Ontoloģijas žetonu maiņa sākas, projektam pārejot uz MainNet

reklāma Phemex

2018. gada 30. jūnijs iezīmēja lielu dienu ontoloģijas ieinteresētajām personām, jo ​​projekts pārvietoja MainNet ar nosaukumu Ontology 1.0. Uzņēmums paņēma twitter, lai paziņotu par tā uzsākšanu. Tas arī sniedza visaptverošas paketes ar saviem rīkiem un pirmkodiem vietnē Github

Ontoloģija 1.0 tagad darbojas. Laipni lūdzam jaunajā pasaulē: https://t.co/YPor3Yyj8K $ ONT

– Ontoloģija (@OntologyNetwork) 2018. gada 30. jūnijs

Ar šo palaišanu Ontology ir kļuvis par 6. projektu, kas pēdējo divu mēnešu laikā ir palaists savā MainNet. Citi ietver Oyster Pearls, Tron, NULS, EOS un VeChain

Ko tur Ontology MainNet

Programmas izlaišana mainnet ir daļa no Ontoloģijas Sokrāta laikmeta, fāzes, kurā Ontoloģijas komanda veido pamatu savai blokķēdes ekosistēmai. Uzņēmumam sadarbībā ar partneriem bija pirmssākšanas pasākums, kas sniedza patiesu priekšstatu par to, kā viss notiks MainNet.

Ontoloģija 1.0 nodrošinātu jaunas augstas veiktspējas publiskās blokķēdes, kas ietver virkni pilnīgu izplatītu virsgrāmatu un viedo līgumu sistēmu, un vienlaikus atbalsta publiskās ķēdes pielāgošanu un ķēdes tīkla sadarbību, vienlaikus nepārtraukti nodrošinot kopīgus moduļus dažādās izplatītās lietojumprogrammās. Publiskās ķēdes pamatpakalpojumi, augstas veiktspējas pielāgojama bloku ķēdes sistēma un protokolu grupas ir trīs galvenās ontoloģijas infrastruktūras sastāvdaļas. Ontoloģija 1.0 ietvers a decentralizēts identitātes autentifikācijas protokols, izplatīts datu pārvaldības protokols un kredītreitinga protokols. Lietojumprogrammas līmenī integrēts klienta produkts (ONTO), uzticama meklētājprogramma un izplatīta datu apmaiņas sistēma nodrošinās spēcīgu tehnisko atbalstu.

Pasākumā piedalījās arī Ontoloģijas partneri, kuri pārrunāja blokķēdes tehnoloģiju risinājumus reāliem biznesa scenārijiem. Partneri, kas piedalījās, bija: Contentos, kuri ir apņēmušies izveidot pasaulē visplašāko digitālā satura publisko ķēdi, lai pārveidotu satura ekosistēmu; DAD (decentralizēta reklāma), blokķēdes digitālās reklāmas platforma; COT (lietu ķēdes), viedās aparatūras infrastruktūras risinājumu platforma; un CarBlock – pirmais pasaulē decentralizētais automašīnu tirgus, kura pamatā ir transportlīdzekļu dati.

Ontology’s Dibinātājs Jūnijs Li pasākumā teica:

“Ontoloģija vienmēr ir ievērojusi“ reālās ekonomikas ”stratēģiju, efektīvi apvienojot ontoloģiju un dažādus nozares partnerus, lai iegūtu reālākus uzņēmējdarbības scenārijus un radītu novatoriskākus risinājumus. Ontoloģija 1.0 nevarēja tikt izveidota bez visu tehnisko komandu, partneru, līdzbūvētāju un nozares ekspertu augsta līmeņa sadarbības un atbalsta. Mēs ceram sadarboties ar vairākiem nozares partneriem, lai kopīgi radītu spožu nākotni! ”

Lasiet arī: Ontoloģija [ONT] paziņo par partnerību ar [DAD] “Digitālās reklāmas platforma”

Žetonu apmaiņas informācija

11. jūnijā Ontology savā Medium Channel bija ievietojis rakstu, kurā bija norādīts MainNet marķiera mijmaiņas darījums. Ontoloģija ir nodrošinājusi divas ONT apmaiņas metodes. Pirmā metode ir mijmaiņas automatizēšana, turot ONT marķierus atbalsta apmaiņās. Attiecīgā apmaiņa klienta kartēšanas procesu būs viegli pabeigta. Binance, Huobi, OKEx, Upbit, KuCoin, Gate.io un CoinEgg ir oficiāli paziņojuši par atbalstu ONT MainNet marķiera mijmaiņai (tāpat kā 13. jūnijā, kad tika publicēts raksts).

Otrā metode ir manuālā mijmaiņa. Šī metode ietver ONT žetonu nosūtīšanu no NEO maka uz MainNet kartēšanas adresi. Līdzekļi tiks pārvietoti uz ONTO [Ontology’s decentralized klienti, kas ietver maku], bet maciņā parādīsies tikai pēc tā izlaišanas jūlijā.

Pāris lietas, kas jāņem vērā – MainNet ONT ir nedalāms (mazākā vienība ir 1 ONT). Ja turētāju NEP-5 ONT summa nav vesels skaitlis, jūs varat dažus iegādāties (vai pārdot), lai pirms ONT MainNet marķiera mijmaiņas veikšanas noapaļotu numuru uz augšu (vai uz leju). Apmaiņas termiņš ir 2018. gada 1. oktobris. Ja ONT netiks apmainīts pirms marķiera maiņas termiņa, tas paliks NEO blokķēdē un to nevarēs pārsūtīt uz Ontology MainNet.

MainNet varētu būt spēļu mainītājs ontoloģijai un izaicinoši padara to par nākotnes monētu. Nepalaidiet uzmanību tam

Vai mainīsies ontoloģijas laime, pārejot uz MainNet? Vai tā būs vislabāk izpildītā 2018. gada monēta? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me