TRON: Jauno pagrieziena punktu un sasniegumu gads

reklāma Phemex

2020. gadā visa kriptovalūtu nozare atkal atdzīvojās, ko veicināja institucionāli ieguldījumi, jauni sasniegumi un DeFi inovāciju vilnis, kas ļāva labāk izpētīt galveno kriptovalūtu lietderību un potenciālu..

Bez šaubām, TRON šogad ir bijusi viena no aktīvākajām platformām. Kā decentralizēta failu glabāšanas un satura koplietošanas platforma TRON ir spērusi ievērojamus panākumus, lai panāktu lielāku pieņemšanu un platformas potenciāla izmantošanu – pateicoties daudzām jaunieguvumiem un attīstībai 2020. gadā.

Apskatīsim, ko tā ir sasniegusi līdz šim.

2020. gads pārskatā

Gada sākums ar blīkšķi, TRON februārī pabeidza negaidīto Steemit Inc iegādi – vienu no populārākajiem blokshēmā balstītiem emuāru veidošanas tīkliem. To darot, TRON ekosistēmai katru dienu pievienojās vairāk nekā 10 000 aktīvo lietotāju.

Aprīlī TRON partnerība ar Samsung nesa augļus, un Samsung Play veikalā tika uzsākta ekskluzīva TRON sadaļa, kas ļauj simtiem miljonu Samsung ierīču īpašnieku piekļūt TRON dApps tieši no sava tālruņa.

Neilgi pēc tam TRON paziņoja par stablecoin kreditēšanas un pārvaldības platformu JUST un pabeidza JST izpārdošanas marķiera pārdošanu Poloniex. JST marķieris turpinātu pakāpties līdz 20x tā kotēšanas cenai pēc ievērojama biržas saraksta.

&# 128640; # LaunchBase #JUST Žetonu izpārdošana 60 minūtēs! ⏰

Pirmais, pirmais, kalpotājs, tāpēc esiet modrs! ⚡

&# 128071;https://t.co/qtZQUKsCcM pic.twitter.com/gJ3eKUOjuf

– Poloniex birža (@Poloniex) 2020. gada 5. maijs


Kad mēs pārcēlāmies uz otro pusgadu, TRON DeFi ambīcijas kļuva skaidras, un tīklā tika izveidota virkne jaunu ar DeFi saistītu izstrādājumu. Sākot ar attīstību, kas padarīja TRC20 marķierus savietojamus ar Waves platformu, pateicoties Gravity – pārrobežu ķēdes sakaru protokolam.

Dažas dienas vēlāk TRON tika uzsākta pirmā decentralizētā automātiskā tirgus veidotāja (AMM) birža – pazīstama kā JustSwap. Sākuma tiešraidi skatīja vairāk nekā pusmiljons cilvēku, un JustSwap tika gūti tūlītēji panākumi, veidojot DeFi pamatus TRON.

JUST platforma sāka darboties augustā, atverot ražas novākšanu TRON tīkla dalībniekiem un nodrošinot lietotājiem pirmo TRX atbalstīto stablecoin. Septembrī BitTorrent (BTT) tika palaists kā TRC20 marķieris un tika pievienots kā nodrošinājuma metode JUST, savukārt TRON izveidoja partnerību ar Band Protocol, lai dApp izstrādātājiem nodrošinātu decentralizētas orākulu bāzes plūsmas..

Noslēdzot septembri ar sprādzienu, TRON arī sadarbojās ar BitGo, lai iesaiņoto bitcoin (WBTC) un ietīto ēteri (WETH) nogādātu TRON blokķēdē kā TRC20 žetonus. Rezultātā lietotāji tagad var veikt darījumus ar BTC un ETH par TRON, vienlaikus gūstot labumu no tā ārkārtīgi zemajām darījumu nodevām.

TRON spēja saglabāt šo impulsu gada pēdējā ceturksnī, oktobrī iegādājoties DLive – vienu no lielākajām decentralizētajām straumēšanas platformām un otru lielāko straumēšanas platformu Turcijā – un tajā pašā mēnesī uzsākot savu oracle pakalpojumu (JustLink).

Decembrī TRON sadarbojās ar Huawei, lai BitTorrent lietotni nogādātu Huawei AppGallery veikalā, lai decentralizētu failu koplietošanu varētu sasniegt līdz pat 3 miljardiem ierīču, kā arī iespaidīgā uztveršanā uzsāka decentralizētās kreditēšanas platformu TRON, kas darbojas ar TRON.

TRX marķieris

Galvenais ieguvējs no šiem centieniem? TRX žetonu turētāji. Kopš gada sākuma TRON marķieris ir piedzīvojis gandrīz nemainīgu vērtības pieaugumu.

Saskaņā ar datiem no CoinMarketCap, TRX ir parādījis vispārēju bullish tendenci visā 2020. gadā, sākot no gada ar $ 0,0113, pirms pakāpjoties līdz pašreizējai vērtībai $ 0.029 – līdzvērtīgs 118 YTD pieaugumam.

TRX marķieris visā 2020. gadā ir gandrīz nemainīgi pieaudzis. (Attēlu kredīti: CoinMarketCap)

Šķiet, ka šo izaugsmi lielā mērā ir veicinājis arvien pieaugošais jauno TRX marķiera izmantošanas gadījumu klāsts, ko tagad var izmantot JUST stablecoins kalšanai, JustSwap tirgotiem citiem TRC20 žetoniem, piesaistīt tīkla atlīdzībām un izmantot ražas audzēšanai cita starpā dažādos TRON balstītos DeFi protokolos.

Tas arī palīdzēja TRX tirdzniecības apjomiem sasniegt visu laiku augstāko vērtību 2020. gadā, jo vairāk nekā 7 miljardu USD vērtībā TRX vienā septembra dienā meteorisko cenu rallija laikā nomainīja īpašnieku – tas liecina par pieaugošu interesi par aktīvu.

Un gads vēl nav beidzies.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector