Ripple izlaiž vēl vienu produktu, lai cīnītos ar neefektivitāti un augstām maksām pārrobežu maksājumos

reklāma Phemex

Tā kā bankās un finanšu iestādēs arvien vairāk tiek pieņemti uz Ripple balstīti risinājumi, Ripple tagad izstrādā un pielāgo produktus, kas sniedz risinājumus noteiktu finanšu iestāžu specifiskām vai reģionam specifiskām problēmām. Nesenais šī saraksta papildinājums ir “multi-hop” funkcija, kas mēģina piedāvāt risinājumu pasaules reģioniem, kur pārrobežu maksājumi ir neefektīvi un cieš no augstām nodevām.

Ripple “multi-hop”: risinājums mazākām finanšu iestādēm, lai palielinātu likviditāti

Ripple, būdams visu vadošo finanšu institūciju partneris visā pasaulē, labi saprot, ka neefektīva globālās likviditātes pārvaldība ir lielākais šķērslis pārrobežu maksājumiem visos pasaules reģionos. Tas arī apzinās faktu, ka dažos pasaules reģionos, piemēram, Dienvidaustrumāzijas reģionā, korespondentbankas lielā mērā ir sniegušas nepietiekamu atbalstu, apgrūtinot pārrobežu maksājumus, neskatoties uz vislabākajām tehnoloģijām, ko Ripple var sniegt. Lai risinātu šo situāciju un problēmu paplašinātu klientu loku uz teritorijām, kurās ir šādas problēmas, Ripple ir ieviesusi jaunu produkta funkciju ar nosaukumu “multi-hop”. Šī jaunā funkcija tagad ļauj mazākām finanšu iestādēm nokārtot maksājumus bez berzes citu tīkla finanšu iestāžu vārdā.

“Multi-hop” arī novērš nepieciešamību pēc tiešas tiešas saiknes (vai divpusējas attiecības) starp finanšu iestādēm, lai norēķinātos par maksājumu. Izmantojot multi-hop, varēs saņemt un pārsūtīt maksājumu bez divpusējām attiecībām starp iniciatori un saņēmējām iestādēm.  

Reģionālo pārrobežu maksājumu standarta integrācijas trūkums pašlaik prasa dārgus risinājumus. Kaimiņvalstīm, kuras paļaujas uz korespondentbanku sistēmu, vispirms ir jāpārrēķina valūta ASV dolāros, pēc tam norēķinieties vairākās korespondentbankās, pirms tās beidzot tiek apmainītas uz saņēmēja iestādē izmantoto valūtu. Šis apgrūtinošais process prasa daudz maksu, ieskaitot divus ārvalstu valūtas komplektus.

Pirmā banka, kas izmantos šo produktu, būs Siam Commercial Bank (SCB), kas, neraugoties uz to, ka tā ir viena no lielākajām bankām ASEAN vai Dienvidaustrumāzijas reģionā, saskaras ar korespondentbanku jautājumiem ar kaimiņu reģionālajām valstīm. Pēc kopējiem aktīviem, noguldījumiem un aizdevumiem SCB ir vecākā un ceturtā lielākā banka. Izprotot mainīgos laikus, banka pieņem digitalizāciju un plāno līdz 2020. gadam samazināt filiāļu tīkla 1154 filiāles līdz 400 filiālēm. Tai ir arī 108 ārvalstu valūtas kioski un 9 142 bankomātu tīkli..

Paziņojumā presei arī norādīts, kādus ieguvumus multi-hop var sniegt SCB un ASEAN reģionam. Tas citē

“Izmantojot multi-hop, finanšu iestādes var tieši pieslēgties SCB, kas var norēķināties un izmaksāt visā reģionā, vairākas reizes nemainot valūtas un nepievienojot lielas komisijas. Rezultāts ir nevainojama maksājumu pieredze ASEAN reģionā un ārpus tā. Mazākām finanšu iestādēm, kurām iepriekš nebija iespējas veikt maksājumus ASEAN, multi-hop demokratizēs piekļuvi šīm valstīm un atvieglos maksājumus neatkarīgi no maksājuma lieluma vai to finanšu iestādes likviditātes. ”

Lasiet arī: Ripple gatavs veikt milzīgu ietekmi ar ļoti gaidīto uzbriest notikumu

Multi-hop varētu būt lielisks palīgs MVU sektoram, kā arī papildināt Ripple sasniedzamību

Tā kā šī jaunā produkta funkcija ievērojami samazina maksu, demokratizē piekļuvi valstīm un atvieglo maksājumus, neatkarīgi no maksājuma lieluma vai to finanšu iestādes likviditātes fonda., Galvenais ieguvējs no šī produkta būtu MVU sektors. Pašlaik, izmantojot tradicionālo banku sistēmu, pārrobežu maksājumu process ir apgrūtinošs (kā paskaidrots iepriekšējā sadaļā), un tam ir vajadzīgas daudzas maksas, tostarp divi ārvalstu valūtas komplekti, un mazajiem un vidējiem uzņēmumiem maz vai vispār netiek sniegts atbalsts mazvērtīgiem maksājumiem. kas jāveic maziem un vidējiem uzņēmumiem (MVU).

Ja MVU var labi izmantot šo produktu ASEAN, tas arī vairos Ripple sasniedzamību un pieņemšanu, jo MVU ir topoša nozare ASEAN un tiek lēsts, ka tie ir atbildīgi par līdz pat 60 procentiem no nodarbinātības jaunattīstības valstīs, taču šis skaitlis tiek uzskatīts, ka ASEAN valstīs tas ir pat 70 procenti.


Vai “multi-hop” funkcija palīdzēs Ripple piesaistīt klientus tādās teritorijās kā ASEAN? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector