Nedēļa pārskatā: kriptovalūtas cenu analīze nedēļai no 17. decembra līdz 23. decembrim

reklāma Phemex

Kongresmeņi Darens Soto iepazīstina ar Token Taxonomy Act

Šonedēļ atkal demokrāts Darens Soto kopā ar savu kongresmeni Vorenu Deividsonu ieviesa Token Taxonomy Act. Jaunie rēķinu plāni atbrīvo neskaidrības par kriptonauda klasifikāciju. Vissvarīgākais ir tas, ka digitālais aktīvs vairs nav drošība, tiklīdz tas kļūst par pilnībā funkcionējošu tīklu. Pāris nedēļas atpakaļ Sato bija sadevies rokās ar Tedu Budu, lai izbeigtu manipulācijas ar kriptovalūtas cenu. Abi vīrieši bija ieviesuši pāris likumprojektus, kas “liek CFTC un citiem finanšu regulatoriem sniegt kritiskus ieteikumus, kā uzlabot normatīvo vidi gan patērētāju, gan biznesa attīstības pusē”.

Facebook atpakaļ ar kriptogrāfijas virsrakstiem

Saskaņā ar Bloomberg šonedēļ sniegto ziņojumu “cilvēki, kas pārzina šo jautājumu”, ir paziņojuši, ka Facebook strādā pie tā, lai izveidotu stabilu monētu WhatsApp naudas pārskaitījumiem. Uzņēmums acīmredzot plāno sākt darbu Indijā, kur valstī ir vairāk nekā 200 miljoni WhatsApp lietotāju un 69 miljardi ASV dolāru gadā pārskaitījumu maksājumi. Kā vienmēr, šīs ziņas būs jāuzņem ar sāls graudu, jo paziņojums nav no paša Facebook. Facebook izveido kriptonauda – tikpat veca kā pasaka. Facebook ir palielinājis savu bloku ķēdes komandu, tomēr, saskaņā ar LinkedIn, lepojas ar apmēram 40 dalībniekiem. Bijušais PayPal prezidents Deivids Markuss kopš 2014. gada vada lietotni Facebook Messenger un šobrīd vada blokķēdes nodaļu.

Vitalik atdod kapitālu Ethereum Startups

Apkopojot dažus jaunumus no Twitter, trešais vadošais kriptovalūtas Ethereum veidotājs Vitāliks Buterins Ethereum jaunajiem uzņēmumiem ir atdevis 300 000 USD kriptovalūtā. Buterīns atdeva 300 000 ASV dolāru trīs Etherum jaunizveidotajiem uzņēmumiem: Prysmatic Labs, ChainSafe Systems un Sigma Prime. Katrs no iesācējiem ir saņēmis 1K Ethereum no Buterin, kas vēlāk tika atklāts čivināt pavedienā. Tiek ziņots, ka visi trīs jaunie uzņēmumi strādā pie Ethereum tīkla uzlabošanas un pārvietošanas uz Ethereum 2.0. ChainSafe izveido ar Ethereum 2.0 saderīgu klientu; Prysmatic Labs strādā, lai uzlabotu mērogojamību, un Sigma Prime strādā arī pie 2.0 klienta ar nosaukumu Lighthouse.

Honkongā, lai stingrāk ieviestu kriptovalūtu likumus

Kamēr kontinentālā Ķīna ir gandrīz aizvērusi durvis kriptovalūtu tirdzniecībai valstī. Honkongā joprojām ir atļauta SIO un kriptovalūtu tirdzniecība. Tagad ir parādījušies ziņojumi par kriptogrāfijas biržām, tirgotājiem, investoriem, kriptogrāfijas uzņēmumiem vai iestādēm; visi tiks pakļauti stingrākai Vērtspapīru un nākotnes lietu komisijas (SFC) uzraudzībai Honkongā. Saskaņā ar jaunākajām SFC vadlīnijām turpmāk būs nepieciešama licence visiem ieguldījumu fondiem, kas satur vairāk nekā 10% bitkoīna vai citu kriptovalūtas monētu vai žetonu. Līdzekļus var pārdot tikai profesionāliem investoriem.

Binance DEX un vēl 10 fiat apmaiņas uzsākšanai 2019. gadā

Šonedēļ apmaiņai nesen tika intervēts Binance izpilddirektors Changpeng ‘CZ’ Zhao par BTC un Binance jaunākajām norisēm un viņa perspektīvām tirgū. Intervijas laikā CZ jautāja par izmaiņām Binance paplašināšanās stratēģijā tirgu kušanas dēļ, uz kurām viņš atbildēja, sakot: “Mūsu stratēģija nemaz nav mainījusies. Mēs līdz šim esam uzsākuši vienu fiat apmaiņu, un nākamajā mēnesī mēs gatavojamies sākt vēl 2-3. Nākamajā gadā mēs joprojām vēlamies izveidot vēl 10 fiat apmaiņas, un mēs arī uzsākam savu decentralizēto apmaiņu (DEX), kas ir ļoti galvenā bloku ķēdes tehnoloģija balstīta apmaiņa

Cenu diagrammaAvots: Coin260.com

Bitcoin (BTC)

Šeit nāk Ziemassvētki, un tāpat notiek arī Ziemassvētku vecīšu mītiņš, kas visu zaļo dod kriptogrāfijas tirgos. Tā bija pirmā reize pēdējo 2 nedēļu laikā, kad Bitcoin turpināja virzīties uz augšu, pārsniedzot USD 4000. Cenas nedēļas laikā sasniedza 4 198,43 USD augstāko punktu un 3 253,12 USD zemāko punktu. Apmaiņa, kas bija aktīvāka apjomā, ar BTC šonedēļ dažādos pāros bija BitMex (21,94%), CoinBene (3,72%) un DOBI Trade (2,93%)


Starp ievērojamām ziņām ap Bitcoin, Maikls Novogratcs ir prognozējis, ka Bitcoin īsā laikā sasniegs 3000 līdz 6000 USD

Ripple (XRP)

XRP joprojām ir otrajā vietā, jo Ethereum turpina pārspēt. Šonedēļ XRP cenas bija USD 0.393330, un uz leju tas kotēja USD 0.286942. Apmaiņa, kas bija aktīvāka apjomā, ar XRP dažādos pāros šonedēļ bija ZB.COM (13.07%) Bitbank (11.00%) un ZBG (7.62%).

Par XRP šonedēļ XRP tviterī nobalsoja par labāko Ziemassvētku “Kripto dāvanu”

Ethereum (ETH)

Ēteris, tāpat kā BTC, pieaug un tagad atrodas stingri virs USD 100 līmeņa. Ethereum augšgalā šonedēļ bija USD 119,09 un bija zemākais USD USD 85,38. Tirgi, kas bija aktīvāki pēc apjoma, ar ETH šonedēļ dažādos pāros bija DOBI tirdzniecība (6,46%), OEX tirdzniecība (4,77%) un OKEx (4,74%)

Starp ziņām par Ethereum šonedēļ, Ethereum līdzdibinātājs un ConsenSys dibinātājs Džozefs Lubins uzsprāga savus kritiķus (īpaši kriptogrāfiskos žurnālistus un emuāru autorus) un teica, ka viņš varētu redzēt Ethereum un tā ekosistēmas nākotni “ļoti gaišu”..

Citi virzītāji un kratītāji

Citas monētas, kas šonedēļ tika izgatavotas augšpusē un apakšā saskaņā ar monētu tirgus vāciņu (piekļuve 23. decembrī plkst. 15:35 IST), bija

Pārvietotāji

  • Monēta – pieaugums par 211,20%
  • NKN – uzrāda pieaugumu par 152,07%
  • Spendcoin – uzrāda pieaugumu par 149.16%

Kratītāji

  • Veros – parāda kritumu par 95,95%
  • empowr monēta – parāda kritumu par 94,79%
  • True Deck – parāda kritumu 82,20%

Kā jūs domājat, kāds būtu kripto tirgu noskaņojums nākamnedēļ? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector