Privātuma monētas: vai pieaugošie noteikumi nožņaugs Monero, Dash un ZCash līdz nāvei?

reklāma Phemex

2019. gads ir bijis arvien pieaugošs regulējums ap kriptovalūtām, un pēc tam kriptovalūtu apmaiņa ir pakļauta spiedienam ievērot šos noteikumus. Šī attīstība neko labu neliecina par privātuma monētām, tostarp Monero [XMR], Dash [DASH] un ZCash [ZEC], kuras tiek svītrotas no arvien lielākas apmaiņas, jo biržas mēģina ievērot noteikumus. Ja saraksti turpināsies, monētas, iespējams, zaudēs savu likviditāti un vērtību. Vai privātuma monētas izdzīvos šajā fāzē, vai arī tās beigsies?

BitBay no Monero saraksta [XMR]

Nesenā paziņojums, kriptogrāfijas birža, kas darbojas Austrumeiropā, teica, ka tā izņem Monero [XMR] no saraksta. Birža pārtrauks XMR tirdzniecības atbalstu 2020. gada 19. februārī. XMR noguldījumi tiks bloķēti citur. 2019. gada 29. novembris. Gaidāmās Monero cietās dakšas dēļ birža apturēs XMR izņemšanu no 2019. gada 29. novembra līdz 2019. gada 5. decembrim. Visu XMR izņemšanas termiņš ir 2020. gada 20. maijs..

Atbalsta atsaukšanas Monero iemesls ir tas, ka kriptonauda “var selektīvi izmantot anonimitātes funkcijas projektos”. To darot, biržas mērķis ir bloķēt jebkādus naudas atmazgāšanas mēģinājumus no ārējiem tīkliem. BitBay ziņojumā teikts –

“Kā licencētai biržai BitBay ir jāievēro tirgus standarti. Atbilstība tirgus standartiem un noteikumiem ļauj mums nodrošināt klientiem juridisku drošību un ērtības izmantot biržu, piedaloties draudzīgā banku sistēmā un nodrošinot maksājumu operatoru pieejamību. ”

Citas privātuma monētu izslēgšanas

Šī nav pirmā reize, kad regulatīvo apsvērumu dēļ Monero tiek izslēgta no biržas. Iepriekš OKEx bija paziņojis, ka tā no savas platformas svītros XMR un Dash (DASH), Zcash (ZEC), Horizen (ZEN) un Super Bitcoin (SBTC). Tomēr saskaņā ar pēdējiem ziņojumiem birža pārskata savu lēmumu svītrot XMR un DASH.

Dienvidkorejas birža Upbit bija noņēmusi arī privātuma monētas, tostarp Monero (XMR), Dash (DASH), Zcash (ZEC), Haven (XHV), Bittube (TUBE) un PIVX (PIVX)..

Augustā Coinbase UK bija paziņojusi, ka izslēdz ZCash no saraksta.

Arī agrāk Lielbritānijā bāzētā CEX.io bija paziņoja ka regulatīvā spiediena dēļ tā izņems Dash un ZCash no saraksta. Kamēr CoinGecko joprojām parāda domuzīmi savos saraksta pāros, ZCash nav monētu pāru sarakstā..

Pērn maijā Coincheck bija izslēdzis XMR, ZEC un DASH no Japānas regulatora – Finanšu pakalpojumu aģentūras rīkojuma par uzņēmējdarbības uzlabošanu..

Vainīgais – FATF ceļojuma noteikums


Finanšu darbības darba grupa (FATF) ir iemesls lielākai daļai privātuma monētu izņemšanas no tirgus. Tā FATF ir starpvaldību organizācija, kas sastāv no 39 dalībvalstīm un kuras mērķis ir izstrādāt politiku, kas vērsta uz naudas atmazgāšanas novēršanu un tās novēršanu.

FATF ceļošanas noteikums prasa, lai kriptovalūtas apmaiņa, daži digitālo seifu nodrošinātāji un citas kriptogrāfijas firmas koplietotu klientu datus, piemēram, vārdus un kontu numurus ar iestādēm, kas iesaistītas naudas pārskaitījumu saņemšanā. Privātuma monētu gadījumā apmaiņa baidās no neatbilstības, jo ir grūti savākt šos datus, pateicoties to anonimitātei.

Ja apmaiņa turpina izņemt monētas no privātuma, monētas zaudēs savu likviditāti un pēc tam vērtību. Un šādi beigsies privātuma monētu dzīve. Faktiski izņemšana no tirgus jau ir sākusi ietekmēt privātuma monētu vērtību.

Monero, Dash un ZCash cenas

25. novembrī ZCash sasniedza visu laiku zemāko līmeni – 25,27 USD. Lai gan tas ir sācis atkopties un tirgojas 28 USD līmenī, tas ir zaudējis vairāk nekā 99% no visu laiku augstākā līmeņa 3191 USD vērtības, ko tas sasniedza 2016. gada oktobrī..

ZcashAvots: CoinGecko

Arī Monero neveicas lieliski. Tam ir 90% no visu laiku augstākās vērtības – 542 ASV dolāri, un šobrīd tā tirgo 54 USD. Tomēr, neraugoties uz straujo vērtības kritumu, monēta ir saglabājusi pozīciju 20 labāko monētu vidū pēc tirgus ierobežojuma.

Avots: CoinGecko

Dash atrodas vienā laivā ar ZCash un Monero. Tas ir zaudējis vairāk nekā 96% savas vērtības no visu laiku augstākā līmeņa USD 1493, kas tika sasniegts kriptogrāfiskā viļņa virsotnē 2017. gada decembrī. Tagad tā tirgo 51 USD..

DomuzīmeAvots: CoinGecko

Vai ir cerība uz privātuma monētām?

Labi, ka viss var nebūt pazaudēts par privātuma monētām. Daudzi kriptogrāfijas kopienas locekļi joprojām tic, ka privātuma monētas šajā grūtajā posmā uzvarēs.

BTSE globālā mārketinga direktore Lina Seiče, ja uzskata, ka Monero svītrošana no biržas nepalīdzēs apmainīties ar naudas atmazgāšanas apkarošanu, jo lietotāji pāriet no biržām, kurās nepieciešama KYC, uz biržām, kurām nav nepieciešama KYC. Ja tas aktualizējas, privātuma monētas turpinās plaukt pazemes tirgos un mazākās biržās, kas spēj apiet noteikumus.

Ja biržas patiešām vēlas cīnīties ar naudas atmazgāšanu, izslēdzot no saraksta $ XMR no apmaiņas ir tuvredzīga pieeja. Viss, ko jūs darāt, ir satiksmes virzīšana no platformām, izmantojot KYC pasākumus, uz platformām, piemēram, @bisq vai @hodlhodl tas nedara KYC, padarot dzīvi grūtāku jūsu ķēdes analīzei. https://t.co/p9tzA7Onx4

– Līna Seiče (@LinaSeiche) 2019. gada 26. novembris

Kyle Samani, Multicoin Capital vadošais partneris, uzskata, ka privātuma monētas, visticamāk, atgūs “episku atgriešanos” pēc tam, kad būs pārvarējušas šīs grūtības.

Šķiet, ka masveida privātuma monētu izņemšana no tirgus ir tikai sākums

Galu galā būs vietējais stāvs, bet es domāju, ka mēs esam diezgan tālu no tā. Kad privātuma monētas pierāda savu izturību pēc visām šīm grūtībām, tās tomēr varētu atgriezties episkā kārtā https://t.co/3veb6eNIFM

– Kails Samani (@KyleSamani) 2019. gada 26. novembris

Šķiet, ka Binance netraucē citas biržas, kuras svītro privātuma monētas, un to var redzēt no tā, ka tā nesen pievienoja Monero, ZCash un Dash savai kreditēšanas programmai..

Turklāt Dash vadītājs nesen pastiprināja darbu un uzrakstīja emuāra ziņojumu, lai pierādītu, ka Dash bija tikpat atbilstošs FATF ceļojumiem kā Bitcoin. Faktiski, izmantojot Dash, privātums ir izvēles iespēja, un monēta seko tādai pašai kārtībai kā Bitcoin, un visi Dash darījumi tiek ierakstīti publiskā blokķēdē. Izpilddirektors arī apgalvo, ka Dash ir mazāks neatbilstības risks nekā Bitcoi. Cerams, ka paskaidrojums palīdzēs apmaiņai un regulatoriem redzēt Dash citā gaismā.

Vai tas ir privātuma monētu beigas, vai arī tās atgriezīsies? Dalieties savos viedokļos ar mums zemāk esošajos komentāros! 

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector