Tron kā “viena no visizdevīgākajām monētām nākotnē”, vienlaikus pievienojot likviditāti sērijas sarakstā

reklāma Phemex

Tron cena kļūst zaļa, turpinot iekļaušanu sarakstā un jaunu tirdzniecības pāru papildināšanas jautrību. Tikmēr TradingView pro lietotājs dalās ar atskaitījumu, ka Tron ir viena no visrentablākajām monētām tuvākajā nākotnē.

Tron [TRX] cena redz darbību

Pēdējā nedēļā Trons ir daudz attīstījies. Pasaulē 13. lielākajā kriptonauda daudz rīkojās arī attiecībā uz cenu. Raksta tapšanas brīdī TRX ir sēdējis pie 0,0200 USD ar pieaugumu vairāk nekā par 1 procentu. Ar tirgus ierobežojumu USD 1,3 miljardu apmērā tā šobrīd pārvalda ikdienas tirdzniecības apjomu USD 105 miljonu apmērā.

tronsTron 1 dienas diagramma, Avots: TradingView

Šodienas TRX cenu diapazons ir bijis no 0,0197 līdz 0,200 dolāriem. Tomēr Tron ir pārsniedzis visu laiku augstāko līmeni par 93 procentiem, kad tā cena sasniedza 0,300 USD.

Likviditātes pievienošana jauniem sarakstiem & pārī

Tikai divas dienas atpakaļ, Bittrex oficiāli uzsāka fiat tirdzniecības iespēju TRX un citām monētām. Tagad cilvēki ASV var tieši iegādāties TRX par USD.

Viena no vadošajām apmaiņas platformām, kurā ir pieejami vairāk nekā 200 kriptopāri, pakalpojumi ir atļauti tikai dažās valstīs. Turklāt šiem USD Bittrex tirgiem var piekļūt personīgajiem un korporatīvajiem kontiem.

Tieši vakar Binance paziņoja par jaunu Tron tirdzniecības pāri pret savu vietējo valūtu TRX / BNB.

Vēl viens jauns tirdzniecības pāris # TRX/#BNB tika pievienots @binance, laimīga tirdzniecība. # TRON $ TRX pic.twitter.com/vvBvUHJkxt

– Džastins Suns (@justinsuntron) 2018. gada 19. septembris


Binance turpina atbalstīt Tron, jo tas bija pirmais, kurš paziņoja par atbalstu žetonu mijmaiņai pēc mainnet un pat nesen bija miljons TRX tirdzniecības sacensību. Tagad ar TRX / BNB tirdzniecības pāri lietotājam var būt vieglāk tirgoties biržā ar BNB kā bāzi.

Arī BitBay, kas kontrolē 70% no kriptogrāfijas tirdzniecības tirgus Polijā, uzskaitīja Tron, norādot,

“TRON ir vērienīgs projekts. Mums nav šaubu, ka tā protokols ir viena no lielākajām operētājsistēmām pasaulē, kuras pamatā ir blokķēdes tīkls. Mēs ļoti lepojamies, ka BitBay sarakstā esam norādījuši TRX un iepazīstinājuši to ar mūsu lietotājiem. Mēs ceram, ka mūsu konkurss tirgotājiem pievērsīs vēl lielāku uzmanību TRON. ”

Šajā sarakstā Trin dibinātājs un izpilddirektors Džastins Suns dalījās ar:

“TRX iekļaušana BitBay ir vēl viens pagrieziena punkts mums, kas ir vēl viens nozīmīgs Tron solis Eiropas tirgū. Mēs uzskatām, ka sadarbība starp abām pusēm lietotājiem nodrošinās vairāk pirkšanas kanālu, kas ir drošāki un ērtāki. ”

BitBay arī paziņoja par 400 000 TRX sacensībām, kas ilgst no 20. septembra līdz 4. oktobrim.

?Šodien mēs BitBay esam pievienojuši TRON (TRX)!?

Tagad jūs varat tirgot TRX uz #BTC, #USD, #EIRO, un #PLN?.

Tas vēl nav viss.? Mums ir 400 000 TRX dāvanu! Pievienojieties 100 labāko TRX tirgotāju konkursam!?https://t.co/zI4kGLJxem @Cointelegraph @ coindesk @CoinIdol @ biznessinsider @ForbesCrypto pic.twitter.com/jcDJMFc98X

– BitBay (@BitBay) 2018. gada 19. septembris

KuCoin arī pievienoja lielāku Tron likviditāti, izmantojot TRX / USDT pāri.

TRX / USDT ir pieejams vietnē @kucoincom, laimīga tirdzniecība. # TRON # TRX $ TRX https://t.co/GOcpzZJXOM pic.twitter.com/7XQFuoIrz3

– Džastins Suns (@justinsuntron) 2018. gada 20. septembris

Lasiet arī: Tron [TRX] darbībā ar cenu stabilitāti, Exodus atbalstu, monētu apdegumu & Vairāk sulīgu deetu

SEEDGerminator un 18 miljoni Tron pagrieziena punkts

Tron fonds paziņoja, ka Sesamessed uzsāka SEEDGerminator, kas ir daudzu cilvēku piesaistīta riska kapitāla programma. Pēc Sauna domām,

“SEEDGerminator ir paātrinātājs, kas ir paredzēts izstrādātājiem, kuru mērķis ir radīt dažādus produktus, tostarp: DApps, žetonus un tehnoloģijas #TRON tīklā.”

Turklāt ar katru dienu Tron sasniedz jaunu pagrieziena punktu TRX noglabāšanai, kas sasniedzis vairāk nekā 18 miljonus.

?@GoSeedit Sasniedz jaunu pagrieziena punktu ar vairāk nekā 18 miljoniem # TRON (# TRX) Norādīts līdz datumam. $ TRX https://t.co/U69x4yYnOL pic.twitter.com/AtTh8AzxbV

– Džastins Suns (@justinsuntron) 2018. gada 17. septembris

Tron ar oficiālo paziņojumu izlaiž jaunu izstrādes rīku,

“Šodien mēs izlaižam TRONWEB, priekšējās puses javascript API, kas savieno jūsu projektu ar # TRON blockchain, līdzvērtīgs Ethereum Web3.js. ”

Pieejams jauns izstrādes rīks! Vairāk rīku dApps izveides atbalstam # TRON tīkls darbos ? $ TRX https://t.co/irPmtySqRF

– Džastins Suns (@justinsuntron) 2018. gada 19. septembris

Visizdevīgākā monēta?

Finanšu tirgu izpētes un emuāru veidošanas platforma Trading View devās čivināt un dalījās, kā viens no tā lietotājiem Tronu uzskata par visizdevīgākajām monētām.

“Tā kā galvenās tendences parasti ir saistītas, mēs, visticamāk, esam atraduši zemāko daļu un sāksim tendenci pieaugt līdzīgā tempā kā decembrī. Tas nozīmē, ka Tron nākamā gada laikā viegli varētu būt viena no ienesīgākajām monētām. ”

dalījās lietotājs savā atskaitījumā.

Pēc #tradingview pro lietotājs @Intuit_Trading un viņa Eljots #wave analīze @Tronfoundation $ TRX # TRON varētu būt viens no ienesīgākajiem #cryptos tuvākajā nākotnē. Pārbaudiet viņa argumentāciju #trading ideja:https://t.co/pLKjCYymdL

– TradingView (@tradingview) 2018. gada 19. septembris

Šķiet, ka Tronam ir labs temps gan attīstības, gan cenu departamentā.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector