Viens no galvenajiem Ethereum [ETH] kalnračiem OKEx Pool solījumu atbalsts Ethereum 2.0

reklāma Phemex

OKEx Pool, viens no galvenajiem piecu kriptovalūtu, kas apliecina darbu, kalnračiem, ir gatavs pārejai uz Ethereum 2.0. Jaunā Ethereum tīkla versija, kas paredzēta tuvākajā nākotnē, joprojām atrodas testēšanas stadijā. 

Alysa Xu, OKEx stratēģijas vadītājs komentēja Coingape:

“Pateicīgi, ka ar Prysmatic Labs palīdzību kļuvāt par vienu no pirmajiem ieguves baseiniem, kas savienoti ar Topaz ETH 2.0 testa tīklu. Mēs esam pārliecināti, ka OKEx Pool kā galvenie uz kalnračiem orientēti finanšu produkti palīdzētu ogļračiem tuvāko dienu laikā pārvaldīt savu cenu risku un paredzamo naudas aizplūšanu. Vēl vairāk, tas krasi bagātinātu lietotāju izturēšanos pret mūsu OKEx ekosistēmu. ” 

Ethereum 2.0 Topaz testnet ir piesaistījis OKEx baseinu kā vienu no tā atbalstītājiem. Topazs tiešsaistē nonāca 2020. gada 15. aprīlī ar Prysmatic Labs. OKEx Pool nekavējoties sadarbojās ar Prysmatic, kļūstot par vienu no testa tīkla validatoriem. Paredzams, ka pēc Ethereum 2.0 palaišanas OKEx Pool sāks maziem īpašniekiem tūlītēju piekļuvi ETH akcijām. 

Ethereum 2.0 devās uz jūlija palaišanu

Pamatojoties uz pašreizējiem gatavības līmeņiem un testnet veiktspēju, Ethereum 2.0 palaišana ir plānota 2020. gada pirmajā pusē. Lielākā daļa izstrādātāju sagaida, ka jaunais kratīšanas mehānisms būs gatavs līdz jūlijam. Tas pārvietos pašreizējo Ethereum tīklu no ieguves, izmantojot GPU kartes vai specializētas iekārtas, un pilnībā pārvērsīs. Tas nozīmē, ka Ethereum 2.0 blokus ražos validatori ar minimālo 32 ETH likmi. 

Pašlaik, OKEx baseins ir 151 aktīvs kalnraču kopējais hashrate vairāk nekā 27 GH / s, no visa 192 TH / s visā Ethereum tīklā. Pēc likmes mehānisma palaišanas OKEx var sākt piedāvāt atlīdzības par ETH glabāšanu apmaiņas vai baseina maciņos.

Topaz tīkls pēdējās nedēļās turpināja uzaicināt partnerus kā apstiprinātājus. Palielinātais validatoru skaits liecina par cerīgu atbalstu iespējamajai mainnet palaišanai. Ja ir vairāk validatoru, tas nozīmē drošāku tīklu, kurā nav vienību, kas spētu ietekmēt vienprātību. Ethereum 2.0 mērķis būs saglabāt visas vecā tīkla funkcijas, tostarp marķierus, izplatītās lietotnes un decentralizētās finanšu organizācijas. 

Vai Ethereum ieguve joprojām atmaksājas?

Tomēr kalnrūpniecība joprojām ir viena no iespējām iegūt ETH vai citas monētas, kas apliecina likmi. ETH monētu ieguve pēdējos mēnešos ir bijusi nemainīga, ļaujot gan lieliem baseiniem, gan mazākām operācijām turpināt iegūt bloku atlīdzību. Pāreja uz Ethereum 2.0 nozīmē arī dinamisku vidi kalnračiem, kuriem būs nepārtraukti jāpārvērtē sava rentabilitāte. 

Ekosistēmas patīk Coinfly ir optimizējuši ieguves informāciju tādām situācijām kā pāreja uz Ethereum 2.0. Coinfly ir veiksmīgi izgājis cauri vairākām Ethereum cietajām dakšām, un var piedāvāt vienmērīgu rentabilitātes novērtējumu. Pakalpojums, bet baseins ir pieejams visu veidu aprīkojumam, piedāvājot ērtu pārslēgšanos starp dažādiem aktīviem. Coinfly pārvalda arī savu augstas veiktspējas Ethereum kalnrūpniecības baseinu ar mezgliem Microsoft Azure nevainojamai darbībai un PPS + maksājumiem ar 0% maksu. Minimālā izmaksa ir 0,05 ETH, maksājumi tiek veikti ik pēc 24 stundām.

Stabilākais, drošākais un izdevīgākais PPS Etherium baseins. Mezgli atrodas Microsoft Azure. Šodien mēs piedāvājam izcilu iespēju bez maksas iegūt raktuves ar 0% komisijas maksu, zemiem izmaksu ierobežojumiem, bez reģistrācijas un utt. 

Coinfly, atšķirībā no NiceHash, nepaļaujas uz algotu datoru jaudu. Tā vietā pakalpojuma mērķis ir atdot ieguvi jebkuram datora vai mašīnas īpašniekam. Ieguve ir paātrinājusies Bitcoin pirms pusi, un pēdējās nedēļās Ethereum pierādījumu par likmi. Šī iemesla dēļ rentabilitātes izsekošana un pāreja uz visrentablāko algoritmu ir unikāla funkcija, kas pieejama, izmantojot Coinfly. Viņu dienests apkopo kalnrūpniecību gan lielām, gan mazām monētām, daži no tiem ir pieejami CPU kalnrūpniecībai.

Ethereum 2.0 radīs jaunus izaicinājumus radītāju bloķēšanai. Tā vietā, lai ieguldītu elektronikā, potenciālajiem validatoriem būs jāglabā noteikts daudzums ETH žetonu procesā, ko sauc par mietu. Pēc pašreizējām cenām ETH ir nedaudz virs 200 USD, 32 ETH pamatkapitāls maksātu vairāk nekā 6400 USD. Monētu glabāšanai būs nepieciešami arī uzticami partneri. 

Kā OKEx Pool atbalsts palīdzēs Ethereum 2.0 palaist?

OKEx Pool var kļūt par vienu no šiem partneriem, kas potenciāli paplašina Ethereum 2.0 bloku atlīdzību mazākiem īpašniekiem. Paziņojums par neizbēgamo jaunināšanu uz Ethereum 2.0 arī palīdz palielināt ETH tirgus cenas, jo žetoni atradīs palielinātu pieprasījumu pēc likmēm. Ar ierobežotu 110 miljonu ETH piegādi daži žetoni tiks bloķēti mietā, bet citi paliks bloķēti decentralizētās finanšu organizācijās. Samazinātā tirāža un palielinātais pieprasījums radīs papildu trūkumu ETH. 

Turklāt Ethereum 2.0 radīs daudz mazāk jaunu žetonu. Paredzētā atlīdzība samazināsies līdz aptuveni 2 miljoniem gadā, salīdzinot ar pašreizējo līmeni 4,7 miljoni gadā. Ethereum ir samazinājis bloku atlīdzību pēdējos gados, cenšoties pakāpeniski pārtraukt ieguvi. Paredzams, ka Ethereum 2.0 palaišana tagad iegūs vairāk atbalstītāju un popularitāti kā viens no lielākajiem kriptogrāfijas notikumiem 2020. gadā.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me