TronWallet ir gatavs doties publiski, piedāvājot KLV žetonu pārdošanu lietotnē

reklāma Phemex

TronWallet ir izlaidis KLV marķiera piedāvājumu lietotnē (IAO), izmantojot seifā iebūvēto mijmaiņas rīku pirms nākamās nedēļas Klever lietotnes palaišanas..

TronWallet pēdējos trīs gados ir piedzīvojis milzīgu izaugsmi, un pašreizējā globālā lietotāju bāze ir virs 600 000 lietotāju, kļūstot par vienu no populārākajām bloku ķēdes lietotnēm kriptogrāfijas valūtas sfērā ar atbalstu Bitcoin, Ethereum un Tron blokķēdēm. Ar mērķi virzīties ārpus šīm ekosistēmām un piesaistīt lietotājus no visas kriptogrāfijas sfēras, tā ir sākusi ierobežotu sava jaunā KLV marķiera ātru pārdošanu kā In-App Offering (IAO) savā TronWallet’s Swap rīkā..

KLV izpārdošana sākas pirms viņu 4. paaudzes maka TronWallet mega izlaišanas. Tas ļaus TronWallet, kas drīz būs Klever.io, sākt sevi kā de facto kriptogrāfijas risinājumu, kas nākotnē piedāvās efektīvus, drošus un ātrus darījumus visiem blokķēdes protokoliem..

Šis piedāvājums lietotnē piedāvās pašreizējiem TronWallet lietotājiem iespēju iegādāties KLV žetonus pirms viņu gaidāmā iekļaušanas augstākās kvalitātes 10 kriptovalūtu biržās un DEX. Lietotāji var iegādāties KLV marķierus, izmantojot savus BTC, TRX, ETH un USDT. Viena KLV cena ir 0,003 USD, kur aptuveni 1,2 miljardi KLV būs pieejami pārdošanai to lietotājiem. Jau pārdoti 300 miljoni KLV žetonu, pārdodot VIP privātpersonām un VIP biedriem.

TronWallet augošo lietotāju bāze

TronWallet pēdējā laikā ir ievērojami pieaudzis lietotāju skaits, ko izraisīja tā gaidāmā pāreja uz Klever.io. Pārvietošanās mērķis ir piesaistīt jaunus lietotājus, piedāvājot viņiem vienkāršāku, jaudīgāku un intuitīvāku platformu ikdienas kriptogrāfijas lietošanai.

Kopš Klever paziņojuma 1. jūlijā, TronWallet ir piedzīvojis milzīgu pieaugumu, kura laikā tas ir reģistrējis vairāk nekā 222 000 aktīvo lietotāju dienā (DAU). Tikmēr mazāk nekā divu mēnešu laikā tas ir piesaistījis vairāk nekā 370 000 jaunus lietotājus, kopā visā pasaulē sasniedzot vairāk nekā 625 000 lietotāju. Šī eksponenciālā izaugsme nozīmē TronWallet lietotnes nākotnes potenciālu. Šo milzīgo pieaugumu lietotāju bāzē var attiecināt arī uz neseno Ethereum un Bitcoin blokķēžu integrāciju platformā, atbalstot 10 tūkstošus ERC20 žetonu. Šīs ir divas no visplašāk izmantotajām kriptovalūtām un blokķēdēm, un tādējādi ir izraisījušas lielu sabiedrības interesi par TronWallet un tās vienkāršo un daudzpusīgo lietotāja pieredzi.. 

Nesenais pieaugums ir attiecināms arī uz to, ka TronWallet tiek parādīts Google Play mobilo maksājumu lietotņu kategorijā, kur tas ierindojās 1. vietā ASV, Lielbritānijā, Austrālijā un Taizemē, kā arī 22 citās valstīs..

TronWallets ikdienas aktīvie lietotāji (DAU) ir palielinājušies līdz 222 000 gan Android, gan iOS lietotnēs.

Kopā 625 tūkstoši lietotāju – kopš klever.io 1. jūlija paziņojuma ir pievienoti vairāk nekā 370 tūkstoši lietotāju.


TronWallet pieaugums kopš 1. jūlija ar 481 000 aktīvajiem lietotājiem mēnesī (MAU) un 331 000 aktīvajiem lietotājiem nedēļā (WAU).

Pēc stratēģiskā virziena TronWallet sniegs vienkāršāku šifrēšanas pieredzi, izmantojot jaunās iekšējās Klever OS (operētājsistēmas) priekšrocības un optimizēto lietotāju pakalpojumu automatizāciju.. 

Funkcijas un ekosistēma

Klever.io būs jaunā un paplašinātā TronWallet māja. Jaunais zīmols un nosaukums būs aktīvi no 2020. gada augusta pēdējās nedēļas. Platforma ir paredzēta, lai lietotājiem piedāvātu vislabāko un drošāko lietotāja pieredzi. Tas sastāvēs no četriem galvenajiem elementiem, tostarp Klever App, Klever OS, Klever Exchange un Klever Labs. Produkta ekosistēma nodrošinās rīkus, kas izglītos lietotājus pieņemt labākus lēmumus par kriptogrāfijas ieguldījumiem, vienlaikus baudot pilnīgu savu aktīvu kontroli, kā arī visaugstākās klases drošību un visu datu šifrēšanu militārā līmenī..

KLV žetons

KLV ir vietējais marķieris, kas ieviests Klevera ekosistēmā. Tas būs marķieris, lai darbinātu visas platformas, produktus un pakalpojumus tās ekosistēmā. Šī marķiera filozofija ir izveidot vienu lietderības marķieri dažādiem lietošanas gadījumiem. Tam ir potenciāls padarīt to par kriptogrāfijas sfērā visbiežāk izmantoto lietderības marķieri, jo tas darbinās visu ekosistēmu. Tas nozīmē, ka nākotnē pieprasījums pēc KLV nepārtraukti pieaugs un KLV cena pieaugs, pieaugot tā produktu komplektam.

Klever ekosistēma regulāri pievienos jaunas blokķēdes, lai palielinātu tās lietošanas gadījumus un nozīmīgumu lietotājiem visā pasaulē. Šī secīgā jauno blokķēžu ieviešana ir vērsta uz šo blokķēžu priekšrocību izmantošanu, kā to pieprasa lietojumprogrammas lietotāji.

Klever OS, kas ir izveidota, lai ļautu izstrādātājiem integrēt viedo gatavo kriptogrāfijas maku jebkurā lietojumprogrammā un dažādās ierīcēs, piemēram, viedtālruņos, aparatūrā un pulksteņos, izmantojot vienkāršu SDK. Šī platforma ir veidota, lai pilnībā nodrošinātu drošu kriptogrāfijas maku jaunā līmenī, un nodrošina citas daudzveidīgas iespējas starp citām nākamās paaudzes funkcijām.

Daudzi no TronWallet sekotājiem ar nepacietību raugās nākotnē, lai izmantotu apbrīnojamās jaunās iespējas, ko piedāvā ekosistēma.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector