Šonedēļ kriptos: kvadrāts palielina Bitcoin pārdošanu, kamēr Walmart nulles uz leju uz stablecoin

reklāma Phemex

Galvenie akcenti

  • Reddit Bitcoin diskusija ir pozitīva
  • Square 2. ceturksnī pārdeva USD 125 miljonus BTC
  • SEC var nodot ārpakalpojumus kriptogrāfijas mezgliem
  • Walmart patentē stabilu monētu
  • Pelēktoņi, izmantojot Coinbase Custody
  • S Koreja sāk bez regulēšanas zonu

Reddit Bitcoin diskusija ir pozitīva

Interese par Bitcoin noteikti pieaug un līdz šim ir pozitīva. Un šeit nāk vēl viens skaitlis, kas to atbalsta. Comparitech tehnoloģiju pētnieki analizēja vairāk nekā 48 000 Reddit ziņojumus un 7500 rakstus no dažādām tirdzniecības vietām, lai noskaidrotu, kuras kriptovalūtas tiek skatītas ar vislabvēlīgākajiem noteikumiem. Pētījumā secināts, ka 85,5% ar kriptovalūtu saistīto tēmu bija pozitīvi. Pētījums arī nopirka, ka tas ir ne tikai Bitcoin, bet pat altcoins, piemēram, Cardano, Ether, Litecoin un Tron, bija no 85% līdz 90% labvēlīgi noskaņojumi.

Square 2. ceturksnī pārdeva USD 125 miljonus BTC

Pozitīvais noskaņojums par Bitcoin tagad ir skaidri redzams ar to strādājošo uzņēmumu finanšu rezultātos. Saskaņā ar jaunāko paziņojumu Maksājumu kompānija Square 2019. gada otrajā ceturksnī ir guvusi 125 miljonus dolāru (Bitcoin) ieņēmumus, izmantojot mobilo maksājumu pakalpojumu Cash App. Saskaņā ar paziņojumu par rezultātiem, uzņēmuma Bitcoin ieņēmumi daļēji guva labumu no kriptonauda pirmās kārtas cenu pieauguma ceturkšņa laikā. Šīs cenu pieauguma rezultātā bija arī attiecīgi palielināts Bitcoin apjoms, viņi saka. Tā rezultātā uzņēmumam bija bruto peļņa USD 2 miljonu apmērā.

SEC var nodot ārpakalpojumus kriptogrāfijas mezgliem

Šajā nedēļā parādījās vairāk ziņu par SEC lēmumu palaist vadošos kriptogrāfijas mezglus. Nesen publicētajā dokumentā tika atklāts, ka ASV Vērtspapīru un biržu komisija (SEC) plāno nolīgt darbuzņēmējus, lai vadītu noteiktus pilnas kriptovalūtas mezglus valdības aģentūrai. Saskaņā ar SEC dokumentāciju regulators vēlas, lai trešo pušu darbuzņēmēji palaistu mezglus Bitcoin Core (BTC), Ripple (XRP) un Ethereum (ETH), lai uzraudzītu atbilstības riskus.

Walmart patentē stabilu monētu

Pēc Facebook Svariem cits ASV korporatīvais gigants ir atraisījis savus plānus ienākt kriptos. Un šoreiz tā Walmart. Saskaņā ar neseno uzņēmuma iesniegto patentu pieteikumu mazumtirdzniecības gigants Walmart varētu strādāt pie USD piesaistīta stablekoīna izdošanas. Iesniegumā, ko šonedēļ publicēja ASV Patentu un preču zīmju birojs (USPTO), ir izklāstīta metode, kā “ģenerēt vienu digitālo valūtas vienību, sasaistot vienu digitālās valūtas vienību parastajā valūtā”, kas nozīmē fiat piesaistītu stabilo monētu. Tas varētu arī nodrošināt mājsaimniecības ar zemiem ienākumiem, kuriem banku darbība ir dārga, izvēloties “rīkoties ar bagātību iestādē, kas var nodrošināt lielāko daļu ikdienas finanšu un produktu vajadzību”, teikts iesniegumā..

Pelēktoņi, izmantojot Coinbase Custody

Coinbase reputācija par drošu kriptovalūtu glabāšanu agrāk ir piesaistījusi daudz klientu, un viņi to turpina darīt. Nesenais šī saraksta papildinājums ir Pelēktoņu investīcijas. Saskaņā ar nesenajiem ziņojumiem, Grayscale Investments ir izmantojis Coinbase Custody, lai kalpotu kā jauns drošības nodrošinātājs digitālo aktīvu turēšanai. Saskaņā ar jaunāko ceturkšņa pārskatu Grayscale apgalvo, ka viņa kopējie aktīvi tiek pārvaldīti 2,7 miljardu ASV dolāru apmērā, kas vairāk nekā divas reizes pārsniedza tā pirmā ceturkšņa līdzdalību 1,2 miljardu dolāru apmērā. Pelēktoņos ir bitcoin, bitcoin cash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin, Stellar Lumens, XRP un Zcash. Coinbase Custody arī plāno turēt pelēktoņu horizonta (ZEN) žetonu, gaidot normatīvo apstiprinājumu, lai atbalstītu aktīvu.

Dienvidkoreja sāk bezregulācijas zonu


Dienvidkoreja atkal ir pierādījusi, ka ir nopietni noraizējusies par kriptovalūtām un tās nākotni valstī. Tādēļ tā ir nolēmusi izmantot topošo nozari valstī, piedāvājot daļēju zonu kriptogrāfijas uzņēmumiem bez regulējuma. Saskaņā ar pieejamajām ziņām Dienvidkorejas nacionālā valdība Busanu ir pasludinājusi par bezregulācijas zonu blokķēdes attīstībai. Šis solis jau sen bija gaidāms, bet tagad formalizēts kā daļa no lielāka liberalizācijas virziena. Zug, Šveice, ir viens no zonas modeļiem. Paziņojumā arī norādīts, ka BNK Busan Bank, Korejas biržā kotēta vietējā iestāde, uzraudzīs blokķēdes pārvaldību, jo tā attiecas uz finansēm, un, iespējams, tiek izstrādāta stabilizēta monēta, kas piesaistīta uzvarētajam..

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector