Redakcija: Kurš uzvarēs SEC vai Ripple, padziļināts SECs Ripple tiesas procesa pārskats

reklāma Phemex

Drošības un apmaiņas komisija (SEC) 23. decembrī oficiāli iesniedza prasību pret Ripple par nereģistrēta vērtspapīra pārdošanas apjomu 1,3 miljardu ASV dolāru apmērā. Kas šo drošības prāvu šķir no līdzīgām citām, piemēram, ar Bloku. Viens un telegramma šifrēšanas telpā ir fakts, ka SEC oficiāli ir nosaukusi dibinātāju Krisu Larsenu un izpilddirektoru Bredu Garlinghauzu..

Galvenais iemesls tam ir saistīts ar XRP pārdošanu 1,3 miljardu ASV dolāru apmērā, no kuriem gandrīz 700 miljoni ASV dolāru atgriezās dibinātāja un COO privātās rokās, kas ir vēl dīvaini un nekad nav redzēts līdz šim nevienā līdzekļu vākšanas pasākumā.

Tiesas process jau ir sācis uzlikt nodevas par Ripple tirgus pakļaušanu un XRP marķiera cenu, kas kopš paziņojuma ir brīvā kritumā, samazinoties no virs $ 0,50 līdz $ 0,25. Gaidot neskaidru nākotni, Ripple baidās zaudēt savu naudas pārvedumu tirgu, kuru gadu gaitā izveidoja simtiem nacionālo, kā arī privāto banku un galveno stratēģisko partneru.

Līdz šim Fidelity atbalstīja OSL, Čikāgā bāzēto Beaxy apmaiņu un vienu no vecākajām kriptogrāfijas biržām Bitstamp ir apturējis visus XRP tirdzniecības pakalpojumus, savukārt Bitwise ir likvidējis savus XRP fondus, un 21Shares arī noņēmis XRP no ETP drošības problēmu dēļ. Papildus šiem Jump Trading, slepenais Čikāgas augstfrekvences tirgotājs un Maika Novogratza Galaxy Digital ir arī paziņojuši saviem klientiem, ka viņi vairs neveiks XRP tirgus.

SEC tiesas prāva: galvenie izņemšanas gadījumi un fakti

SEC tiesas prāva ir 71 lpp. Ar detalizētu informāciju par to, kāpēc XRP kvalificējama kā vērtspapīrs un kā gan Larsens, gan Garlinhouse jau 2012. gadā labi zināja faktu, taču nerīkojās pēc tā un turpināja piedāvājumu, nereģistrējot to vietnē iesaistītās iestādes. SEC tiesas prāvā abi Ripple vadītāji ir atbildīgi par federālo drošības likumu pārkāpumiem, kas nozīmē, ka viņi nevar apgalvot nezināšanu vai vainot nevienu citu.

lasot starp rindiņām šeit (kā jums ir jādara ar šīm lietām) un ohhhhh zēns, tas ir mežonīgs sūdzības RIP ⚰️ https://t.co/yRBfqTZx2s

– Katherine Wu (@katherineykwu) 2020. gada 22. decembris

Tiesvedība apsūdz Larsenu un Garlinghauzu par palīdzību & Abet un turpināja apgalvot, ka cilvēki, kas izveidoja XRP, bija tie paši cilvēki, kas izveidoja Ripple, atsaucoties uz viena no viņu pārstāvja paziņojumu. Nozīmīgs paziņojums, ņemot vērā Ripple, ir iztērējis diezgan daudz civilprasībās pret tiem, kuri to apgalvoja.

Kā kriptogrāfs-1 – labi cienīts un pazīstams Ripple pārstāvis – nesenā tviterī (čivināt) paziņoja: “Cilvēki, kas izveidoja XRP, ir gandrīz tādi paši kā cilvēki, kas izveidoja Ripple, un viņi arī Ripple radīja sākotnēji lietas, izplatiet XRP. ”

Turklāt tiesas prāvā tika konstatēts, ka XRP patiešām ir nereģistrēta drošība, kas marķiera veidotājiem bija zināms fakts pirms tā debijas tirgū. Tiesas process lasīts,

Juridiskās piezīmes brīdināja, ka pastāv zināms risks, ka saskaņā ar federālajiem vērtspapīru likumiem XRP atkarībā no dažādiem faktoriem tiks uzskatīts par “ieguldījumu līgumu” (un līdz ar to arī par vērtspapīru). Tie cita starpā ietvēra to, kā Ripple reklamēja un tirgoja XRP potenciālajiem pircējiem, šādu pircēju motivāciju un citas Ripple darbības saistībā ar XRP.

SEC Claims Ripple pārvaldīja cenu un likviditāti XRP tirgū

Tradicionālo aktīvu klasi nosaka piedāvājuma un pieprasījuma hierarhija, tomēr XRP bez sava lietošanas gadījuma Ripple galvenokārt pumpēja un dempinga tirgū, lai saglabātu savu cenu virs ūdens. Tiesvedībā tika apgalvots, ka gan Larsens, gan Garlinghauzs iesaistījās aktivitātēs, lai reklamētu simbolu, izmantojot spekulācijas un pozitīvu plašsaziņas līdzekļu izplatīšanu.

Šajā sadaļā par Ripple efektivitāti "atklātā tirgus operācijas" caur "primārie tirgotāji" kontrolēt un atbalstīt XRP cenu, lai aizsargātu investorus, ir vienkārši pārsteidzoši. Tas burtiski ir līdzvērtīgs cbank iegremdēšanas aizsardzībai / uzticamības operācijai. pic.twitter.com/zvAYno3TDO

– Izabella Kaminska (@izakaminska) 2020. gada 23. decembris

Tiesā tika atzīmēts,

  • Visā Piedāvājuma laikā Ripple – kā Garlinghouse un Larsen norādīja dažādos laikos – veica ievērojamus centienus, lai uzraudzītu, pārvaldītu un ietekmētu XRP tirdzniecības tirgus, tostarp XRP tirdzniecības cenu un apjomu..

  • Kā aprakstīts II sadaļā, šie centieni ietvēra: 1) algoritmu izmantošanu, lai laika ziņā noteiktu atbildētāju XRP pārdošanas apjomu un cenu tirgū; (2) stimulu maksāšana noteiktiem tirgus veidotājiem, no kuriem dažus Ripple iesaistīja tirgus pārdošanas veicināšanā, ja pārdošana XRP sasniedza noteiktus tirdzniecības apjomus; un (3) digitālo aktīvu tirdzniecības platformu apmaksa, lai atļautu XRP tirdzniecību.

Vai Kriss Larsens un Breds Garlinghauzs ignorēja sarkanos karogus?

Detalizētā tiesas prāva vēl vairāk apstiprina divu Ripple izpilddirektora nodomus gūt peļņu no XRP tirgiem, neskatoties uz daudziem sarkanajiem karodziņiem, kurus darbinieki izvirzīja pirms un pēc XRP publiskā piedāvājuma. Tiesvedībā tika minēts 2015. gada incidents, kad Ripple ir brīdinājis fonda emitentu par XRP, lai to varētu uzskatīt par nodrošinājumu. Prasība turpināja atzīmēt

Apsūdzētie apsolīja veikt ievērojamas pūles, lai veidotu XRP vērtību, un apsolīja pielikt ievērojamas pūles, lai XRP investoriem izveidotu un uzturētu publisko tirgu, lai pārdotu XRP

Ripple un Garlinghouse nodrošinātie ieguldītāji Ripple aizsargātu XRP tirdzniecības tirgus

Arī Ripple un Garlinghouse mudināja saprātīgus investorus apskatīt pirkumu

XRP kā kaut ko tādu, no kā viņi varētu gūt labumu, pastāvīgi reklamējot XRP cenas pieaugumu.

Tiesvedība tika iesniegta vakar, bet SEC tai gatavojās jau no 2019. gada sākuma

SEC tiesvedība pret Ripple izskatās diezgan spēcīga ar galvenajiem faktiem un paziņojumiem, kas apliecina, ka XRP nav tikai drošība, taču abi atbildētāji labi zināja faktu visā marķiera pārdošanas laikā un pat pirms publiskās pārdošanas sākuma. Tas arī atklāja interesantu faktu, ka SEC no 2019. gada 1. aprīļa ar Ripple parakstīja nodevu iekasēšanas līgumu, kas tika atjaunots līdz 2020. gada 24. decembrim.

Autoceļu nodevu nolīgums ir divu pušu pakts SEC & Ripple, šajā gadījumā, piekrītot noilgumam. Šis fakts liek saprast, ka, kaut arī SEC iesniedza prasību tikai vakar, viņi pie lietas strādāja vismaz jau 2019. gada aprīlī. Autoceļu nodevas iekasēšanas līgums, kam sekoja tiesas process, nozīmē arī to, ka visas sarunas un izlīguma darījumi neizdevās.

Vēl viena lieta, kas jāatzīmē, ir tāda, ka tiesas prāva ir paredzēta tikai nereģistrētai vērtspapīra pārdošanai un nav kriminālapsūdzības, kas nozīmē, ka abi Ripple vadītāji nesaskaras ar cietumu. Tomēr kā sods viņus varētu piespiest

  • neatgriezeniski norobežojas no XRP piedāvāšanas
  • atmest visu savu peļņu un peļņu (kopā aptuveni 600 miljoni USD)
  • pastāvīgs jebkāda veida digitālo aktīvu piedāvājuma aizliegums
  • civiltiesiskās sankcijas

Secinājums

Tiesvedība atklāj daudz detaļu par lietu, kuru SEC ir veidojusi kopš 2019. gada sākuma, un, aplūkojot SEC sniegtos pierādījumu paziņojumus, šķiet ļoti maz ticams, ka Ripple ir kāda iespēja uzvarēt tiesā. Vēl svarīgāk ir tas, ka abiem vadītājiem var rasties civilprasības, kā arī lieta turpinās izskatīties tiesā.

Tomēr ir gandrīz skaidrs, ka XRP ir drošība, un abi vadītāji, kas galvenokārt bija atbildīgi par Ripple funkcionāra uzraudzību, to zināja un turpināja izgāzt XRP, lai gūtu personīgu labumu..

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me