XRP Price nelielā korekcija, bet 3 notikumi ir pārliecinoši veiksmīgi

reklāma Phemex

Pašlaik XRP cenai ir neliela korekcija – 0,332 USD, bet virkne notikumu, ti. tirgus paplašināšanās attiecībā uz biržas sarakstiem un RippleNet, kas savieno mazos un vidējos uzņēmumus un uzņēmumus, vienlaikus gūstot vēl vienu nelielu uzvaru tiesas lietā, parāda pieaugošu ainu.

XRP cena piedzīvo pretestību 0,3400 USD

Pasaulē 3. lielākajā kriptovalūtā šobrīd notiek neliela korekcija tandēmā ar visu kriptogrāfijas tirgu. Ar labu šīs nedēļas sākumu XRP redzēs, ka 0,356 ASV dolāri būs milzīgi. Bet buļļi ir ieņēmuši aizmugurējo sēdekli, kad Bitcoin slīdēja uz leju.

Raksta tapšanas laikā XRP ir mainījis īpašnieku pie USD 0332 ar 24 stundu zaudējumiem 0,52 procentu apmērā, vienlaikus nepārtraukti pārvietojoties uz augšu un uz leju, kā parādīts zemāk redzamajā diagrammā.

XRPAvots: Tradingview.com

Vakar XRP pārtrauca bullish tendenci, jo tā zaudēja atbalstu 0,3405 USD apmērā. Gan no USD, gan no BTC XRP izjūt spiedienu, un tagad $ 0,3400 ir kļuvis par pretestību iepriekš atbalstītajam.

Lasiet arī: XRP vaļu kustība: USD 2.3 miljoni vērts no XRP Change Wallets

Tomēr XRP tirgus paplašināšanās palielinās ar 2 jauniem sarakstiem

Jaunākā apmaiņa, lai pievienotu atbalstu XRP, ir AlteumX. Meksikas birža AlteumX ir ieviesusi 3 tirdzniecības pārus XRP, ti. XRP / BTC, XRP / ETH un XRP / MXN.

Jauns saraksts! Ripple $ XRP ir iekļauts sarakstā #AlteumX Apmaiņa ar XRP / BTC XRP / ETH un XRP / MXN tirgiem, kas atvērti tirdzniecībai

sākt tirdzniecību https://t.co/PfwQsKsrt8 pic.twitter.com/3gpNJ5Q8kg


– Alteum (@Alteum_Official) 2018. gada 30. augusts

XRP dodas uz Meksikas tirgu, kā komentē XRP entuziasts, Meksikai tagad ir vismaz 3 apmaiņas ar XRP / MXN pāriem. Bitso, Volabit, Alteum. ”

Turklāt Kanādas birža Coinfield, kurā ir iekļauts XRP, tiks paplašināta uz Eiropas, Āzijas & Latīņamerikas tirgos septembrī. Tas tiks izdarīts, pievienojot četras jaunas fiat valūtas: eiro (EUR), Lielbritānijas sterliņu mārciņu (GBP), Japānas jenu (JPY) un Apvienoto Arābu Emirātu dirhamu (AED)..

CoinField piedāvās papildu fiat pārus kā daļu no tā paplašināšanas uz Eiropu, Āzijas valstīm & Latīņamerika. Papildus pašreizējiem CAD un USD fiat pāriem, sākot ar septembri, viņi visām monētām, ieskaitot $ XRP. #XRPcommunity #XRPthestandard https://t.co/vI7691QCMH

– Leonīds (@LeoHadjiloizou) 2018. gada 30. augusts

Nesen Swaplab.cc apmaiņa arī pievienoja XRP, kas ļauj XRP apmainīt pret vairāk nekā 50 kriptovalūtām, kas pieejamas tās platformā.

Ripple $ XRP tagad ir iekļauts sarakstā @swaplab_cc kriptovalūtas maiņa. Jūs varat apmainīties $ XRP ar vairāk nekā 50 kriptovalūtām. Visa / Mastercard pirkumi gaidāmi oktobrī @Ripple @ Ripple_XRP1 @XRPtheone @XRPHODLER #xrp # ripple #swaplabcc # kriptovalūta #exchange pic.twitter.com/xC2bVuCHEP

– SWAPLAB.CC (@swaplab_cc) 2018. gada 28. augusts

Mazs & Vidēji uzņēmumi, kas izmanto RippleNet, arī ir korporācijas

Visjaunākajā Ripple Youtube videoklipā ir parādīts “Mazo un vidējo uzņēmumu maksājumi, izmantojot RippleNet”.

Kriptogrāfijas kopiena noteikti ir satraukti, jo viens Redditor komentārs,

“Daudzas bloku ķēdes attīstības grupas vēlas, lai tādi uzņēmumi kā Ripple virzītu savu ķēdi uz priekšu. Ripple virzīs visus kriptos parastajā pieņemšanā, kā viņi veido ekosistēmu ar XRP. “

XRP entuziasts arī kopīgoja iepriekš izlaistu video ar nosaukumu “Ripple savienos uzņēmumus ar RippleNet, sākot ar 2018. gada 3. ceturksni.”

Ripple drīz savienos uzņēmumus ar RippleNet!# ripplehttps://t.co/2ckAsWeYZ0

– C3 | Nik (@ C3_Nik) 2018. gada 30. augusts

Kārtējā mazā uzvara tiesas lietā

Vairākas puses ir iesūdzējušas Ripple, apgalvojot, ka XRP ir drošības marķieris un pieprasa kompensāciju par viņu zaudējumiem. Tikai pagājušajā nedēļā ieguldītāja Raiena Kofija tiesvedība tika noraidīta, un pēc tam investors to labprātīgi noraidīja.

Saskaņā ar jaunākajiem notikumiem Tiesas lieta iesniegts ieguldītājs Deivids Okoners ir izraudzīts par sarežģītu tiesvedību, kas tiks saskaņota ar pārējām.

Tomēr Oconer lieta tagad ir piešķirta tiesnesei Marijai Veinerai, kura Ripple pārcēlās no Zakinova lietas priekšsēdētāja. Vēl nav redzams, vai Ripple atkal tiesnesi diskvalificēs.

Lai gan XRP ieguva trāpījumu izstumšanas dēļ no Morgan Creek Index Fund, kopumā XRP tirgū veic daudz attīstību.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector