Nedēļas noapaļošana: Bitcoin (BTC) un Ethereum (ETH) ievada atkopšanu, XRP velk papildu zaudējumus

reklāma Phemex

Pēdējā nedēļa kriptogrāfijas tirgū palika mazliet aizraujoša, ne ņemot vērā tirgus kustību, bet gan attiecībā uz institucionālo attīstību kriptosfērā. Kopējais kriptovalūtu tirgus palika zem spiediena, vienlaikus zaudējot tirgus ierobežojumus aptuveni 25 miljardu ASV dolāru apmērā.

Trīs galvenās kriptogrāfijas valūtas: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) un Ripple (XRP) redzēja būtiskas nepilnības, pārbaudot dažus galvenos atbalsta līmeņus. Apskatīsim mazliet sīkāk.

Bitcoin (BTC) pieaugums-kritums-pieaugums pagājušajā nedēļā

Bitcoin (BTC) nevarēja uzturēt nedēļas sākuma impulsu un redzēja lielu trūkumu, tuvojoties 19 400 USD līmenim. Pagājušās nedēļas lielākajā daļā pasaules lielākā kriptovalūta saglabājās lejupvērstā trajektorijā, pārkāpjot dažus būtiskus atbalsta līmeņus.

Bitcoin-BTC- 19000 USDPieklājība: CoinMarketCap

Piektdien Bitcoin (BTC) cena nokritās zem tā izšķirošā atbalsta 18 000 ASV dolāru apmērā, tomēr tā reģistrēja spēcīgu atkāpšanos no 17 600 USD līmeņa un pēdējo 36 stundu laikā ir ieguvusi gandrīz 1200 USD punktus. No otras puses, institucionālā dalība Bitcoin (BTC) turpina nostiprināties nedēļas laikā.

  • Bitcoin turpina saņemt atzinību no Volstrītas investoriem un lielām institūcijām. Miljardieru investors un Bridgewater Associates vadītājs Rejs Dalio atzina, ka BTC parādās kā spēcīga zelta alternatīva. JPMorgan norāda arī uz sistemātisku zelta ETF aizplūdi kopš 2020. gada oktobra un lielāko ieplūdi, kas notiek Bitcoin fondos, no otras puses. Uztvere par to, ka Bitcoin ēd zelta tirgus daļu, lēnām pārvēršas realitātē un katru dienu kļūst arvien spēcīgāka.
  • Kripto firmas un citas banku iestādes ir sākušas iesildīties līdz Bitcoin (BTC). Šie uzņēmumi ir sākuši būvēt pakalpojumus, kas mazina plaisu starp tradicionālajiem tirgiem un Bitcoin. Kriptogrāfijas birža Bittrex paziņoja par marķētu akciju tirdzniecības iespēju, savukārt Fidelity Digital Assets paziņoja par Bitcoin nodrošinātiem naudas aizdevumiem iestādēm sadarbībā ar BlockFi. Līdzīgi Lielbritānijas banku starptautiskais standarts Chartered paziņoja, ka sāks piedāvāt kriptogrāfijas glabāšanas pakalpojumus 2021. gadā, ja tam piekritīs Lielbritānijas Finanšu rīcības iestāde (FCA).
  • Riska ieguldījumu fondi un lielās iestādes pagājušajā nedēļā turpināja vairāk ielej Bitcoin (BTC). MassMutual, 169 gadus vecais apdrošināšanas gigants, izmantojot aktīvu pārvaldnieku NYDIG, paziņoja par 100 miljonu ASV dolāru investīciju Bitcoin. Biznesa izlūkošanas firma MicroStrategy arī apstiprināja konvertējamo parādzīmju piedāvāšanu milzīgu 650 miljonu ASV dolāru vērtībā un plāno neto ieņēmumus izmantot Bitcoin (BTC).

ETH cena labo 10%, bet ātri atjaunojas

Ethereum (ETH) cīnījās, lai uzturētu līmeni virs 600 USD, jo ārdīšanās ap Ethereum 2.0 Beacon Chain izlaišanu. Nedēļas sākumā ETH cena strauji koriģēja, zaudējot 10% no cenas. Tomēr tam bija straujš atlēciens no $ 540 līmeņa. Ethereum pagājušajā nedēļā divas reizes pārbaudīja šo 540 ASV dolāru atbalstu. ETH ir atguvies, atgriežoties pie 600 USD, un šobrīd tā tirgo 583 USD ar tirgus ierobežojumu 66,3 miljardu USD.

Pieklājība: CoinMarketCap

Izņemot Bitcoin, Ethereum (ETH) joprojām ir viena no galvenajām institūciju izvēlēm. A Ziņot ko Greyscale iesniedza SEC, atzīmē, ka Grayscale Ethereum Trust (ETHE) ir nopircis gandrīz 11444 ETH, kuru vērtība ir 75 miljoni USD. ETHE ir Grayscale otrais lielākais kriptogrāfijas fonds, un tas veido 14% no visiem tā pārvaldītajiem aktīviem (AUM).

Ripple XRP zem pārdošanas spiediena


Ripple XRP joprojām ir zem spiediena, jo pēdējās nedēļas laikā tas ir koriģējis gandrīz 20%. XRP pēdējās nedēļas laikā turpina virzību uz leju un pat ir noslīdējis zem izšķirošā atbalsta USD 0,50. Atšķirībā no Bitcoin (BTC) un Ethereum (ETH), XRP cena ir atteikusies redzēt apvērsumu.

Pieklājība: CoinMarketCap

Flare tīkls nesen ierakstīja oficiālu XRP virsgrāmatas momentuzņēmumu. Mērķis šeit ir iepazīstināt XRP ar DeFi ekosistēmu Ethereum blokķēdes tīklā. Lai sāktu darbību, visām XRP ieinteresētajām personām tiks samazināti Flare’s Spark (FRXP) marķieri.

“Ir fantastiski redzēt uzņēmumus, kas veido sistēmas, kas pievieno lietderību XRP, un es domāju, ka spēja tieši izmantot XRP viedajos līgumos būs ārkārtīgi noderīga,” sacīja Flare CTO.

Kad Flare atjauninājums sāk darboties, XRP marķieru turētāji var ģenerēt XRP piesaistīto Spark (FXRP) marķierus un izmantot tos Ethereum balstītās DeFi ekosistēmā.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector