Stablecoin Craze plūst uz Lielbritāniju, start-up, lai izstrādātu ‘Crypto Pound’

reklāma Phemex

Pēdējo mēnešu laikā ASV ir bijuši diezgan daudz stabilu monētu izlaišanas, jo investori to pieprasa. Šķiet, ka līdzīgs pieprasījuma vilnis sākas pāri Atlantijas okeānam Lielbritānijā, jo Lielbritānijā dibināts jaunuzņēmums tagad ir paziņojis, ka izstrādās stabilu un marķētu Lielbritānijas mārciņas versiju..

LBXPeg: jauna kriptonauda piesaistīta Lielbritānijas mārciņai

Lielbritānijas jaunuzņēmums ir paziņojis par plāniem ieviest jaunu kriptovalūtu, kas piesaistīta Lielbritānijas mārciņai. Londonas bloku birža, kas nodarbojas ar bezrecepšu kriptogrāfijas tirdzniecību un veido kriptogrāfijas biržu un karti, paziņoja, ka ir saņēmusi atļauju no nenosaukta banku partnera sākt jaunu kriptovalūtu, kas pašlaik tiek dublēta kā LBXPeg, atbalstīta pēc Lielbritānijas sterliņu mārciņas rezervēm.

Monētu “viens pret vienu” ekvivalenta monēta tiks turēta kontā trešās puses bankā, nodrošinot monētu īpašniekiem drošu Lielbritānijas mārciņas atbalstu. Tika citēts arī LBX izpilddirektors Benjamins Dives, sakot, ka rezerves arī regulāri pārbaudīs galvenā grāmatvedības firma. Viņš arī piebilda, ka viņš uzskata, ka LBXPeg būs pirmais tā sauktais “stablecoin”, kas tiks piesaistīts mārciņai.

Citējot Benjaminu, kā to atspoguļo daži plašsaziņas līdzekļi:

“Mēs būtu gatavi pirmajai kriptogrāfijas mārciņai kalt nākamo 10 dienu laikā,” Dives pastāstīja Business Insider.

“Galvenais izmantošanas gadījums būs norēķins par ārpusbiržas darījumiem Londonas tirgū, pēc tam sadraudzības biržas, kur viņiem nav fiat banku, un pēc tam vērtspapīru žetoni, kuri vēlas maksāt dividendes kriptogrāfijas mārciņā.”

Stablecoins joprojām ir iecienīts starp investoriem, tirgotājiem un biržām

Stablecoins pagājušajā gadā ieguva popularitāti, pateicoties dolāra piesaistes kriptovalūtas Tether pieaugumam. Tā kā šīs kriptovalūtu cenas ir piesaistītas reālās pasaules aktīviem, parasti dolāram, tām ir svarīga loma galveno valūtu cenu stabilitātes nodrošināšanā, taču tās joprojām saglabā savietojamību un digitālo raksturu. Tādējādi tie ir ļoti pieprasīti starp investoriem, tirgotājiem un biržām, jo ​​tie nodrošina pagaidu aizsardzību kriptovalūtu svārstību mazināšanā.

Bet lēnām tie, šķiet, kļūst par tiltu starp tradicionālo un digitālo finanšu pasauli, jo jaunie investori atrod mierinājumu viņu turēšanā un vispirms iegūst izpratni, pirms pāriet uz kriptogrāfijas investīcijām. Ar stabilām monētām popularitāte tirgotāju aprindās nepārtraukti pieaug, šie jaunie investori, kuri vēlas kriptovalūtas šķēli, palielina arī tās pieprasījumu.

Pieprasījums pēc šiem stablecoins ir tik milzīgs, ka saskaņā ar kriptogrāfijas maka nodrošinātāja Blockchain izplatīto ziņojumu teikts, ka pašlaik tiek izstrādāti vairāk nekā 50 stablecoin projekti. Ziņojumā teikts, ka 23 stablecoīni (40%) ir dzīvi un 34 stablecoīni (60%) atrodas pirms palaišanas fāzes.

Lasiet arī: Decentralization Ghost Days to Starter sāk vajāt Dvīņu stabilo monētu


Stabilu monētu pieņemšana

Ziņojumā arī norādīts, ka stabilu monētu pieņemšana ir bijusi visaugstākā

“Visu stablecoīnu kopējā tirgus vērtība ir 3 miljardi USD jeb 1,5% no visu kriptogrāfijas aktīvu kopējās tirgus vērtības; Piesaiste veido 93% no visas stablecoin tirgus vērtības ”

Piesaiste (USDT) ir otra visaktīvāk tirgotā kriptovalūta (~ 60% no BTC ikdienas tirdzniecības apjoma), un šī gada sākumā tā iekļuva arī 10 labāko kriptogrāfisko aktīvu reitingā pēc tirgus vērtības.

Kas attiecas uz iekļaušanu biržās, ziņojumā norādīts,

“Stablecoins pašlaik ir kotēti vairāk nekā 50 dažādās biržās, un Tether piedāvā vislielāko individuālo apmaiņas sarakstu skaitu (vismaz 46)”

“Stablecoins ir guvis panākumus, iegūstot sarakstus lielākajās biržās, un astoņi stablecoins (42% no dzīvajām monētām) satur vienu vai vairākus 1. līmeņa apmaiņas sarakstus: Tether (6), TrueUSD (5), SteemDollar (4), NuBits (2) , BitBay (2), Dvīņi (2), Paxos (2), Numins (1), STASIS (1), HelloGold (1) ”

Tā kā ASV strauji aug stablecoins, jauns dalībnieks no Lielbritānijas padarītu konkurenci veselīgāku. Stablecoins lietošana dažādās valūtās palīdzēs iegūt vairāk cilvēku kriptos, jo viņiem būtu stabils mājas valūtas marķieris, par kuru varētu likt likmes kriptogrāfijas tirgos..

Vai mums būs dažas stabilas monētas arī no Āzijas? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.  

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector