karstmaizes

Ripple and Stellar – viena un tā pati nozare

Lai arī Ripple un Stellar nāk no viena avota koda un rūpējas par to pašu nozari, viņu uzmanības centrā pieeja un stratēģija ir ļoti atšķirīga. Zvaigžņu (XLM) un Ripple (XRP) mērķi ir atšķirīgi, un viņi iet pa savu ceļu. Zvaigžņu (XLM) izstrādātāji ir vērsti uz to, lai palīdzētu iesācējiem, savukārt Ripple (XRP) pārstāvji sadarbojas ar bankām. Tas mums parāda, ka Zvaigžņu (XLM) un Ripple (XRP) ir diezgan atšķirīgas un ka tās drīzumā nekonkurēs, ja vien tās netiks šķērsotas pār otru teritoriju

Zvaigžņu kustības veids, tā bagātinošā vērtība sev un tā žetonu turētājiem. Tā kā Stellar turpina pievērsties jaunajiem uzņēmumiem, tas noteikti pieaugs eksponenciāli un monopolveidā, ja vien Ripple nešķērsos savu ceļu. Tomēr zvaigžņu tirgus ir milzīgs, lai saglabātu konkurenci un kļūtu par galveno kriptonauda

Vai Stellar drīz pārkāps USD 1 atzīmi, kā to ierosina daudzi analītiķi uz ielas? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector