VeChain pēc pieprasījuma: Holandes māju īpašnieks pārdod savu māju tikai PIA vajadzībām

reklāma Phemex

Kriptovalūtas ir mēģinājušas atrast lietojuma gadījumus un iesaistījušās partnerattiecībās ar reālās pasaules biznesu, lai tās varētu ieviest reālās pasaules galvenajos uzņēmumos. Nu, iespējams, Večains ir atradis retu lietošanas gadījumu, kad Nīderlandes pilsonis vēlas pārdot savu māju Nīderlandē, bet samaksu par savu māju pieņems tikai VeChain (VET) žetonos..

Kāpēc tikai PIA žetoni

Tiek ziņots, ka kāds Nīderlandes pilsonis, vārdā Dians van Heijningens, vēlas pārdot savu māju Roterdamā-Kralingenā, Nīderlandē. Cena, par kādu īpašnieks pārdod par 31 516 323,03 VeChain žetonus (PIA). Pašlaik šo PIA marķieru vērtība ir aptuveni 474 000 USD, liecina CryptoCompare dati. Sīkāku informāciju par īpašnieku ievietoja, izmantojot twitter rokturi.

Kaut kas pavisam cits, mana māja ir pārdošanā. Starp citu, netiek apmaksāts ar kriptogrāfiju.

Tomēr ir iespējams maksāt ar $ PIA ?

Roterdama

106m2

Bēniņu dzīvoklis ar saunu!

Cena: 390 000 € #pārdošanā #huistekoop # rotterdam # kriptogrāfija # vechain #bitcoin #ethereum pic.twitter.com/rh8XComVdI

– VenDian (@GoConnectar) 2018. gada 20. augusts


Jo īpaši Heijningens ir pirmā persona visā Nīderlandē, kas nodevis savu māju – 106 kvadrātmetru lielu bēniņu – apmaiņā pret VeChain žetoniem. Lai gan ir bijuši ziņojumi par Nīderlandes pilsoņiem un cilvēkiem citās valstīs, kas pārdod savas mājas par Bitcoin (BTC), šī var būt pirmā reize, kad māju īpašnieks vēlas VeChain žetonus īpašumam.

Ja domājams, ka ziņojumi, mājas īpašnieks teica, ka viņš pieņem marķieri PIA, jo viņš uzskata, ka PIA marķieru vērtība ilgtermiņā palielināsies, jo Vechain atbalstošā uz blockchain balstītā platforma ļaus uzņēmumiem reģistrēt darījumus, kurus nevar mainīt. Heijningens vietējai ziņu aģentūrai AD.NL sacīja, ka PIA žetoni, iespējams, pagaidām nav daudz vērtīgi, tomēr viņš uzskata, ka digitālās valūtas vērtība galu galā ievērojami palielināsies. Komentējot iespējamos VeChain platformas ieguvumus, sacīja holandiešu māju īpašnieks,

“VeChain dizaineri ir izveidojuši platformu, kurā uzņēmumi un valdības var ierakstīt [darījumus, kurus] nevar mainīt. VeChain izmanto blokķēdes jauninājumus, veidojot risinājumus dažādām nozarēm, sākot no automobiļu rūpniecības līdz alkoholisko dzērienu tirgiem. ”

PIA marķieri ir uz blokķēdi balstītas viedo līgumu platformas VeChain vietējā kriptovalūta, kuras mērķis ir padarīt piegādes ķēdes pārvaldības procesus efektīvākus.

Īss ieskats Heijningena Twitter profilā atklāj, ka viņam ir patiesa interese par VeChain, jo viņš regulāri tvīto atjauninājumus par digitālo aktīvu platformu.

Lasiet arī: VeChain [VEN] cena eksplodē par 40%, un vakcīnas izsekojamība un monētu mijmaiņa dod pastiprinošu devu

Večains iegūst vilces spēku

Turpinot detalizēt VeChain iespējamos lietošanas gadījumus, Nīderlandes pilsonis sacīja, ka automobiļu ražotāji var precīzi uzraudzīt odometra rādījumus, izmantojot VeChain caurspīdīgo blokķēdes sistēmu. Pēc Heijningena teiktā, arī Ķīnas valdība ir ieguldījusi lielus ieguldījumus VeChain patentētajā blokķēdes tīklā. Viņš piebilda, ka Ķīna sadarbojas ar citu valstu valdībām, lai izstrādātu uz VeChain balstītu “autentifikācijas sistēmu…, lai pārbaudītu, vai vakcinācija ir patiesa vai nē”.

Holandietis arī apgalvo, ka šāda sistēma jau ir izveidota. Ja tā ir taisnība, tad tas var būt ārkārtīgi izdevīgi, jo ir saņemti daudzi apstiprināti ziņojumi par viltotu un potenciāli letālu vakcīnu izplatīšanu Ķīnā, ko veic daži no lielākajiem farmācijas uzņēmumiem.

Ne tikai Heijningens, interesi par VeChain ir izrādījis ievērojamais riska kapitāla ieguldītājs Džims Breijers, kurš ir pazīstams ar veiksmīgiem ieguldījumiem Facebook un Etsy. Arī saskaņā ar CryptoGlobe, kas maijā ziņoja, ka otra lielākā pasaulē profesionālo pakalpojumu firma PricewaterhouseCoopers (PwC) paziņoja, ka tās Honkongas un Singapūras meitasuzņēmumi “katrs ir ieguvis nelielu īpašumtiesību daļu VeChain”, kas ir blockchain-as- pakalpojumu uzņēmums (reģistrēts Singapūrā), kas koncentrējas uz piegādes ķēdes pārvaldību, viedajiem līgumiem un finanšu pakalpojumiem.

Šādi VeChain fonds paziņoja par jaunumiem Twitter, citējot daļu no PwC Hong Kong preses relīzes: PwC HK tagad veic diskusijas ar VeChain, lai sniegtu uz uzticību balstītus pakalpojumus VeChain platformā. Lai piekļūtu un veiktu darījumus platformā, būs nepieciešams izmantot VeChain Tokens. ”

Paldies @RaymundChao un pārējiem PwC vadītājiem par jūsu jauninājumiem.

#PwCHK & #PwCSG paziņot par kopīgām biznesa attiecībām ar @Vechainofficial. : https://t.co/SX6LrHXz9y #PwC #Bloķēšanas ķēde pic.twitter.com/eLq9sBGGpk

– PwC Ķīna / Honkonga (@PwC_China) 2018. gada 4. maijs

Kaut arī Vechain ir paplašinājis savu lietošanas gadījumu, nesen sadarbojoties ar Ķīnas valdību par vakcīnu izsekojamību un ar NTT ar tās 5G Open Partner programmu, tas noteikti iegūst vilces spēku un liek ne tikai Heijningenam, bet daudziem cilvēkiem uzskatīt, ka tā ir monēta pieaugums ilgtermiņā.

Vai jūs domājat, ka Vechain faktiski var būt monēta, kas nākotnē pieaugs? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector