Vai Ripple plāns cīņai pret SEC tiesvedību var būt Ripple uzvara pret SEC?

SEC prasība pret Ripple un diviem tās vadītājiem par nereģistrēta vērtspapīra pārdošanu izraisīja likteni kriptogrāfijas uzņēmumam ASV. Sākotnējā atbildē Ripple atspēkoja visus apgalvojumus, ka XRP ir drošība, un pat pārliecināja klientus, ka viņi galu galā kļūs par uzvarētājiem. Firma tagad ir iznākusi ar detalizēta oficiāla atbilde uz apgalvojumiem, kas pret uzņēmumu izvirzīti tiesas prāvā.

Šodien mēs iesniedzām sākotnējo juridisko atbildi uz SEC sūdzību. Ar to mēs sākam taisīt rekordu un labot daudzus nepareizus uzskatus un pretrunas viņu apgalvojumos. 1/5 https://t.co/8KVBuSzCGH

– Stjuarts Alderotijs (@s_alderoty) 2021. gada 29. janvāris

Ripple oficiālajā atbildē uz tiesas procesu apgalvoja, ka SEC prāva vissmagāk skāra privātos ieguldītājus, jo tiesas procesa rezultātā XRP cena samazinājās par vairāk nekā 50%.

kopš SEC iesniedza sūdzību, XRP zaudēja gandrīz pusi no savas tirgus vērtības, izraisot XRP mazumtirdzniecības īpašniekiem nekādu saikni ar Ripple – tieši cilvēkiem, kurus SEC plāno aizsargāt – ciest miljardiem dolāru zaudējumus. Turklāt SEC misijas uzdevums ir uzturēt sakārtotus tirgus … un tomēr viņu pārmērīgā pieeja radīja postījumus tirgū.

Ripple apsūdz SEC par faktu sagrozīšanu

Ripple apgalvoja, ka SEC izvēlas puses, nevis ir objektīvs, jo vienā brīdī viņi pat apgalvoja, ka Ethereum var kvalificēties kā vērtspapīrs, un ar laiku tas ieguva aktīvu klases statusu un XRP varēja ļoti labi iekļauties tajā pašā kronšteinā..

Ripple arī apsūdzēja SEC par faktu iznīcināšanu tiesas procesā, ķirši izvēloties pēdiņas un datus, lai tos parādītu sliktā gaismā. Firma teica,

Ar savu atbildi mēs sākam precizēt ierakstu. Kaut arī mēs nevaram iedziļināties šajā formātā visās specifiskajās situācijās (tas notiks lietas izskatīšanas gaitā), jūs redzēsit, ka mēs noraidījām daudzus SEC apgalvojumus. Ar laiku jūs redzēsiet, kāpēc.

Ripple piedāvāja arī citātu no Endrjū Ceresney no Debevoise & Plimptons, kurš ir izskatījis lietu un ierosināja, ka SEC izvēlējās nepamanīt tādus galvenos faktus kā XRP tirdzniecība visā pasaulē bez jebkādas regulējošas iejaukšanās.

Saskaņā ar Endrjū SEC gadījums ir bezprecedenta un pārdomāts. SEC ir ignorējusi XRP skaidru virtuālās valūtas statusu, kas ir pretrunā ne tikai citu ASV regulatīvo aģentūru atklājumiem, bet arī starptautiskajiem regulēšanas režīmiem. Pēdējo astoņu gadu laikā XRP tirgus, neatkarīgi no Ripple aktivitātēm, ir pieaudzis līdz masveida tirdzniecībai vairāk nekā 200 biržās visā pasaulē. SEC tagad paplašina “ieguldījumu līguma” jēdzienu ārpus tā robežas.

Vaicāts par viņa viedokli par šo tēmu, sacīja VanEck direktors Gabors Gurbacs,

Nav skaidrs, vai XRP šajā brīdī ir valūta vai vērtspapīrs. Šajā jautājumā nav vienota regulējuma.

Ripple atspēko SEC apgalvojumus, ka XRP ir ieguldījumu līgums

SEC apsūdzēja Ripple par apzinātu vērtspapīru vai ieguldījumu līguma pārdošanu pircējiem, neraugoties uz to, ka zina, ka saskaņā ar pašreizējiem noteikumiem to var uzskatīt par drošību, un vēl vairāk paaugstināja savu cenu, izmantojot sociālos medijus un citus kanālus, lai izspiestu cenu. Ripple oficiālajā atbildē atspēkoja visus apgalvojumus par vērtspapīru vai ieguldījumu līguma formu starp divām pusēm.

Ripple apgalvoja, ka XRP ir virtuāla valūta, kas savu tirgu ir veidojusi vairāk nekā 7 gadus. Firma teica, ka apgalvojumi par ieguldījumu līgumu nav spēkā, jo viņiem nekad nav bijis SIO vai solīti nākotnes žetoni. Fintech firma piedāvāja atbildes iesniegšanas kopsavilkumu, kurā bija lasāms,

  1. XRP ir virtuāla valūta, tādējādi ārpus SEC jurisdikcijas.
  2. Ripple nekad nav noslēdzis ieguldījumu līgumu ar nevienu XRP turētāju.
  3. Ripple nekad nebija ICO, nekad nepiedāvāja nākotnes žetonus naudas vākšanai un viņam nav nekādu attiecību ar lielāko daļu XRP turētāju.
  4. XRP turēšana nenozīmē, ka persona saņem daļu no Ripple ieņēmumiem vai peļņas.
  5. Ripple XRP pārdošanas apjoms bija daudz mazāk nekā 1% no milzīgā XRP tirgus, kas ir pieaudzis pēdējo 8 gadu laikā.
  6. XRP virsgrāmata, pa kuru pārvietojas XRP, ir pilnībā decentralizēta. SEC ignorē XRP darījuma ekonomisko realitāti.
  7. Ripple XRP turējumi neveido ieguldījumu līgumu vairāk nekā DeBeers holdings pārveido dimantus par vērtspapīriem.

Informējiet mūs, ja piekrītat Ripple pretenzijām pret SEC. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me