Trons [TRX] Nogalinot to ar jauniem izstrādājumiem, vienīgais ceļš ir beidzies

reklāma Phemex

Tron strādā pie progresīvas nākotnes, jo 30. augustā sāk skaitīt savu Tron virtuālo mašīnu (TVM). Turklāt, pievienojot CoinSwitch, Bitbox un Line kopā ar Vācijas banku, Netbank pievienojot TRX savam starpnieka kontam Tron pastāvīgi ir ceļā.

Tron virtuālā mašīna (TVM) ir paredzēta šeit, 30. augustā

Pasaulē 12 lielākās kriptovalūtas Tron (TRX) nebeidz darboties, ne arī cenšas pārsteigt kriptogrāfijas nozari ar tās pastāvīgo attīstību. Iespējams, ka Tron cena ir iestrēgusi pie 0,1 ASV dolāra, jo visā kriptogrāfijas tirgū notiek krituma periods. Bet tās jaunās partnerības un gaidāmā uzsākšana tikai papildinās tās ilgtermiņa vērtību un progresu.

Saskaņā ar oficiālo paziņojumu Tron virtuālā mašīna (TVM) nāk 30. augustā. Šis notikums vēl vairāk veicinās Tron tīklu, nodrošinot tam papildu iespējas.

?# TRON virtuālās mašīnas palaišanas notikums. ? Blockchain globālo ekosistēmu, # TRON uz nākotni. ? Lūdzu, gaidiet tiešraidi 10. augustā, 30. augustā (SGT), notiks arī loterijas izloze, tiekamies tur. ?# TRX $ TRX https://t.co/q553J2pHjW

– Džastins Suns (@justinsuntron) 2018. gada 23. augusts

Turklāt tas padarīs platformu mērogojamāku, kā norādījis Tron dibinātājs Džastins Suns, Tron blokķēde kļūs daudz ātrāka tik daudz, ka tā ātrums būs vairāk nekā 200 reizes lielāks nekā Ethereum. Kā izteicies Tron entuziasts, šim TVM ir ievērojama vērtība Ton platformai, lai sniegtu tai priekšrocības pār Ethereum:

TVM palaišana 30. augustā nozīmē, ka kriptogrāfijas kopienai ir jājautā:

-TRON var visu, ko dara ETH, un vēl vairāk. Kāpēc izmantot ETH?

-Visas ETH lietotnes var darboties TRON. Kāpēc izmantot ETH?

-TRON ir ļoti ātrs. Kāpēc izmantot ETH?

-20 000 TRX darījumu = 1 ETH darījuma cena. Kāpēc izmantot ETH?# TRON # TRX pic.twitter.com/XDU8wIWxjM

– CryptoDuck (@MikeNerdUK) 2018. gada 21. augusts

Kad platforma kļūst jaudīgāka, tās izskatu parādīs projekti, kuru pamatā ir Tron protokols. Un jo vairāk aktivitātes tā tīklā, jo vairāk pakļauta TRX iedarbībai un jo vairāk pieaug tās vērtība.

Turpiniet tos pievienot: CoinSwitch, Bitbox & Līnija

Saskaņā ar Justin Sun jaunāko čivināt, TRX tagad var tirgot vietnē CoinSwitch. CoinSwitch ir platforma, kas ļauj tirgot kriptonauda dažādās biržās. Ar vairāk nekā 300 valūtām un 6000 pāriem šī apmaiņa nodrošina vislielāko kriptogrāfijas atbalsta apjomu.

$ TRX ir pieejams vietnē @ coinswitch, viena no pasaules lielākajām kriptovalūtu apmaiņas apkopošanas platformām ar vairāk nekā 250 monētām un 6000 + valūtu pāriem. Sākot ar 2018. gadu, tas sasniedz 1 miljonu USD dienā. Pārbaudiet # TRX cenu prognozēšana un tiešraide # TRON cenu diagrammas. pic.twitter.com/KCBk5eUssI

– Džastins Suns (@justinsuntron) 2018. gada 23. augusts

Trons nesen iekļuva BitBox un Line sarakstā, tāpēc, runājot par nākotnes perspektīvām, jaunu apmaiņu pievienošana visizcilākajām ir viens no mērķiem, pēc Sun domām, kad viņš dalījās ar Forbes,

“Citu apmaiņu pievienošana ir mūsu prioritāšu augšgalā.”

Viņš arī piebilda,

“Ja paskatās uz mūsu portfeli, jūs atradīsit apmaiņas vietas no visas pasaules: ASV, Korejas, Japānas, Indijas, un saraksts turpinās.”

Saule turpina ar,

„Pat ar pašreizējo Bearish tirgu lietotāju pieņemšana TRON norit veiksmīgi. Es uzskatu, ka cilvēki ir pamanījuši, ka kopš sākuma mēs esam piegādājuši vairāk jauninājumu nekā jebkura cita blokķēde / kriptovalūta un esam izpildījuši katru atskaites punktu, kuru esam sev uzstādījuši. ”

Tron neapstājas: Vācijas banka pievieno TRX & nākotnes izredzes

Tron kā vācu banka turpina nākt ar aizraujošām lietām. Internetbanka pievieno Tron savā bankas kontā, kā to dala viena Redditor,

“Es izmantoju šo banku ikdienas banku darbībai un akciju pirkšanai, un biju diezgan pārsteigts, kad atklāju, ka viņi ir pievienojuši kriptovalūtas manam brokera kontam. Poga Pirkt (Kaufen) nedarbojas (vai vēl?), Tāpēc es nevaru nopirkt kriptu, izmantojot šo kontu, bet varbūt tas kādreiz mainīsies. Dīvaini un aizraujoši laiki priekšā. ”

Neaizmirstiet arī to, ka pirms neilga laika Tron iegādājās BitTorrent, ar kuru viņi strādā, lai nākotnē paveiktu lielākas lietas:

“Mēs arī nesen uzsācām projektu Atlas, kas ļaus mums stimulēt BitTorrent ekosistēmas lietotājus piedalīties un dot ieguldījumu tīklā, piedāvājot savus žetonus – pirmos vēsturē. Arī ceturtajā ceturksnī mums ir vairāk aizraujošu ziņu. ”

Tron strādā pie gaišas nākotnes un rada pievienoto vērtību, kas galu galā palielinās arī tā cenu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me