Svari un nodokļi – Apvienotās Karalistes jurists pēta “Lielo nodokļu problēmu”. Facebook var izveidot Svari

reklāma Phemex

Facebook jaunās valūtas ieviešana acīmredzami nav vislabākā lieta visiem tur esošajiem – ir maz analītiķu, politikas veidotāju, juristu un ekspertu, kas paceļ uzacis, pētot Svaru stabilās monētas dziļumu..

Svari var uzlikt nodokļu problēmu

Jaunākais ziņojums atklāj, ka Apvienotās Karalistes advokāts “Dan Neidle” izmeklēja nodokļu jautājumu, kuru Svari, iespējams, var uzlikt Lielbritānijas lietotājiem. Dens Neidle ir advokātu biroja Clifford Chance partneris, kurš paziņoja, ka “Facebook Svari būtu jauna problēma lietotājiem, īpaši tiem, kas ievēro likumu”.

Lasīt arī – Facebook izpilddirektors & Svaru asociācijas vadītājs runā “Ko īsti nozīmē Svaru asociācija

Svaru valūtas ideja ir tāda, ka “to atbalsta rezerves valūtas grozs” un kas turpmāk ir pazīstama kā Stablecoin. Saskaņā ar ziņojumiem, kā Svari ir piesaistīti globālajai valūtai, tas uzliks nodokļu jautājumu, kas nebūtu tā, ja tā vērtība tiktu salīdzināta ar lietotāja vietējo valūtu. Turklāt patiesībā pasaules likmes svārstās, un attiecīgi tas atspoguļosies lietotāja Svaru turēšanas iekšējā vērtībā – tas vēl vairāk rada kapitāla pieaugumu un zaudējumus, kurus nodokļu iestādes var viegli izsekot, ja kāds veic pirkumu ar Svariem..

Dens Neidle apgalvo, ka;

“Lielākajā daļā valstu peļņa tiks aplikta ar nodokli, tas nozīmē, ka patērētājiem būs jāiesniedz detalizēta nodokļu deklarācija, kurā norādīti visi viņu darījumi un valūtas maiņas kurss tajā laikā, un jāmaksā visi maksājamie nodokļi,” sacīja Dens. “Tas mums šķiet būtisks šķērslis plašai adoptēšanai.”

Turklāt viņš minēja Apvienotās Karalistes gadījumu, kad kapitāla pieaugums būs jāmaksā tikai tad, ja tas pārsniedz 12 000 mārciņu peļņu – kā tāds viņi ir atbildīgi par peļņu vai zaudējumiem ziņot HM Revenue & Par katru kapitāla pieauguma nodokļa saistību darījumu radās muita (HMRC). Jāatzīmē, ka HM Revenue and Customs jeb HMRC ir Apvienotās Karalistes valdības neministru nodaļa, kas atbild par nodokļu un citu normatīvo režīmu iekasēšanu..

Neidles kungs komentēja tas;

“Smagajiem Svaru lietotājiem, visticamāk, būs īsta problēma, aprēķinot viņu nodokļu saistības,”

Pēc viņa teiktā, tas būtu šķērslis Facebook plašā adoptēšanā. Savā Twitter laika skalā viņš norāda;

Drīzumā mums būs instruktāža ar detalizētu informāciju. Cik liela problēma tā ir Lielbritānijā, ir atkarīgs no tā, vai, jūsuprāt, lietotāji, kuri iesniedz pašnovērtējuma veidlapu, būs gatavi uzskaitīt katru Svaru darījumu. Es domāju, ka viņi to nedarīs, YMMV.


– Dens Neidle (@ DanNeidle) 2019. gada 1. jūlijs

Viņš turpināja piebilst, ka “ar tik lielu atbilstības slogu (ja tāds ir) Facebook Svariem būtu diezgan grūti iekļūt straujas izaugsmes zonā. Neidles kungs turpināja;

“Es nesaprotu, kā Facebook kaut nelielā mērā var reklamēt produktu, kas paredzēts cilvēkiem, kuri izvairās no nodokļiem, vai kā regulatori ļautu tam notikt,”

Facebook gaida diskusijas ar nodokļu iestādēm

Advokātam norādot, ka nodokļi ir potenciāls drauds Svariem, ziņojumi arī atklāja Facebook atbildi par to. Attiecīgi Facebook piekrita, ja rodas jautājums, ka Svari jāpieņem kā nodokļu likumu aktīvs, “viņi ir gatavi apspriest ar politikas veidotājiem”. Tas paziņoja, ka;

ceram uz priekšu sadarboties ar politikas veidotājiem, kad viņi precizē esošo nodokļu likumu piemērošanu kriptovalūtām vai dažos gadījumos šo likumu atjaunināšanu ”.

Pa to laiku tika atklāts arī HMRC paziņojums, ka jebkurš konkrēts punkts par nodokļu aspektiem Facebook Svaros joprojām ir pārāk agri dot – turklāt tas joprojām nav apstiprinājis nevienu kriptogrāfijas aktīvu kā valūtu valsts iekšienē par to, ka tas nav ir izdevusi ārvalstu valdība. Turklāt, kas attiecas uz Svariem, tā paziņoja, ka joprojām nav izpildījusi prasību uzskatīt par valūtu.

Jebkura kriptogrāfijas aktīvu atsavināšana, apmainoties ar dažādiem kriptogrāfijas aktīviem, ko izmanto preču iegādei vai konvertēšanai sterliņu mārciņās vai citā valūtā, gūtu peļņu / zaudējumus, kas risināti parastajās līnijās.

Turpinot punktu, Facebook pārstāvis arī piebilda;

Cilvēki būs atbildīgi par nodokļu iekasēšanu saskaņā ar vietējiem likumiem jurisdikcijās, kurās viņi darbojas. Mēs sagaidām, ka daudzi maki un finanšu pakalpojumi, kas veidoti uz Svaru blokķēdes, cilvēkiem nodrošinās rīkus, kas palīdzēs to pārvaldīt. ”

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector