Stratis nodrošina Blockchain kā pakalpojumu visiem uzņēmumiem, izmantojot savu C # vietējo platformu

reklāma Phemex

2021. gada 7. janvāris, Londona, Lielbritānija – Stratis tika izveidots vienkāršam nolūkam – nodrošināt uzņēmumiem blokķēdes kā pakalpojuma (BaaS) risinājumus, kas paredzēti sarežģītas blokķēdes arhitektūras ieviešanai galvenajās kodēšanas valodās, ko ikdienas uzņēmumi izmanto prom no kriptogrāfiskās nišas. 

Tas tiek darīts, izmantojot mākoņu risinājumus, atbalstu C # un.NET lietojumprogrammu veidošanai, kā arī rīku pielāgošanu, izmantojot tā atvērtā pirmkoda protokolu. Rezultāts? Stratis atver blokķēdes tehnoloģijas spēku galvenajiem uzņēmumiem un atver galveno bloku ķēdes nozares tirgu – divas spēcīgas kombinācijas.

Uzņēmumi, kuri uzskata, ka paļaujas uz Stratis rīku komplektu, piekļūs lētākam un mazāk sarežģītam blokķēdes veidošanas ietvaram. Uzņēmumiem vairs nav jāiegādājas un jāpārvalda savi pilni mezgli, kā arī nav jābūvē bloku ķēdes infrastruktūra no jauna – kaut kas ir niša un ir milzīgs šķērslis iekļūšanai ar uzstādīšanas izmaksām visiem, izņemot lielāko uzņēmumu. Turklāt uzņēmumiem, kuriem nepieciešams viedo līgumu atbalsts, būs prieks konstatēt, ka Stratis atbalsta virtuālās mašīnas, izmantojot Microsoft Azure mākoņa platformu.

Stratis – pielāgots pilnībai

Stratis tur vairākas galvenās vērtības, kas padara to par optimālu izvēli blokķēdes darbībām – decentralizācija, privātums, mērogojamība, praktiskums, pieejamība, uzticamība, drošība un veiktspēja. Lai to labāk saprastu, Stratis blokķēdes vada vairākus pilnu mezglu bāzes mezglus, tāpēc tiek nodrošināta decentralizācija. Privātums tiek garantēts – izmantojot kriptogrāfisko šifrēšanu, visi darījumi un saziņa paliek privāti. Stratis arī vēlas nodrošināt pielāgojamu mērogojamības pakāpi, kas sasniegta, izmantojot intuitīvu sānu ķēdes lietošanu. 

Uzņēmumiem, kas vēlas izmantot viedo līgumu iespējas, tas ir jāzina Stratis ir vienīgā platforma, kas nodrošina atbalstu C # izpildei, lai izstrādātāji varētu efektīvi kodēt pašpietiekamās programmas, izmantojot savus esošos izstrādes rīkus un esošās zināšanas par bagātīgu un daudzpusīgu programmēšanas valodu. Stratis strādā arī pie ķēdes starpsavienojuma veicināšanas starp līgumiem, kas darbojas Stratis ekosistēmā, un tiem, kas izvietoti Ethereum blokķēdē, tādējādi palielinot to piemērotību mūsdienu savstarpēji saistītajai pasaulei..

STRAX Apmainiet pret Binance

In 2020. gada septembris, komanda iepazīstināja ar STRAX, jaudīgāku protokolu, kas izstrādāts, lai nevainojami integrētos esošajā platformas biznesa modelī. Iepriekš kalti STRAT žetoni ir aizstāti ar STRAX žetoniem a 1: 1, izmantojot Binance. Pēc maiņas Stratis iepazīstinās ar virkni citu uzlabotu funkciju, piemēram, STRAX SideChain, Stratis InterFlux, SegWit atbalstu, aukstumizturību, DeFi lietotņu bibliotēku, IoT izstrādes rīkus un daudzas citas. 

Tā kā STRAX pamatā ir likmju pierādīšanas konsensa mehānisms, tīkla dalībnieki var saņemt uz žetoniem balstītas atlīdzības apmaiņā pret viņu STRAX žetonu ievietošanu. Stratis labi pārzina drošības riskus, ko rada karstā seifa glabāšana, tāpēc komanda ir nolēmusi ideālai marķējuma drošībai izmantot aukstuma pakāpi.  

2021. gads – Stratis gads & BaaS 

2021. gada pirmajā ceturksnī, Stratis uzsāks Vienotības attīstības komplekts (kas ļauj spēļu ekosistēmā integrēt NFT un decentralizētas identitātes), DeFi programmatūras bibliotēka (C # standartizētu viedo līgumu katalogs), Stratis DAO (līdzeklis nākamās paaudzes attīstības finansēšanai ar balsošanas palīdzību), Stratis sistēmas līgumi (ķēdes loģikas ieviešana un lietotāju virzītu procesu vienkāršošana) un mobilais maks ar marķieru atbalstu (atbalsta žetoni, kas izdoti Cirrus Sidechain). 

2021. gada otrajā ceturksnī Stratis uzsāks programmu Python izstrādes komplekts (ļaujot Python kodētājiem veidot uz Stratis), IoT izstrādes komplekts (domāts Stratis risinājumu ieviešanai IoT aparatūrā), a jaunā pierādījuma paketes versija (ar uzlabotu drošību un papildu funkcijām), Stratis Oracle (izplatīts līdzeklis piekļuvei ārpus ķēdes datiem) un Dex Mobile Support (ļaujot mobilā veidā tirgot SRC20 žetonus). 


2020. gada 4. ceturksnī Stratis kopā ar STO uzsāka Ethereum sadarbspēju (pazīstams kā InterFlux, kas ļāva Ethereum ķēdē izmantot iesaiņotus STRAX žetonus). & Digitālo aktīvu platforma (nodrošinot marķieru piedāvājumu pārvaldībai nepieciešamos rīkus).

Tā kā pagājušajā gadā notika tik daudz un tik daudz horizonta, 2021. gads Stratis izskatās kā daudzsološs gads. Noklikšķiniet šeit, lai Uzzināt vairāk par to, kā Stratis maina pasauli pa vienam blokķēdei.

Sekojiet Stratis čivināt – https://twitter.com/stratisplatform

Pievienojieties Stratis Developer Academy – https://academy.stratisplatform.com/

Iepazīstieties ar Stratis vietnē GitHub – https://github.com/stratisproject

Lasiet jaunākās Stratis ziņas – https://www.stratisplatform.com/news/

Plašsaziņas līdzekļu kontaktinformācija

Kontakta vārds: Bitcoin PR Buzz Preses komanda

E-pasts saziņai: [e-pasts aizsargāts]

Stratis Group LTD ir šī satura avots. Šis paziņojums presei ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem. Informācija nav ieguldījumu ieteikums vai piedāvājums ieguldīt. Virtuālā valūta nav likumīgs maksāšanas līdzeklis, to neatbalsta valdība, un uz kontiem un vērtību atlikumiem netiek attiecināta patērētāju aizsardzība.

Par Bitcoin PR Buzz: Bitcoin PR Buzz ir lepni apkalpojis bloku ķēdes jaunuzņēmumu kriptogrāfijas preses izlaiduma izplatīšanas vajadzības vairāk nekā 8 gadus. Dabū savu Bitcoin paziņojumu presei izplatīšana šodien.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector