SaCT, Blockchain reklāmas risinājums nepilnas nedēļas laikā sasniedz 3 360 000 USD mīksto vāciņu!

Uz blockchain balstīts reklāmas risinājums, SaTT grandiozā stilā ir paziņojis par savu simbolisko pārdošanas darījumu pabeigšanu, jo projekts uzstādīja vēl vienu iespaidīgu rekordu bloku ķēdes līdzekļu vākšanas apvidū. Pēc satriecoša pacelšanās SaTT ir sasniedzis mīksto vāciņu 1 miljons dolāru 48 stundu laikā pēdējā ICO kārtā.

Digitālās reklāmas nozare gūs pilnīgu garšu par blokķēdes iespējām, jo ​​SaTT uz skatuves nāk ar savu novatorisko uz blokķēdi balstīto reklāmas produktu – SaTT reklāmas risinājumu. Tāpat kā jebkura cita nozare, kurai ir paticis vairāk izmantot blokķēdes tehnoloģiju, arī reklāmas nozare neatpaliks no cīņas par decentralizāciju.

Pirms šī laika ICO panākumus varētu vislabāk iedomāties, nekā tos realizēt

SaTT ICO sniedz perfektu stāstījumu, ka panākumus var gūt neatkarīgi no apkārtējiem apstākļiem. SaTT ICO tiešraidē ieradās intensīvs lāču tirgus 2018. gadā, laikā, kad bloku ķēdes līdzekļu vākšana ir devusies uz dienvidiem. Tomēr SaTT stingrība bija acīmredzama visu šo nelabvēlīgo faktoru vidū.

Šajā periodā populārais bloku ķēdes starta datu apkopotājs ICOBench ierakstīja SaTT ICO kā augstākā līmeņa projektu no vairāk nekā 5000 projektiem tajā laikā. Kopš marķieru pārdošanas sākuma abonements ir palicis atvērts, ļaujot investoriem piedalīties piedāvājumā.

Pēdējais līdzekļu vākšanas posms, kas atkal tika atvērts pirms dažām dienām, tika uzņemts ar milzīgu interesi, kā rezultātā tikai 48 stundu laikā tika savākti vairāk nekā 1 miljons ASV dolāru. Acīmredzot pieejamais slots tika pārsniegts. Ja pārdošanas periods tiktu pagarināts, tas neapšaubāmi būtu bijis kas vairāk par grāvēju.

SaTT izpilddirektors un dibinātājs bija izteicis satraukumu par tikko pabeigto pagrieziena punktu:

“Mēs lepojamies ar mūsu kopienas atbalstu, kas, neskatoties uz tirgus grūtībām, redzēja komandā potenciālu realizēt pirmo funkcionālās reklāmas kriptogrāfisko risinājumu,”

Tā kā SaTT žetonu tirdzniecība beidzas ievērojamā piezīmē, uzņēmums ir paziņojis par savu nodomu 24. septembrī ārējās biržās iekļaut savu vietējo marķieri – kriptovalūtu SaTT, kas preses laikā ir tikai dažu stundu attālumā. Gandrīz pabeigta žetonu pārdošana ir liels solis šajā virzienā.

Kopš 2017. gada ICO skriešanās, līdzekļu piesaistīšana blockchain projektiem ir bijis liels murgs lielākajai daļai jaunizveidoto uzņēmumu, jo tie, kas nevar atļauties sākotnējās apmaiņas piedāvājumu (IEO), pēc pāris mēnešu simboliskas pārdošanas ir palikuši tumsā..

SaTT stāsts skaidri parāda, ka ICO līdzekļu vākšanas modelis nav miris, drīzāk investori kļūst arvien iedomīgāki, ieguldot līdzekļus projektos ar vismodernākajām inovatīvām tehnoloģijām, daudzsološu nākotni un dzīvotspējīgiem izmantošanas gadījumiem. Šis stāstījums vislabāk raksturo produktus, ko SaTT piegādā reklāmas tirgū. Pateicoties komandas, kas strādā ar projektu, kvalitātei.

Uzziniet par SaTT

Projektu atbalstīja slavenais ieguldītājs Ričards Vangs, partneris vietnē Draper Dragon Digital fonds investīciju pusē; Jaunā, bet jau slavenā mārketinga aģentūra Markchain un tās dibinātājs Kventins Herbrehts kā PR padomnieks & Mārketings un Ēriks Aleksandrs, Jetcoin dibinātājs stratēģijas daļā.

SaTT ir uz blockchain balstīts reklāmas risinājums, ko izstrādājis Atayen inc. Amerikāņu uzņēmums, kuru līdzdibinājuši Gauthier Bros un Stephanie Clement, kopš 2008. gada ir specializējies biznesa lietojumprogrammu izstrādē biznesa lapām Facebook un citos sociālajos tīklos. Ar savām daudzajām Facebook lietojumprogrammām viņi jau pieskaita daudzus prestižus klientus, piemēram, Coca-Cola, Netflix , Skype vai Starbucks.


Reklāmas risinājums, ko izstrādājis Atayen inc. ir pilnībā atjaunota reklāmas industrija. The SaTT platforma ļauj sociālo mediju lietotājiem kļūt par ietekmētāju uzņēmējdarbības zīmoliem un, savukārt, spēt monetizēt savas publikācijas, izmantojot YouTube, Facebook, Twitter un Instagram.

SaTT platformas ietekmētāji sniedz ieteikumus vai publikāciju, kas tiek pienācīgi nopelnīta un atalgota, pamatojoties uz tās radīto iesaistīšanās līmeni (publikācijas skatījumu skaits, kopīgošana, atzīmes Patīk, komentāri). Saskaņā ar īkšķa likumu SaTT pieņem taisnīgas atlīdzības sistēmu, kas atalgo reklāmdevējus (ietekmētājus), pamatojoties uz viņu publikācijas vai iesaistīšanās sniegumu.

Pieņemot ietekmējošās reklāmas pieeju, SaTT atsaista lielāko reklāmas šķērsli, jo tas attiecas uz uzticības trūkumu zīmoliem. SaTT izmanto priekšstatu, ka cilvēki, visticamāk, uzticas tuvu draugu un ietekmētāju ieteikumiem, kuriem seko. SaTT pieeja neapšaubāmi ir abpusēji izdevīga pieeja gan reklāmdevējiem, gan izdevējiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector