Tomass Lī jūtas, ka sāksies Ethereum rallijs

Ethereum cenas ir bijušas nemierīgas, jo 2018. gada janvārī tā visu laiku sasniedza USD 1417,38. Daudzas lietas neatbalsta monētu, un tāpēc tā tagad atrodas USD 200 – USD 250 diapazonā, kas vienmēr draud pārkāpt USD 200 atbalstu. Lai gan šobrīd Ehtereum nav daudz pozitīva, kriptogrāfijas gigants joprojām atrod atbalstu no dažiem vadošajiem nosaukumiem nozarē, Tomass Lī ir jaunākais, jo viņš uzskata, ka Ethereum sāksies rallijs.

Lī aicinājums ir vairāk tehnisks nekā fundamentāls

Fundstrat Global Advisors pētījumu vadītājs Tomass Lī nesen izlaida piezīmi saviem klientiem, kur viņš paziņoja, ka Ethereum varētu sākt mītiņu, tiklīdz to būs pārdevuši investori un tirgotāji. Pēc Lī teiktā, šī izpārdošana ir nopirkusi Ethereum par ļoti pievilcīgu cenu, un drīz investori var sākt plūst apkārt monētai. Saskaņā ar Lī teikto, Ēteris pēdējo trīs mēnešu laikā ir zaudējis pusi no savas vērtības un ar divām standarta novirzēm sliktāk darbojies ar lielu vāciņu monētām, kas varētu liecināt, ka ir pienācis laiks atsitiena brīdim. Citējot viņu no viņa vēstules

“Ethereum gatavojas strauji mainīt tendenci un strauji pieaugt,” “Noskaņojums pašlaik ir pārāk negatīvs.”

Lī arī atzīmēja, ka vēsturiski, kad Ēteris ir pārspējis vienaudžus ar divām standartnovirzēm, tas ir mainījis šos zaudējumus. Viņš sagaida, ka marķieris līdz gada beigām sasniegs 1900 USD.

Neraugoties uz milzīgo monētu un žetonu izpārdošanu kopš 2018. gada sākuma, Lī ir bijis diezgan vērīgs pret kriptovalūtām. Līdztekus Ethereum, Lī Bitcoin ir sasniedzis 25 000 ASV dolāru cenu mērķi, kas pašlaik ir aptuveni ceturtā daļa no tā.

Lasiet arī: Džastins Suns atkal izrok Ethereum misery, lūdz Dapps izmantot Tron virs Ethereum

Vai Ethereum atkal celsies? – atbilde, ko visi meklē

Pašlaik Ethereum ieskauj visas meklētās problēmas – vai tas būtu tehniski jautājumi par tīkla pārslodzi, mērogojamību, kavēšanos, kā arī projektos un atjauninājumos, ICO pārdošanā un konkurences pieaugumā. Bet, ja eksperti uzskata, ka Ethereum ceļvedim un nākamajiem projektiem joprojām ir pietiekami daudz iespēju, kas varētu novērst visas pašreizējās Ethereum sāpes un palīdzēt tai atgūt zaudēto godību cenas un uzticamības ziņā.

Ja tiek uzskatīts, ka dažādi ziņu avoti, paziņojumi un notikumi, šķiet, ka Ethereum komanda ir visu uzmanību pievērsusi galvenajiem izlaidumiem, kas adatu virzītu uz mērogojamību; proti, Casper Proof-of-Stake un Sharding izlaišana.

Jūnijā dažas no apskatītajām ziņām, izprotot Ethereum situācijas nopietnību, Creator Vitalik Buterin norādīja, ka komanda varētu mēģināt mainīt secību, kādā Casper un sharding. Kaspers, Ethereum sen plānotais konsensa algoritms, kas ir pierādījums par likmēm, solās būt energoefektīvāks un līdzvērtīgāks nekā tā pašreizējā darba pierādīšanas sistēma, bet sharding varētu turēt taustiņus sistēmas mērogošanai masveida darījumu skaitam. Ja šis plāns darbotos, tehnoloģijas apvienotos, lai izveidotu protokola versiju, kas varētu būt daudzkārt lielāka

Augustā arī OmiseGO dibinātājs un izpilddirektors Jūnijs Hasegava tviterī paziņoja, ka viņš paredz masveidīgu Ethereum mērogošanu un pieņemšanu līdz 2020. gadam, jo ​​viņš iezīmē Ethereum nākotni un tās izaugsmes ceļvedi nākamajos divos gados. Jūnijs, izmantojot savu twitter rokturi, sniedza iespējamo plānu, kurā parādīts, kur virzās Ethereum. Viņš bija patiešām optimistisks, tomēr reālistisks, jo viņam bija visas uzslavas par pasaules otro lielāko kriptovalūtu pēc tirgus ierobežojuma. Pēc viņa teiktā, 2019. gads, kad Ethereum atradīs savu reālo uzņēmējdarbības pieņemšanu, un DApps savā blokķēdē pieaugs. Pēc tam 2020. gadā Ethereum tiks ievērojami palielināts, jo tā pieņemšana palielināsies, jo monēta kļūs vairāk mainstream.

Kriptoekonomika mana perspektīva / prognoze.

2017. gads: spekulācijas (ICO)

2018. gads: PoC / Eco-system buidl / Scaling solutions (L2 #Plazma #OmiseGO/ L1 # Dalīšanās #Casper ) / Starpķēdes protokoli

– JUNΞ (@JUN_Omise) 2018. gada 30. jūlijs

2019. gads: reāla biznesa pieņemšana / UIUX fokusa rīki / More Dapps

2019. – 2020. Gads: #Ethereum masveidā mērogā un izmanto gov.

Mēs redzēsim milzīgu atšķirību starp reālu pieņemamu protokolu un toksisku spekulāciju projektu.

– JUNΞ (@JUN_Omise) 2018. gada 30. jūlijs

Ar Ethereum, kas tehniskā ziņā ir pieejams par netīrām un lētām cenām un būtībā ir tā, ka tiek izbeigtas problēmas, izskatās, ka monēta atkal redzēs savus jaunos sasniegumus, līdzīgi kā Lī paredz. Tagad gaida jaunu tehnoloģiju un atjauninājumu ieviešana, kas, ja tas notiks laikā, investori noteikti padarītu Ethereum par labāko likmi.

Vai Ethereum atkal celsies no pelniem un iegūs jaunas virsotnes? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me