Top 10 pretrunīgākās 2019. gada kriptovalūtas

reklāma Phemex

2019. gads ir bijis kāpumu un kritumu gads. Kamēr tirgus atguvās no 2018. gada lāču noskaņojuma, vairums populārāko kriptovalūtu ir krietni zem to visu laiku augstākā līmeņa 2017. gada beigās līdz 2018. gada sākumam. Kas arī ir bijis 2019. gads, kriptogrāfijas pasaulē ir strīdu gads. Apskatīsim dažas no populārākajām kriptovalūtām, kas 2019. gadā radīja jaunumus to apkārtējo strīdu dēļ –

1. XRP

XRP ir trešā lielākā kriptovalūta pēc tirgus kapitalizācijas un ar savu masveida sekošanu, ko sauc par XRP armiju. Ir teorijas, ka XRP armija ir tikai a robotu un viltotu kontu kolekcija čivināt. Lai gan tas bija viens strīds, kas notika kārtās 2019. gada martā, vēl viena pretruna, kas radīja Ripple nepatikšanas ar kriptogrāfijas kopienu, bija baumas, ka Ripple tirgū izlaida XRP, tādējādi nomācot tā cenu.

Jāatzīmē, ka Ripple paplašināšanās jautrība, kurā tā ir sadarbojusies ar ievērojamām bankām un maksājumu pakalpojumu sniedzējiem visā pasaulē, tostarp Moneygram, nav spējusi palīdzēt XRP cenai. XRP 2019. gada sniegums joprojām ir drūms. Ripple ir samazinājies par 27% pēdējā 1 gada laikā, pat zemāk nekā 2018. gada līmenis.

XRPAvots: Monētu statūti

Lai gan Ripple izpilddirektors Breds Garlinghauzs intervijā ar Anthony Pompliano izkliedēja FUD ap XRP dempingu, XRP cena turpina cīnīties šajā lāču tirgū.

XRP likstas papildināja ar prasību, ko investori 2018. gadā iesniedza pret Ripple, apgalvojot, ka uzņēmums tos ir maldinājis, pārdodot nereģistrētu vērtspapīru. Septembrī Ripple mēģināja uzvarēt argumentu, apgalvojot, ka investori nevarēja iesniegt prasības, jo viņu termiņš ir beidzies. Tomēr tas nespēja atbildēt, kā XRP nebija vērtspapīrs. Tiesvedība joprojām turpinās, un saskaņā ar pēdējiem atjauninājumiem, 4. decembrī, Ripple iesniedza priekšlikumu noraidīt grupas prasības pieteikumu, apgalvojot, ka lieta ir pretrunīga un “sevi iznīcina”. Federālās tiesas spriedums lietā vēl nav jāpaziņo, un, kad tas notiks, tas, iespējams, izraisīs būtisku pozitīvu vai negatīvu XRP cenas izmaiņu.

2. Piesiešana (USDT)

Nepareizu iemeslu dēļ Tether sagrāba uzmanības loku nepareizu iemeslu dēļ šī gada maijā, kad advokāts atzina, ka stablecoin tikai par 74 procentiem nodrošināja nauda un līdzvērtīgi naudas līdzekļi. Stjuarts Hoegners, uzņēmuma ģenerāladvokāts, sacīja –

“Sākot ar datumu [30. aprīlis], es parakstīju šo apliecinājumu, Tether rīcībā ir nauda un tās ekvivalenti (īstermiņa vērtspapīri), kuru kopējā summa ir aptuveni 2,1 miljards ASV dolāru, kas ir aptuveni 74 procenti no pašreizējiem atlikušajiem laikapstākļiem,”

Ņujorkas ģenerālprokurors (NYAG) arī apgalvoja, ka Bitfinex, otra iFinex pakļautā kompānija, Tether mātesuzņēmums, no Tether’s rezervēm paņēma 600 miljonu dolāru aizdevumu, kuru tā nav atmaksājusi. Tas sāka kriptogrāfijas kopienas debates par Tether kā uzticama stablecoin likumību.

piesiet

Tether mātesuzņēmums iFinex arī nonāca grūtībās, kad Ņujorkas advokātu birojs Roche Freedman LLP iepļaukāja tiesas prāvu pret to un saistītajiem uzņēmumiem un privātpersonām, apsūdzot viņus par kolektīvās valūtas kopīgu izmantošanu, lai “apkrāptu investorus, manipulētu ar tirgiem un slēptu nelikumīgus ienākumus”. Saskaņā ar tiesas prāvu BitFinex un Tether bija divi uzņēmumi, kas bija iesaistīti iFinex shēmā, kas bija “Daļēja krāpšana, Daļa pumpēšanas un izgāztuves un Daļa naudas atmazgāšanas”. Tiesvedībā arī tika apgalvots, ka iFinex ir izdevis milzīgu daudzumu nenodrošinātu USDT žetonu, lai manipulētu ar kriptovalūtas tirgu.

Tomēr, neraugoties uz visām šīm pretrunām, Tether joprojām ir lielākais kriptovalūtu tirgus stablekoīns.

3. Trons (TRX)

TRX ir monēta, kas, neskatoties uz Džastina Suna daudzajiem centieniem, lielāko daļu 2019. gada ir saglabājusies lāča. Monēta bija sākusi vēršu skrējienu 2018. gada beigās, sasniedzot maksimumu 2019. gada janvārī pie 0,29 USD, taču kopš tā laika tā ir bijusi lejupejoša. pēc tam.

TronsAvots: Monētu statūti

TRX sniegums daļēji ir saistīts ar strīdiem par viņu izpilddirektoru Džastinu Saunu. Jūlijā Saulam bija jāapmeklē pusdienas ar Vorenu Bufetu, kuras viņš bija iesaiņojis, samaksājot rekordaugstus 4,57 miljonus ASV dolāru labdarības izsolē eBay. Tomēr 4 dienas pirms pusdienām Džastins Suns to atcēla, atsaucoties uz ārkārtas medicīnisko palīdzību. Atcelšana izraisīja TRX cenas kritumu. Vēlāk Džastins Suns publicēja viņa fotoattēlus ballītē ar kriptogrāfijas ietekmētājiem Sanfrancisko, un kriptogrāfijas kopiena to nepieņēma pārāk labi. Tomēr ballītes stāsts, iespējams, bija tikai viltus alibi. Baumas liecina, ka Sun bija aizturējis Pekinas augstākais interneta regulators Ķīnā izmeklējot viņu pēc aizdomām ap nelikumīgu līdzekļu vākšanu, naudas atmazgāšanu, pornogrāfijas izplatīšanu un azartspēlēm.

Vēl viena diskusija par Tron 2019. gadā ir bijusi apgalvojumi par TRX tirdzniecību. Kā norādīts a Ziņot by Blockchain Transparency Institute, kas izlaists 2019. gada aprīlī, Tron ir viens no visvairāk mazgātajiem žetoniem ar 85% viltotu apjomu.

4. & 5. & 6. Dash (DASH), Monero (XMR), ZCash (ZEC)

Populārākās privātuma monētas – Dash (DASH), Monero (XMR) un ZCash (ZEC) – visas ir nomocījušas viena un tā pati problēma – izkļūt no biržas, jo tās, iespējams, neatbilst FATF ceļošanas noteikumiem. Nesen Bitbay, kriptogrāfijas birža, kas darbojas Austrumeiropā, paziņoja, ka tā svītro Monero [XMR] no saraksta, jo kriptonauda “var selektīvi izmantot anonimitātes funkcijas starp projektiem”.

Avots: Systweak

Dienvidkorejas birža Upbit un Japānas birža Coincheck jau ir svītrojusi trīs privātuma monētas. Pēc paziņojuma, ka gatavojas tos svītrot, OKEx ir nolēmis pārskatīt savu lēmumu. CEX.io ir paziņojusi arī par plāniem izņemt XMR, DASH un ZEC no saraksta.

Pateicoties paziņojumiem par izņemšanu no tirgus un vispārējam tirgus lāču noskaņojumam, monētu vērtība ir ievērojami samazinājusies no visu laiku augstākā līmeņa. Preses laikā Monero tirgo 49 USD, kas ir par 91% mazāk nekā 2018. gada janvāra ATH 542,33 USD. Dash tirgo 46,22 USD, kas ir par 97% mazāk nekā 2017. gada decembra ATH 1493,59 USD. ZCash klājas vissliktāk. Tās tirdzniecība ir 29,94 ASV dolāri, kas ir par 99% mazāk nekā 2016. gada oktobra ATH 3191,93 ASV dolāru apmērā.

7. Digibyte (DGB)

Digibyte (DGB) kļuva par strīdu centru, kad monētas dibinātājs Džareds Teits skarbi kritizēja Džastinu Saunu, Tron un kriptovalūtas biržas Poloniex izpilddirektors. Viņa arguments pret Tronu bija tāds, ka tas bija stipri centralizēts. Viņš teica, ka TRX ir pilnībā sagatavots un to kontrolē Džastins Suns un Trona fonds. No iepriekš izsniegtajiem 100 miljardiem TRX apgrozībā bija 66 miljardi, bet pārējie – 34 miljardi bija pie Džastina Suna. Viņš arī teica, ka Tron tīklu vada 27 kopīgi “Super Representative” mezgli, un tos galvenokārt kontrolēja Sun un Tron Foundation, izmantojot deleģētos pierādījumus par likmēm (DPoS).. 

digibaits

Viņš arī pauda sašutumu par Džastinu Saunu, kurš pārņēma Poloniex. Saskaņā ar viņa tvītu viņš bija satraukts, ka viņa personas dati, kā arī draugu, ģimenes un citu ASV Digibyte klientu sensitīvākie dati tagad ir Poloniex rokās..

8/8 Es esmu karaliski satraukusi savus personīgos datus, savus draugus un ģimenes datus, kā arī citus ASV datus #DigiByte klientu sensitīvākie dati tagad ir šī cirka rokās, kas ir tagad #Poloniex. Vai $ TRX šiliņu fabrika, kā mums to tagad vajadzētu nosaukt. Paldies @jerallaire https://t.co/pLg9qrIYse

– Džareds Teits (@jaredctate) 2019. gada 4. decembris

Poloniex atbildēja uz Tate’s, izslēdzot DGB no apmaiņas bez paskaidrojuma.

poloniex dgbAvots: Twitter

Poloniex saņēma nopietnu pretreakciju no kriptogrāfijas kopienas par reakciju uz Teita kritiku.

8. Matic tīkls (MATIC)

Matic Network (MATIC) nesen kļuva par uzmanības centru kriptogrāfijas kopienā, kad monēta tika nomesta uz Binance un no 0,041 USD tā nokritās līdz 0,011 USD, tādējādi dažu stundu laikā zaudējot vairāk nekā 60% savas vērtības.

maticusd 1d binanceMATIC / USD vienas dienas diagramma par obligāciju (TradingView)

Tajā laikā tirgū klīda baumas par izgāztuves iekšējās informācijas izmantošanu. Saskaņā ar Samuel JJ Gosling, Validity Crypto dibinātāju, Matic Network komanda bija atbildīga par viņu pārsūtīto reklāmu 1 495 322 715 MATIKA, kas veidoja 15% no piegādes, pēdējās 50 dienās, un žetoni bija nonākuši Binance likvidācijā. Tomēr baumas kliedēja Ethereum izstrādātājs Ēriks, kurš dalījās tajā, ka Binance tika nosūtīts tikai 290 000 000 MATIC. Drīz pēc tam arī Goslings laboja savas prasības un atvainojās, taču līdz tam kaitējums jau bija nodarīts. 

Matics atveseļojās drīz pēc izgāztuves, 11. decembrī sasniedzot 0,0196 USD, taču tagad monēta ir kritusies līdz 0,0112 USD, pateicoties kopējam kriptogrāfijas tirgus lāču noskaņojumam.

9. KIN marķieris (KIN)

Kanādas ziņojumapmaiņas lietotne Kik bija veikusi sākotnējo monētu piedāvājumu (ICO), lai pārdotu savu žetonu Kin, un no tā piesaistīja 100 miljonus ASV dolāru. ICO kļuva strīdīgs, kad ASV Vērtspapīru un biržu komisija (SEC) nolēma to iesūdzēt tiesā par nereģistrēta vērtspapīra pārdošanu. Saskaņā ar SEC iesniegumu skaidrā naudā strādājošais uzņēmums veica ICO un pārdeva digitālu marķieri bez pienācīgas informācijas atklāšanas.

“Arvien mazāk cilvēku izmantoja Kik Messenger. Paredzēts, ka līdz 2017. gada beigām uzņēmumam beigsies nauda, ​​lai finansētu savu darbību, taču tā ieņēmumi bija nenozīmīgi, ”teikts iesniegumā..

Reaģējot uz iesniegumu, KiK uzsāka kampaņu ar nosaukumu #DefendCrypto un savāca vairāk nekā 4 miljonus ASV dolāru, lai segtu tiesas procesa juridiskos izdevumus. Augustā KiK izdeva pieteikumu, noraidot SEC pretenzijas. Saskaņā ar 130 lappušu garo dokumentu KiK palika pie savas nostājas, ka Kin nav drošība, un SEC apzināti “sagroza faktus”, lai parādītu to kā vienu. KiK izpilddirektors Teds Livingstons apgalvoja, ka –

“SEC mēģina attēlot priekšstatu, ka Kin projekts bija izmisuma akts, nevis drosmīgs solis, ka uzvarēja spēle, un Kakao, Line, Telegram un Facebook tagad visi ir sekojuši.”

Juridiskais satricinājums ir būtiski ietekmējis marķiera vērtību. Tagad tā tirgo USD 0,000003 apmērā, kas ir par 99% mazāk nekā visu laiku augstākais USD 0,0012, kas tika sasniegts 2018. gada janvārī. Marķiera 24 stundu tirdzniecības apjoms ir mazāks par 200 000 USD.

10. Telegrammas atvērtā tīkla IOU (GRAM)

Telegrammas kanāls

Tāpat kā KiK, ziņojumapmaiņas lietotne Telegram ir arī zupā kriptovalūtas iniciatīvas dēļ. Uzņēmums veica arī ICO, kas no privātiem investoriem piesaistīja milzīgus 1,7 miljardus ASV dolāru, taču uzņēmums nevarēja veikt sava ICO publisko pārdošanu, jo baidījās nonākt nepatikšanās ar SEC. Tāpēc GRAM marķieris nav pieejams plašākai sabiedrībai, jo tas nav iekļauts biržās. Tomēr saskaņā ar ziņojumiem pazemes tirgus marķierim plaukst.

Tomēr oktobrī SEC iesniedza a tiesas prāvu pret uzņēmumu par iespējamu federālo vērtspapīru likumu pārkāpšanu, pārdodot drošības žetonus nelikumīgi. Saskaņā ar jaunākajiem atjauninājumiem SEC ir pavēlējis Telegram dibinātājam un izpilddirektoram Pāvelam Durovam liecināt ASV Vērtspapīru biržas komisijas (SEC) lietā par uzņēmuma pretrunīgi vērtēto digitālo žetonu..

Kurš marķieris, jūsuprāt, 2020. gadā pacelsies virs strīdiem un atgūs savu reputāciju un vērtību? Dalieties savos viedokļos ar mums zemāk esošajos komentāros!

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me