Šodien kriptogrāfijā: monētu bāzes faili IPO | Centrālās bankas skatās Bahamu salu smilšu dolāru tiešraidi | Jefferies Equities Head Cuts Exposure in Gold ieguldīt BTC

reklāma Phemex

Kriptogrāfijas valūtas tirgus turpina spēcīgi darboties pēc ceturtdienas Bitcoin-BTC un Ethereum (ETH) rīkotajiem pasākumiem. Tā kā šie divi kriptogrāfijas milži veic īslaicīgu pārtraukumu un konsolidējas, XRP preses laikā ir palielinājis maksu par 5,7%, sasniedzot 0,59 USD.

Turklāt, turpinoties institucionālajai darbībai, ir bijuši arī citi interesanti notikumi. Šeit ir trīs galvenie stāsti šodien Kripto.

  • Kripto apmaiņas monētu bāzes faili IPO ar ASV SEC.
  • Centrālās bankas uzmanīgi seko notikumu attīstībai, kad Bahamu salas ievieš savu digitālo valūtu “Smilšu dolārs”
  • Jefferies kapitāla daļas vadītājs Kristofers Vuds apgriež zelta ekspozīciju par labu Bitcoin (BTC)

Monētu bāzes faili IPO ar ASV SEC

Agrāk šodien kriptovalūtas maiņas Coinbase iesniedza reģistrācijas projekts ASV Vērtspapīru un biržu komisijai (SEC) par sākotnējo publisko piedāvājumu. Paziņojums nāk tieši laikā, kad Bitcoin (BTC) katru dienu ir sagrāvis jaunos rekordus.

2012. gadā uzsāktajā Coinbase tagad ir vairāk nekā 35 miljoni cilvēku 100 valstīs, kas tirgo kriptogrāfiju. Biržas kopējais tirgotais apjoms pārsniedz USD 300 miljardus, un platformā aktīvi ir vairāk nekā USD 25 miljardu vērtībā. Saskaņā ar Messari pētnieku Mira Christanto, Coinbase var lūgt novērtējumu jebkur tuvu 28 miljardiem USD.

Pēc Coinbase IPO paziņojuma mēs novērtējam uzņēmumu 28 miljardu ASV dolāru vērtībā. Coinbase ir viena no visizcilākajām biržām, kuras apjoms decembrī-20 ir USD 1 miljards dienā.

Apskatiet mūsu modeli un rediģējiet to atbilstoši saviem pieņēmumiem. https://t.co/BQeSAxUd5j

– Mira Kristanto (@asiahodl) 2020. gada 18. decembris

Messari prognoze par Coinbase vērtējumiem tiek ņemta vērā, ņemot vērā visus faktorus, piemēram, glabāšanas maksu, tirdzniecības maksu un citus kritērijus. Nu, ja vērtējumi izrādīsies patiesi, tas varētu būt viens no lielākajiem IPO, kas pārspēj tādus tehnoloģiju un finanšu gigantus kā Visa un Facebook.

Centrālās bankas cieši vēro attīstību, kad Bahamu salu smilšu dolārs turpinās dzīvot

Bahamu salu centrālās bankas digitālās valūtas (CBDC) smilšu dolārs tagad ir aktīvs, jo visi 390 000 iedzīvotāji to var izmantot, lai veiktu maksājumus visā valstī. Darījumi ar Sand Dollar notiek, izmantojot vietējo lietojumprogrammu. Sarunā ar Reuters Dawn Sands, NRG – kafejnīcas Naso īpašnieks, paskaidroja smilšu dolāra izmantošanas pieredzi no pirmavotiem. Smiltis teica:

“Tas ir tūlītējs – es saņemu ziņojumu, un tas tiek saņemts. Kad cilvēki būs ērti un izglītoti, es domāju, ka tas būs liels. “

Kaut arī Bahamu salas ir ļoti maza valsts, Reuters ziņojumā teikts, ka pasaules labākās centrālās bankas cieši vēro šos notikumus. Tas ietver ASV federālās rezerves, Anglijas Banku, Eiropas Centrālo banku un Ķīnas Tautas banku (PBoC). Visas centrālās bankas pie CBDC ir strādājušas dažādos mērogos.

Bahamu salu ieviešana Sand Dollar piedāvā centrālajām bankām nepieciešamo ieskatu par to, kā CBDC var darboties reāli, sākot no lietotāju iekāpšanas līdz palīdzībai uzņēmumiem samazināt darījumu izmaksas. Filips Midltons, OMFIF centrālās bankas ideju laboratorijas priekšsēdētāja vietnieks Londonā sacīja:

“Visus tas interesē – es domāju, ka tas neapšaubāmi ir pirmais solis. Ja es meklēju gūtās mācības lielajiem zēniem, tas ir viss mācību gabals – ja tas ir veiksmīgs, kā jūs esat pārliecinājis iedzīvotājus to izmantot? “

Zemāk ir interesanta diagramma par to, kā un kādā posmā globālās centrālās bankas strādā pie CBDC.

Pieklājība: Reuters

Jefferies kapitāla daļas vadītājs Kristofers Vuds apgriež zelta ekspozīciju par labu Bitcoin (BTC)

Jefferies globālais kapitāla stratēģijas vadītājs Kristofers Vuds pievienojas kopienai ‘Bitcoin-over-Gold’. Savā ilgstošajā globālajā USD denominēto pensiju fondu portfelī Vudss ir samazinājis ekspozīciju ar Zeltu, vienlaikus palielinot Bitcoin pakļautību. Savā iknedēļas piezīmē investoriem tieksme alkatība & bailes, Vuds raksta:

“Portfelī esošo fizisko zelta dārglietu 50 procentu svars pirmo reizi vairāku gadu laikā tiks samazināts par pieciem procentpunktiem ar Bitcoin ieguldīto naudu. Ja no pašreizējā līmeņa ir liels naudas izņemšana no bitcoīna, pēc vēsturiskā izlaušanās virs USD 20 000, nodoms būs šo pozīciju papildināt ”.

Pēdējā laikā arvien vairāk institucionālo milžu ir iesildījušies BTC. Iepriekš JPMorgan teica, ka zelts gadiem ilgi var ciest Bitcoin dēļ. Tomēr, neraugoties uz šo viedokli, Volstrītas gigants Goldman Sachs teica, ka Bitcoin neapdraud Zeltu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me