Vitalik pēta Ethereum tīkla izaugsmi kopš 2017. gada. Kas notiks tālāk 2020. gadā?

reklāma Phemex

Pēdējie trīs gadi ir ātri aizlidojuši, jo kriptogrāfijas nozare piedzīvoja vienu no visstraujāk augošajiem periodiem. Kopš visu laiku augstāko cenu sasniegšanas 2017. gada decembrī – 2018. gada janvārī Ethereum ir piedzīvojis strauju izaugsmi sabiedrībā un platformas attīstību, un Ethereum līdzdibinātājs Vitaliks Buterins vērsās Twitter, lai atskatītos uz paveikto. pagājušajā gadā.

Vitaliks atskatās uz Ethereum panākumiem kopš 2017. gada

Vitalik īsā pateicīgā tvītā uzskaitīja vairākus projektus, kas kopš 2017. gada Bull Run ir nodrošinājuši nepārtrauktu blokķēdes izaugsmi. Maker, Uniswap, nulles zināšanu (ZK) apkopojumi un testa tīkli uz plānotā likmes apliecinājuma (PoS) tīkla veica griezumu. Tomēr Vitāliks mudināja projektus nezaudēt progresu attīstībā vai riskēt ar citu projektu “panākšanu”.

Kas Ethereum ir 2020. gadā, kas nebija 2017. gadā:

* Apmainīt

* https://t.co/wwBUgU78ob

* Statuss

* MakerDAO

* ZK apkopojumi (piemēram, cilpa), >2k TPS jauda

* PoS testnets

* Onku likmes < 10% ar 10m gāzes blokiem

* Gitcoin dotācijas


Ātrāk pārvietojiet vārtu stabus, citādi mēs paspēsim!

– vitalik.eth (@VitalikButerin) 2020. gada 27. marts

Atbildot uz iepriekšējo tvītu, mēs rūpīgāk aplūkojam paātrinātos notikumus, kas veikti lielākajā viedo līgumu platformā, un gaidāmos tīkla palaišanas gadījumus..

Ethereum par labākajiem gadiem kopš tā izlaišanas

Vairāki lasītāji var apgalvot, ka ETH tīkls sasniedza maksimumu 2017. gadā masveida bullish skrējiena laikā. Nu, ņemot vērā tā pieaugumu līdz 1400 ASV dolāriem šajā periodā, arguments var pastāvēt, taču pastāvīgs tīkla pieaugums, jo pat kripto ziemas laikā 2018. gadā tas parāda, ka Ethereum labākie gadi bija kopš nepieredzēta augšupejas tendences.

A. Eksponenciāla izaugsme Defi telpā

Ethereum balstīto decentralizēto finanšu pieteikumu vērtība un skaits kopš 2017. gada ir pieaudzis līdz neticamam augstumam. Pīķa laikā Defi produktiem, piemēram, Maker, Synthetix un Uniswap, aktīvu vērtība pārsniedza USD 1 miljardu, kas ir milzīgs pieaugums no USD 5 USD 2017. gada oktobris. Jā, 5 dolāri!

Attēls: Defipulse

Pašlaik kopējā Defi izstrādājumos fiksētā vērtība ir USD 624 miljoni.

B. ZK-Rollups sasniedz 2000 tps

Vēl viena joma, kurā vērojami pieaugoši jauninājumi un attīstība, ir nulles zināšanu apkopojumi, otrā slāņa risinājums, lai palielinātu Ethereum blokķēdes mērogojamību. Pēdējo trīs gadu laikā ZK apkopojumi, piemēram, Loopring, ir spējuši pārbaudīt vairāk nekā 2000 darījumus sekundē, kas ir milzīgs solis no 7-15 tps Ethereum pabeigšanas.

C. ERC-20 bāzes stabilās monētas

Viens no lielākajiem Ethereum sasniegumiem pēdējo trīs gadu laikā ir jābūt stabilām monētām, piemēram, Tether (USDT), kas virzās uz ķēdi. Pašlaik Ethereum blokķēdē stabilās monētas pārsniedz USD 4,5 miljardus – USDT ir pakete ar 4,1 miljardu USD. Stabilo monētu skaits Ethereum pirms 2017. gada arī ir pieaudzis no aptuveni 10 2017. gada sākumā līdz vairāk nekā 50 rakstīšanas laikā.

Tomēr Vitaliks iebilda, ka “dažas no šīm stabilajām monētām ir centralizētas,

Tas ir arī iespaidīgs skaitlis, lai gan imo daži no centralizētajiem stabilizatoriem neatspoguļo ne uzticību / autoritāti mazinošas ethereum decentralizācijas vērtības, ne tradicionālas labas centralizētas pārvaldības vērtības, tāpēc es tos labāk nevēlos uzsvērt

– vitalik.eth (@VitalikButerin) 2020. gada 27. marts

Kopš 2017. gada ir daudz notikumu, tostarp orākuli, Gitcoin grantu veidošana un pāreja uz likmju pierādīšanas tīklu (ETH 2.0), kuru paredzēts uzsākt šogad.

Kas notiks tālāk Ethereum 2020. gadā?

Gada sākumā Vitalik pārliecināja sabiedrību, ka tīkls ir spēcīgāks nekā jebkad agrāk, kad notiek rumbles par neveiksmīgu ETH 2.0 palaišanu. Ethereum pāreja uz PoS tiks pabeigta šogad saskaņā ar iepriekšējiem ziņojumiem, kas norāda uz jaunu laikmetu otrajam lielākajam kriptogrāfijai.

Turklāt uz platformas turpina būvēties vairāki projekti, piemēram, centrālās bankas digitālās valūtas (CBDC) platforma eThaler, kuras mērķis ir nodrošināt valdībām centrālās bankas un patērētāja vārteju vienkāršākiem un efektīvākiem maksājumiem..

Kopīgojiet ar mums gaidāmos Ethereum notikumus 2020. gadā.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector