Universālā protokola alianse izlaiž UPT marķieri, bet vai tā var izturēt konkurenci?

reklāma Phemex

Universālā protokola alianse tagad ir izlaidusi savu universālā protokola marķieri (UPT,) jaunu kriptovalūtu, kuras mērķis ir uzlabot savietojamību. Alianse sastāv no vairākiem dalībnieku projektiem un organizācijām, tostarp OmiseGO, Blockchain at Berkeley un Cred. Rēķins par “mega-lietderības” marķieri, UPT mērķis ir izcelties no konkurences, piedāvājot īpašniekiem vairākkārtējas lietošanas gadījumus.

 The Vispārējā protokola alianse sasauca ar mērķi pārvarēt vienu no nākamajiem lielākajiem blokķēdes izaicinājumiem, proti, savietojamību. Paziņotā alianses misija ir piesaistīt 100 miljonus jaunu lietotāju kriptovalūtā. Ņemot vērā, ka pašlaik ir tikai 42 miljoni Bitcoin maku pastāv, pēc Statista domām, tā ir augsta ambīcija.

Kopš dibināšanas 2018. gadā alianse ir izstrādājusi universālā protokola platformu, kas lietotājiem ļaus mijiedarboties ar vairākām kriptovalūtām, izmantojot vienu blokķēdi. Tagad ir palaists UPT, kas ir platformas vietējais marķieris, un universālā protokola ekosistēmas pamatā esošais lietderības marķieris. UPT pašlaik ir pieejams kā sākotnējais saraksts Bitcoin.com apmaiņa. Biržā tiek iekļauti arī dažādi universālā protokola stekelīni, tostarp universālais dolārs (UPUSD) un universālais eiro (UPEUR).

 Runājot par UPT palaišanu, JP Thieriot, UP alianses un Uphold līdzdibinātājs, sacīja:

 “Universālā protokola marķieris ir risinājums uzņēmumiem, patērētājiem un lielām un mazām valdībām, kas prasa risinājumus, lai digitāli manevrētu aktīvus jebkurā vietā un laikā.

 Daudzfunkcionāls marķieris

 Pašlaik UPT piedāvā īpašniekiem vairākus komunālos pakalpojumus, pamatojoties uz alianses dalībnieku aktivitātēm. Piemēram, UPT turētāji var ievietot savus žetonus kreditēšanas un aizņēmumu platformā Cred, un, izmantojot CredEarn funkciju, viņi rada interesi par visiem UP žetoniem, piemēram, iepriekšminētajiem stablecoins.

Digitālās naudas platforma Uphold ir arī alianses dalībniece, kas nozīmē, ka UPT īpašnieki ir tiesīgi saņemt atlaides, tirgojoties ar Uphold. Viņi var arī saņemt papildu digitālo valūtu, palaižot debetkarti Uphold.

Ja tiek izmantota OmiseGO maksājumu norēķinu sistēma, UPT turētāji var samaksāt maksu savos žetonos. UPT arī pērk atlaides konferencēm un pasākumiem, ko rīko alianses loceklis Blockchain Berkeley, kā arī samazināja maksu par koda auditēšanu pie apsardzes uzņēmuma CertiK.

 UPT pret BNB

Šajā kriptovalūtas evolūcijas brīdī burtiski ir tūkstošiem žetonu. Neskatoties uz to, ļoti maz no tiem kalpo vairāk nekā vienam mērķim, lai gan ir daži izņēmumi. Viens salīdzinātājs varētu būt Binance BNB marķieris, kuru apmaiņas gigants pretenzijas Binance ekosistēmā un ārpus tās ir vairāk nekā 120 lietošanas gadījumu.

Pirmais BNB izmantošanas gadījums bija kā atslēga uz diskontētām tirdzniecības maksām Binance platformā. Tomēr šīs atlaides laika gaitā samazināsies, tāpēc Binance komanda nepārtraukti ievieš vairāk funkcionalitātes, kas paredzētas BNB ilgstošai pievilcībai. Tā kā Binance ir paplašinājusi savu darbību vairākos pakalpojumos, BNB marķieris ir ieguvis papildu lietderību.

Tagad BNB īpašnieki var ieguldīt jaunos marķieru izlaižos, izmantojot Binance Launchpad IEO platformu, iespēju nopelnīt procentus, piedaloties Binance Lending platformā, un maksāt tirdzniecības nodevas Binance DEX. BNB ir arī vietējais Binance blokķēdes marķieris, jo tas tika palaists šī gada sākumā.

 Binance ir izveidojusi arī vairākas partnerības un sadarbības centienus, ļaujot BNB izmantot gadījumus ārpus savas ekosistēmas. Piemēram, lietotāji var rezervēt lidojumus un viesnīcas vietnē TravelbyBit un Trip.io platformas vai nolīgt ārštata darbiniekus, izmantojot CanWork.

 Partnerība nav tas pats, kas sadarbspēja

Tā kā divu gadu dzīves laikā ir izveidojušies vairāk nekā 100 lietojuma gadījumi, BNB noteikti ir priekšrocība pār UPT kā iesācēju marķieris, kas integrēts piecos alianses dalībnieku projektos. Tomēr, ja UPT var būt pārāka par BNB, tā ir patiešām savietojama.

Ikviens, kurš izmanto BNB ārpus Binance ekosistēmas, ir atkarīgs no sadarbības starp Binance un konkrēto uzņēmumu. Ja attiecības izjūk, lietotājs var secināt, ka vairs nevar rezervēt savus lidojumus vai algot savus ārštata darbiniekus BNB. Turpretim UPT pamatā ir universālā protokola platforma, kas nozīmē, ka tā izmantošana nav atkarīga no biznesa attiecībām, lai saglabātu lietderību.

Turklāt BNB žetonu vecums darbojas arī par labu. Ja UPT izrādīsies populāra, tad pievienošanās aliansei padarīs pievilcīgāku citu projektu izredzes. Ja tas notiks, tad galu galā UPT varētu dramatiski palielināt savu lietderību plašā bloku ķēdes platformu un projektu spektrā.

 Savietojamība ir viena no lielākajām problēmām, ar ko saskaras blokķēde. Ja universālais protokols var novērst šo konkrēto problēmu, neilgi pēc tam tas apsteigs konkurentu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me