TRON stratēģiski sadarbojas ar joslas protokolu mērogojamai Oracle tehnoloģijai un plašai integrācijai

reklāma Phemex

TRON tīkls, kas ir viena no lielākajām uz blokķēdes balstītajām operētājsistēmām pasaulē, ir stratēģiski sadarbojusies un pabeigusi integrāciju ar Band Protocol, lai nodrošinātu drošus un pārbaudītus decentralizētus orākulus, lai darbinātu strauji augošo DeFi un decentralizēto lietojumprogrammu telpu. Abas komandas risina blokķēdes mērogojamības problēmu un ir apvienojušas spēkus, lai visiem TRON izstrādātājiem, kā arī dažādiem vadošajiem DApps TRON ekosistēmā nodrošinātu augstas caurlaidspējas, pielāgojamas un decentralizētas orākulas. Turklāt tiks izveidots TRC20 BAND marķieris, kas paredzēts tieši TRON DeFi DApps, lai to izmantotu kā nodrošinājuma aktīvu, vērtības krājumu, apmaiņas līdzekli un daudz ko citu.!

Stratēģiskās partnerības ietvaros TRON fonds jau cieši sadarbojas ar Band Protocol, lai integrētu un aizsargātu visas TRON lietojumprogrammas, kas attiecas uz uzņēmumiem, valdības DeFi, derībām, spēlēm, RNG un citām lietām, kas apstrādā miljoniem dolāru un kurām kopumā ir simtiem tūkstošu lietotāju. Pirmā joslas protokola DApp integrācija ir ar JUST, kas ir TRON vadošais stablecoin protokols, lai nodrošinātu nodrošinājumu virs 30 miljoniem ASV dolāru.

Band Protocol ir ārkārtīgi lepns būt par pirmo ārējo orākulu risinājumu, kas izvēlēts integrēt TRON.

BandChain decentralizētā orākula tīkla tilta ieviešana ir pabeigta ar TRON galveno izstrādātāju palīdzību, kuri TRON izstrādātāja dokumentācijā ir oficiāli pievienojuši arī Band Protocol. Dokumentācija izstrādātājiem sniedza visaptverošu rokasgrāmatu par to, kā izmantot rīkus, lai vaicātu datus, kas jau ir pieejami BandChain tilta līgumā, vai izveidotu pielāgotu decentralizētu orākulu ar precīzi pielāgotiem parametriem. Izmantojot šo integrāciju, TRON izstrādātāji ir pilnvaroti veidot ļoti drošas decentralizētas lietojumprogrammas, kas ir patiesi mērogojamas bez ierobežojumiem attiecībā uz pārmērīgām datu izmaksām vai sastrēgumu problēmām, kas izplatītas vietējos blokķēdes orākulos..

< TK TRON izstrādātāja dokumentācijas ekrānuzņēmums >

Lai nodrošinātu Band Protocol veiksmīgu integrāciju ar TRON, abas komandas ir sākušas darbu ar vadošajām decentralizētajām lietojumprogrammām TRON ekosistēmā. Tas nozīmē, ka BandChain tilta viedajā līgumā BTC / USD, ETH / USD, BNB / USD, BUSD / USD, BAND / USD, XAU / USD, XAG / USD, EUR / USD pašlaik ir pieejami šādi cenu pāri. CNY / USD, JPY / USD, GBP / USD un KRW / USD. Grupas protokola kriptotehnikas cenu plūsmas tiek automātiski atjauninātas reizi 5 minūtēs, bet preču un ārvalstu valūtas plūsmas tiek atjauninātas reizi stundā..

TRON izstrādātāji neaprobežojas ar iepriekšminētajiem datu tipiem, jebkuru papildu oracle skriptu var izveidot bez atļaujas un pielāgot no datu avotiem, apkopošanas metodes, atjaunināšanas un drošības parametriem, lai pielāgotos jebkurām decentralizētu lietojumprogrammu prasībām, kas balstītas uz TRON.

“Mēs esam ekstazē, lai uzlabotu TRON ar vērtīgāko orākula produktu tirgū. Šī integrācija iezīmē jaunu augstas kvalitātes partneru, protokolu un pakalpojumu ēru, kas pāriet uz TRON bloku ķēdi. Blokķēdes tehnoloģijas nākotne ir gaiša, jo mēs sākam nākamo TRON DeFi partnerību sēriju. TRON ekosistēma aug straujāk nekā jebkad agrāk, un joslas protokola drošība mūsu galvenajās lietojumprogrammās palīdz mums paātrināt DeFi un DApps ieviešanu visā pasaulē. “

Džastins Suns, BitTorrent izpilddirektors un TRON dibinātājs.

TRON publiskā ķēde tiek uzskatīta par vienu no drošākajām un darbības ziņā efektīvākajām publisko ķēžu sistēmām bloku ķēdes nozarē, un tai uzticas plaša galveno partneru, piemēram, Samsung, Opera, uzņēmumu un valdības departamentu, ekosistēma. Decentralizēto tīklu pārvalda vairāk nekā 925+ unikāli un aktīvi mezgli, kuros datu izveidošana un glabāšana nav atkarīga no konkrēta indivīda vai organizācijas

“Band Protocol ir saviļņots, ka tas ir pirmais orākula risinājums, kas integrēts TRON publiskajā blokķēdē, kas ir pionieru platforma mērogojamu blokķēdes tehnoloģijai un pasaulē vadošajai operētājsistēmai gandrīz 1000 decentralizētu lietojumu. Cieša sadarbība ar TRON komandu, lai atbalstītu un nodrošinātu drošu, pielāgojamu un decentralizētu orākulu tehnoloģiju, darbosies ar nākamās paaudzes mērogojamām lietojumprogrammām, kas veicina nākamo blokķēdes pieņemšanas vilni. ”


Soravis Srinawakoon, izpilddirektors & Grupas protokola līdzdibinātājs

Stratēģiskā partnerība ar TRON ir nepārtraukts process un dziļa sadarbība, kas tiks paplašināta arī ilgtermiņā. Abām komandām būs izšķiroša loma, izveidojot drošu standartu orākulu un datu apstrādei decentralizētās lietojumprogrammās, lai nodrošinātu visaugstākā līmeņa drošības garantiju ar lietojamību, lai tuvinātu nozari masveida ieviešanai.

Sekojiet līdzi jaunumiem, kad nākamajās nedēļās mēs paziņojam par TRON DApps attīstību un integrāciju!

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector