Panākumi, kad tiek rakstīts uz zvaigznēm [XLM], jo monēta dod zināmu progresu

reklāma Phemex

Lai gan, lai novērtētu panākumus, Zvaigžņu lūmeni vienmēr tiek salīdzināti ar XRP, nevar noliegt jaunāko monētu, taču XLM ir izturējusi stingri un saviem ieguldītājiem ir devusi daudz labāku atdevi nekā diezgan daudz ievērojamu monētu. Pārbaudījis sarežģītos ūdeņus un nostiprinājis savu bāzi, XLM pēdējā laikā ir piegādājis dažus būtiskus fundamentālus atjauninājumus, kas varētu būt svarīgas nodaļas monētas veiksmes stāstā.

IBM apvienoja spēkus ar Stellar par IBM Blockchain pasaules vadu un cietokšņa stablecoin

Jau sen ir zināms, ka IBM ir stabils Stellar organizācijas partneris, jo tas ir izmantojis Stellar iespējas dažādiem blokķēdes projektiem, kurus tā veic. IBM ir sadevies rokās ar Stellar, lai pielāgotu savu protokolu IBM Blockchain World-Wire, kas ir IBM jaunais, uz blokķēdi balstītais finanšu dzelzceļa projekts, kas vienlaikus var gandrīz reāllaikā notīrīt un nokārtot pārrobežu maksājumus. Integrējot esošās maksājumu sistēmas, šis projekts var aizstāt dārgu necaurredzamību ar pārredzamu cenu – un tas var dot lielākas finansiālas iespējas visiem. Izmantojot blockchain tehnoloģiju un Stellar protokolu, IBM Blockchain World Wire finanšu iestādēm ļautu dažu sekunžu laikā nokārtot un nokārtot pārrobežu maksājumus. Iestādes var izmantot savas esošās maksājumu sistēmas, kas vienmērīgi savienotas ar World Wire API, lai pirmo valūtu pārvērstu digitālajā aktīvā.

Ne tikai šī zvaigzne bija saņēmusi arī lielu stimulu, kad tika paziņots, ka IBM uzsāks savu Stronghold USD platformā Stellars. Sarunā ar Reuters, IBM globālā blokķēdes viceprezidentu, sacīja Džesijs Lunds,

“IBM izpētīs lietojuma gadījumus ar biznesa tīkliem, kurus mēs esam izstrādājuši kā marķiera lietotāju. Mēs to uzskatām par veidu, kā panākt finanšu norēķinu darījumu biznesa tīklā, kuru esam izveidojuši. ”

Lasiet arī: Zvaigžņu [XLM] šī mēneša populārākā izvēle. Lūk, kāpēc tā turpinās pārdot kā karstmaizes

Zvaigžņu [XLM] sasniedz 1 miljonu aktīvu kontu starpposma punktu, 25 miljonus maksājumu

Dažas dienas atpakaļ, Stellar paziņoja, ka ir sasniedzis 1 MILJONU aktīvo kontu MILESTONE, ko tā mīļotāji jau sen gaida. Tas arī sasniedza vairāk nekā 3300 aktīvus, 25 miljonus maksājumu un 8 miljonus darījumu.

Jauns # Zvaigzne pagriezts pagrieziena punkts: 1 000 000 kontu grāmatā. Apsveicu @StellarOrg un lieliskā Zvaigžņu kopiena! https://t.co/ws3Cx3uUzU pic.twitter.com/GbKPkwBONH

– OrbitLens (@orbitlens) 2018. gada 27. augusts

Tas ir OFICIĀLI.

Stellar ir sasniedzis 1 MILJONU aktīvo kontu MILESTONE.

EPIC atzīme $ XLM:

– 3 300+ zvaigžņu aktīvi

– 25 miljoni maksājumu

– 8 miljoni darījumu

PASAULE GATAVA visstraujāk augošajai, cilvēku darbināmajai un izmantojamai bloķēšanas ķēdei šodien!

TAGAD ir laiks #UseLumens pic.twitter.com/2pebFjWEL0

– Zvaigžņu lūmeni (@StellarLumens) 2018. gada 28. augusts

Tvīti turpināja teikt: “Tas ir vairāk nekā 350 000 jaunu (aktīvu) kontu tieši šajā mēnesī > 50% IZAUGSME, sākot ar 2018. gada jūliju! ’Iedomājieties, ja 3 gadus veca banka tikai mēneša laikā ir pievienojusi 350 000 klientu. Tikai šomēnes tikai 48,85 miljardu XLM ~ 11,5 miljardu ASV dolāru (28/8/18) vērtībā Zvaigžņu aktīvi tika tirgoti tikai ķēdē, salīdzinot ar nedaudz vairāk nekā 50 miljoniem XLM tikai pirms gada 2017. gada augustā. gandrīz 1000 reižu pieaugums decentralizētas apmaiņas apjomam blokķēdē!

Šariata atbilstības sertifikāts Stellar apsteidz visas citas kriptovalūtas Tuvajos Austrumos un musulmaņu pasaulē. Šī ir lieliska iespēja Stellar palielināt savu lietotāju bāzi monopolistiskā scenārijā islāma banku jomā. Zvaigzne ir saistīta arī ar oglekļa kredīta projektu, kurā Veridium sadarbojas ar IBM un Stellar, lai integrētu savu VERDE marķieri, lai vienkāršotu oglekļa kredītu izsekošanu un auditēšanu, kā arī oglekļa tirgus tirdzniecību, kas seko.

Zvaigzne ar tik daudz pozitīvu atjauninājumu ne tikai izpilda galvenos atskaites punktus savā nākotnes ceļvedī, bet arī gatavojas savam arsenālam uzņemties konkurentus, piemēram, XRP. Ja Zvaigzne turpinās progresēt tāpat, tā noteikti būtu monēta, kas mainītu finanšu nozares nākotni.

Vai Zvaigžņu Lumens ir potenciāls kļūt par veiksmīgu monētu nākotnē? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me