Volkswagen izveido vēl vienu Blockchain partnerību ar IOTA “Digital CarPass”

reklāma Phemex

Volkswagen, viens no nedaudzajiem auto uzņēmumiem, kas pieņem un eksperimentē, izmantojot blokķēdes tehnoloģijas. Tas ir izveidojis daudz partnerību ar blokķēdes uzņēmumiem, lai izmantotu milzīgo potenciālu, ko tas piedāvā automobiļu rūpniecībai, kas ietver apkopi, loģistiku, pašpiedziņas transportlīdzekļus un specializētus risinājumus, piemēram, drošus odometrus. Nesenā solī Volkswagen sadarbojās ar IOTA projektu, lai palaistu savu pirmo darbojošos produktu ar nosaukumu Digital CarPass.

Digital CarPass – nobraukuma novērtēšanas nākotne

Projekts, pie kura strādā IOTA un Volkswagen, ir pakalpojums, kas pazīstams kā “Digital CarPass”. Tā ir kā pārskata karte transportlīdzeklim, kas izmanto sadalītu virsgrāmatu, lai nodrošinātu tādu datu kā nobraukums ticamību. Tehnoloģijas attīstībai Volkswagen izmantoja Berlīnes bezpeļņas organizāciju Iota fondu un vienu no pazīstamākajām kriptogrāfijas kopienas iniciatīvām..

Volkswagen Blockchain vadītājs Benjamins Sinram pasākumā Telavivā, Izraēlā, izstrādāja 5 bloka ķēdes pilotus, kurus veica automobiļu gigants, no kuriem iniciatīva ar IOTA bija vistālāk attīstībā. IOTA un Volkswagen paziņoja par partnerību 2018. gada februārī, taču šie jaunumi ir pirmais nozīmīgais notikums viņu kopīgajos centienos panākt IoT automobiļu rūpniecībā. Uzsākšana būs projekta atskaites punkts un publisks tests, kas ļauj viņiem novērtēt efektivitāti un kvalitāti. Sinrams sacīja, ka CarPass tiks palaists 2019. gada sākumā.

Arī IOTA dalījās ar tām pašām ziņām, izmantojot savu Twitter rokturi

“Tehnoloģijas attīstībai, # Volkswagen pieskārās # IOTA Fonds, Berlīnē bāzēta bezpeļņas organizācija un viena no pazīstamākajām iniciatīvām # kriptogrāfija kopiena. Sinrams to teica #CarPass tiks uzsākta 2019. gada sākumā. ” #VW #Tangle #SmartMobility https://t.co/sKGFBrQLSK

– IOTA ziņas (@iotatokennews) 2018. gada 26. augusts

Lasiet arī: IOTA ilgi gaidītā Trīsvienības darbvirsmas maka Beta beidzot šeit, MIOTA pārspēj 4%

Volkswagen un Blockchain – ideāla spēle

Savā uzrunā Bendžamins Sinrams runāja arī par citu blokķēdes lietojumu, Sinrama komanda izstrādā atvērtu virsgrāmatu, lai izsekotu automašīnu piegādes ķēdi no ražotāja līdz klientam..


Vēl viens projekts ir enerģijas uzlādes protokols elektriskajiem transportlīdzekļiem, kas darbojas tīklā Ethereum, kuru izstrādājis Energy Web Foundation, kas ir līdzīgs Iota, bet koncentrējas uz kriptogrāfijas lietojumiem enerģētikas nozarē..

Sinrams arī iepazīstināja ar projektu, kas koncentrējās uz programmatūras koda dokumentēšanu, kas ir iestrādāts konkrētos transportlīdzekļos. Viņa sniegtajā piemērā,

“Ja notiek nelaime, blokķēde ļauj mums dokumentēt un pierādīt automašīnas pašreizējo programmatūras versiju. Mums ir publisks datu integritātes pierādījums. ”

Šāda veida tehnoloģija var sniegt atbildi uz uzņēmuma dīzeļdegvielas izkrāpšanas skandālu, kurā Volkswagen ir pieļāvis dažu modeļu dzinēju ieprogrammēšanu, lai radītu zemākas par parastajām emisijām, kad transportlīdzekļi tika testēti..

Šī gada jūnijā Volkswagen tika uzklausīts sadarbībā ar Lietuvā bāzētu uzņēmumu carVertical, kurš bija izstrādājis platformu lietotu automašīnu vēstures ziņojumiem. Tas pat tika pievienots Volkswagen (VW) nākotnes mobilitātes inkubatoram Drēzdenē. Pēc pārstāvju teiktā, carVertical tiek uzskatīts par visveiksmīgāko sākotnējo monētu piedāvājumu automobiļu ražošanā (ICO). Komanda ir sasniegusi savu mērķi, savas ICO kampaņas laikā 2018. gada janvārī savākusi gandrīz 20 miljonus ASV dolāru. Vēstures ierakstu lietotne tika izstrādāta, lai novērstu lietotu automašīnu krāpšanu, kā norādīts blogā carVertical. Lietotnē lietotājs var atrast ierakstus pēc automašīnas transportlīdzekļa identifikācijas numura (VIN), kas atrodas tā tehniskajā pasē vai uz automašīnas virsbūves..

Volkswagen vietnē par blockchain teikts, ka Blockchain modeļi aptver vairākas dažādas pieejas, kurām visām ir viena kopīga iezīme: tās ir ļoti drošas. Volkswagen grupa vēlas izmantot šo blokķēdes drošības un viltojumu pierādīšanas funkciju dažādās automašīnu kompānijas vertikālēs, kas ietver tehniskās apkopes, loģistikas un digitālās lietojumprogrammas specializētiem risinājumiem, piemēram, drošiem odometra rādījumiem..

Ar šāda veida pūlēm Volkswagen bloku ķēdes komanda liekas, ka tas mainīs automobiļu rūpniecības veidu.

Vai Volkswagen spēs mainīt auto industrijas darbību? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector