Trons pārcēlās par 6% TVM ieviešanas svētkos un ETH darījumu un kontu numuru pārsniegšanā

reklāma Phemex

Trons ir bijis altcoin, kas nepārtraukti pilda savu ceļvedi. Katru dienu ap monētu ir parādījušās pozitīvas ziņas un noskaņojums. Pēdējie 24 TRX neatšķiras, jo monēta turpina sniegt sev pozitīvas ziņas. Šo ziņu ietekme ir tāda, ka ziņošanas laikā monēta pēdējo 24 stundu laikā ir palielinājusies gandrīz 6% apmērā.

Ļoti gaidīts TVM oficiālais palaidējs  

TRON 2018. gada 30. augustā (SGT) rīkoja globālu TRON virtuālās mašīnas (TVM) atklāšanas pasākumu, ar visiem atbalstītājiem un ticīgajiem uzsākot jaunu laikmetu. Pasākums, kas koncentrēts ap TRON ekosistēmu, oficiāli uzsāka TVM, kas ir pilnībā saderīgs ar Ethereum, ar ātrāku ātrumu, zemākām izmaksām un vieglāku darbību virs tā.

TVM ir viegla, pilnīga Turinga virtuālā mašīna, kas izstrādāta TRON ekosistēmas attīstībai. TVM mērķis ir nodrošināt miljoniem pasaules izstrādātāju ar bloku ķēdei pielāgotu sistēmu, kas ir efektīva, attīstītājam draudzīga, stabila, droša un viegli optimizējama.

Pasākumā sacīja Džastins Suns,

“TVM oficiālās versijas ieviešana nozīmē, ka TRON sāks pāriet no pamata infrastruktūras veidošanas uz jauno ekosistēmas paplašināšanās posmu. Mēs esam cieši pārliecināti, ka TRON attīstība nozarē ienesīs jaunu vēsmu. Mēs arī ticam, ka varam pabeigt savu interneta decentralizācijas misiju. ”

Ir pienākusi jauna TRON pieteikšanās ēra!

Tiešraides laikā CTO Chen Zhiqiang apgalvoja:

“Mēs beidzot esam iekļāvuši TVN oficiāli uzsākto atskaites punktu, un tas ir aizraujošs brīdis. Vēlāk Chen Zhiqiang attēloja pilno mezglu un Tron tīkla izsaukšanas procedūru, sniedzot izstrādātājiem visaptverošāku izpratni attiecīgi par ieviešanas procesu, lai efektīvāk izstrādātu savu TRON balstīto DAPP. ”

# TRON Tehniskais direktors Markuss teica, ka TRON ienāca Dapp Era, #TVM ir pilnībā saderīgs ar #Ethereum, ar unikālu virtuālās atmiņas mehānismu, unikālu resursu pārvaldības modeli un viedo līgumu resursu patēriņu ir 2B, nevis 2C, kas ir draudzīgāks izstrādātājiem. # TRX pic.twitter.com/N5jhXqgR4Y

– Džastins Suns (@justinsuntron) 2018. gada 31. augusts

Lasiet arī: Trons [TRX] palielina 11%, kad Džastins izlaiž pozitīvu ziņu sēriju

Tron paplašina tīkla ekosistēmu, collas tuvāk Ethereum

Šajā gadījumā TRON dibinātājs Džastins Suns dalījās ar dažiem galvenajiem TRON tīkla datiem pēdējā mēneša laikā. Tiek ziņots, ka kopējais TRON kontu skaits ir sasniedzis 282 859, kas ir par 1431% vairāk nekā 28. jūlijā, kas ir par 465,00% vairāk nekā 25. jūnijā, kad tika palaists TRON MainNet. Pašlaik TRON konta numurs ir 11 reizes lielāks nekā Ethereum (2 mēnešu laikā pēc MainNet palaišanas) un ir sasniedzis tādu pašu EOS līmeni. Tas patiešām ir TRON sasniegums.

282 859 konti līdz 29. augustam, 416 497, vienas dienas darījumu maksimums 20. augustā. Ar augstu veiktspēju un lietojamību # TRON, ikdienas darījumu un TRON tīkla konti ir ļoti strauji auguši. Tagad TRON ir kļuvis par vienu no lielākajiem decentralizētajiem tīkliem pasaulē. # TRX $ TRX pic.twitter.com/wMMYxbH8hB

– Džastins Suns (@justinsuntron) 2018. gada 30. augusts

Turklāt TRON vienas dienas darījuma numurs augustā sasniedza 416 497 punktus, kas ir par 741% vairāk nekā jūlijā, kas ir 13 565% pieaugums 2 mēnešu periodā pēc MainNet palaišanas; salīdzinājumā ar Ethereum tajā pašā 2 mēnešu periodā pēc tam, kad tā palaida MainNet, TRON dienas vidējais darījumu skaits ir 19 reizes lielāks nekā Ethereum. Turklāt TRON vienas dienas darījumu maksimālais skaits ir sasniedzis 31% no Ethereum darījumiem. TRON ekosistēma joprojām ir aktīva ar pieaugošiem sasniegumiem galvenajos indeksos.

Tron centieni ir arī veidojuši globālu kopienu un paplašinājuši tās sasniedzamību. Un tā sasniedzamības palielināšana ir slavējama. Pēdējā mēneša laikā SR kandidātu skaits ir pieaudzis no 70 līdz vairāk nekā 100. Arī TRON kopiena ir pieaugusi. Facebook vietnē Džastina Suna personīgā konta un TRON fonda sekotāju kopējais skaits ir sasniedzis gandrīz 1 miljonu; TRX čivināt diskusijās nepārtraukti ir ierindojusi 1. vietu.

Tron noteikti ir norādījis vairākus iemeslus, kādēļ tās īpašnieki un sabiedrība uzmundrina, un tā turpina to darīt. TVM, kas tika uzskatīts par TRX likteņa maiņu, tagad ir palaists, un tīkls izskatās spēcīgāks nekā jebkad agrāk, lai pieaugtu vairāk. Arī tas ir monētas atalgojuma tirgus

Vai TRX drīz varēs ielauzties 5 galvenajās kriptovalūtās? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me