XRP Bulls izlaušanās, kamēr adoptēšana palielina XRP / JPY, XRP / GBP un ​​citas iespējas

reklāma Phemex

XRP cena bauda buļļus, kāpjot uz augšu līdz 0,346 dolāriem, savukārt eToro ievieš XRP / JPY un XRP / GBP pārus. Tikmēr virkne citu notikumu veicina XRP ieviešanu un cenu.

XRP buļļi, kas bauda ieguvumus, liekot pacelties

Pasaulē 3. lielākā kriptonauda pēdējās pāris dienas uzturēja jauku augšupejošu kustību. Pagājušajā nedēļā tas sasniedza 0,346 USD, pirms kritās līdz 0,316 USD. Kopš tā laika cena ir pastāvīgi augusi un kritusies, svārstoties starp USD 0.32 un 0.33.

Kā redzat zemāk redzamajā diagrammā, šodien XRP ir bijusi patiešām laba diena, jo tas prasīja aptuveni 4 procentu lēcienu. Raksta tapšanas laikā tā ir samainījusi rokas par 0,341 USD. Sākot ar dienu no 0,328 USD, tā pārvalda ikdienas tirdzniecības apjomu aptuveni 246 miljonu USD apmērā.

xrpAvots: Tradingview.com

XRP / USD ir salauzis $ 0.340 līmeņa pretestību un parāda vērša tendences pazīmes. Pat ja tas iegremdējas, XRP atbalsts ir 0,320 USD, kas spēs noturēt to aptuveni 0,330 USD līmenī un no turpmākas kritiena.

Šobrīd XRP priekšā ir labas dienas, un, visticamāk, nākamais mēnesis sāksies ar pozitīvu un lācīgu noti.

eToro pievieno XRP / JPY & XRP / GBP, vairāk par XRP

Tikmēr eToro, sociālā tirdzniecība un investīciju tīkls, ir pievienojuši vēl vienu fiat pāri XRP. Ar nelielu kriptogrāfijas piedāvājumu sarakstu eToro pagājušajā gadā pievienoja XRP, taču šoreiz tas ir atvēris XRP tirdzniecību Japānas un Lielbritānijas iedzīvotājiem, kā dalījās šis xrp entuziasts:

eToro ir pievienojis XRP / GBP un ​​XRP / JPY pārus – kā arī BTC / EUR un ETH / EUR pārus. Gatavojieties kļūt par xRapid likviditātes nodrošinātāju? Vai ko jūs domājat? #XRPcommunity @BankXRP @XrpCenter @digitalassetbuy @AlexCobb_ pic.twitter.com/cdhGoBp53g

– Hodlerbojs (@OriginalHodler) 2018. gada 27. augusts


eToro ir atvēris XRP citām kriptogrāfijā ieguldītām ekonomikām, kas papildinās tā pieņemšanu un tirdzniecības apjomu.

Turklāt Ripple partneris XP Investimentos šā gada septembrī uzsāks kriptogrāfijas apmaiņu XDEX.

XP Investimentos Brazīlijā, lai septembrī palaistu kriptogrāfijas apmaiņu: XDEX. 49,9% XP tagad pieder Itaú Unibanco, @Ripple partneris kopš 2018. gada februāra.$ XRP#XRPthestandard#XRPcommunity

Kredīts: @DiogoHNobregahttps://t.co/BL1s0Ijs4f

– Leonīds (@LeoHadjiloizou) 2018. gada 28. augusts

Cits Ripple partneris, IFX Payments, sadarbojas ar LianLian Pay 4. lielāko maksājumu uzņēmumu Ķīnā, “lai atbalstītu LianLian’s Happy Transfer naudas pārvedumu risinājuma ieviešanu aizjūras ķīniešu personām, kuras vēlas sūtīt naudu uz mājām”.

Stratēģiskā partnerība starp IFX, LianLian un @Ripple atbalstīt LianLian’s Happy Transfer naudas pārvedumu risinājuma ieviešanu ārzemju Ķīnas iedzīvotājiem, kuri vēlas nosūtīt naudu uz mājām.$ XRP#XRPthestandard#XRPcommunityhttps://t.co/6uhXTewTzm pic.twitter.com/kpL65CwvLW

– Leonīds (@LeoHadjiloizou) 2018. gada 27. augusts

Lasiet arī: XRP decentralizēts vai nē? Ripple Product VP Asheesh Birla izšķir debates

Īpaša pieminēšana: UBS Ripple savienojums

Bankas, kas strādā ar Ripple tehnoloģiju, nav nekas jauns, un tās somā ir vairāk nekā 100 partnerattiecības. Uzņēmums, kas atrodas pasaules 3. lielākās kriptovalūtas aizstāvībā, ir strādājis, lai pievienotu vairāk vārdu savam arvien pieaugošajam sarakstam.

Sākot ar Taizemes banku, Indonēzijas banku, Federālo rezervju sistēmu, Singapūras monetāro iestādi, Saūda Arābijas monetāro iestādi, Axis Bank, BankDhofar, Amerikas Banku, Barclays, Cargills Bank, Austrālijas Sadraudzības banku, līdz IndusInd Bank, Kuveitas finanšu namu, Royal Kanādas banka, Royal Bank of Scotland, Santander Bank un Standard Chartered Bank starp daudziem citiem, Ripple lēnām izplatās visā pasaulē.

Saskaņā ar neseno Leonidas atklājumu, Šveices Savienības banka (UBS) strādā ar Ripple. Lai gan Ripple un UBS pirmo reizi pulcējās 2016. gadā, pagājušā gada beigās kopīgotais dokuments tika īpaši atjaunināts, jo īpaši ar Ripple saistītā daļa, kurā teikts:

“Mums ir citi konsorcija projekti, kas savieno mūs ar R3, kā arī projekts ar Ripple par reāllaika pārrobežu maksājumiem.”  

Tas ir no 2017. gada oktobra. Nezinu, vai tas jau ir izlikts. @UBS strādājot pie projekta Ripple par reāllaika pārrobežu maksājumiem.$ XRP @Ripple @BankXRP @XRPTrump @XrpCenter @ Hodor7777 #XRPthestandard#XRPcommunityhttps://t.co/flwxSLqWQr pic.twitter.com/W7OeEhqyap

– Leonīds (@LeoHadjiloizou) 2018. gada 26. augusts

Ripple un XRP agresīvi virzās uz savu mērķi kļūt par vērtīgu internetu, pastāvīgi pieaugot.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map