Neapmierināti tirgotāji meklē Coinbase alternatīvu pēc nesenās avārijas

reklāma Phemex

Nesenie pārtraukumi ASV biržā Monētu bāze ir motivējuši neapmierinātus tirgotājus darīt divas lietas: kritizēt Sanfrancisko balstīto platformu vietnē Crypto Twitter un meklēt dzīvotspējīgu alternatīvu. Pagājušajā nedēļā bitkoins pārtrauca USD 10 000 barjeru tikai tam, lai Coinbase sabruktu, tiklīdz cena iezagās šī psiholoģiskā līmeņa virzienā, un to tik vēlu pārbaudīja tik bieži. Norāde par plašu neuzticību un nosodījumu sabiedrībā, kam seko sasteigta rīcība emuāra ziņa programmatūras inženieris Maikls de Hoogs, paskaidrojot, ka biržas automātiskā mērogošana nespēja turēties kopsolī ar dramatisku, pieckārtīgu satiksmes pieaugumu.

Attaisnojumi ir labi un labi, taču tie nesamazina pircējus, kuri jau iepriekš ir saskārušies ar šo problēmu. Pēdējo trīs mēnešu laikā Coinbase ir ir izgājis bezsaistē ne mazāk kā četras reizes. Un tas nav vienīgais PR hit, ko uzņēmums pēdējā laikā ir uzņēmis: ziņas, ka tā ir novērošanas programmatūras pārdošana ASV valdībai ir licis daudziem lietotājiem to izdarīt grāvis platformu

No atvērta pakalpojuma līdz pilnam KYC

Dažiem lietotājiem tas ir pēdējais piliens un prognozējamais galapunkts Coinbase pārejai uz valdības marioneti, kā viņi to uztver. Tipiska atbilde uz Coinbase pāreju uz KYC modeli tika ievietota Bitcointalk forumā 2018. gada beigās ar BitHodler piezīmējot “Mani pārsteidz tas, ka viņiem bija vajadzīgs tik ilgs laiks, līdz viņi nāca klajā ar šiem pasākumiem. Coinbase bija atvērts pakalpojums, kas ļāva cilvēkiem jebkurā laikā iemaksāt un izņemt naudu bez jebkādiem jautājumiem.

“Es jau ilgu laiku izmantoju Coinbase visā brīvībā, un tagad tas ir beidzies. Varbūt tā ir laba lieta, kā tas turpmāk piespiež cilvēkus rūpēties par savu krātuvi. ”

Neskatoties uz kritiku, Coinbase ir vairāk nekā 30 miljoni lietotāju, laikā no 2018. gada vidus līdz 2019. gada vidum parakstījās astoņi miljoni. Neseno avāriju iznākums kļūs skaidrs tikai tad, kad tiks publiskoti jauni lietotāju skaitļi, lai gan apgalvo, ka apmaiņa “šķiet, ka ir ieprogrammēts doties bezsaistē jebkurā laikā, kad bitcoīna cenā ir 500 ASV dolāri”To nedara par labu.

Sešas no labākajām Coinbase alternatīvām

Coinbase alternatīvu netrūkst tiem, kas vēlas pāriet. bitFlyer ASV ir tikai viens no tiem. Lietotājam draudzīga platforma, kas tika uzsākta 2017. gada beigās, darbojas 47 štatos un teritorijās un ļauj lietotājiem saistīt savu bankas kontu un iegādāties bitcoin ar USD. Tajā ir arī a Lightning Pro apmaiņa pret progresīvākiem lietotājiem, ko veidojuši Volstrītas veterāni. bitFlyer USA pašlaik atbalsta bitcoin, ethereum, ethereum classic, litecoin un bitcoin naudu.

Atvasinātie finanšu instrumenti un spot birža atrodas Singapūrā, Phemex novembrī uzsāka bijušo Morgan Stanley brokeru komanda un piedāvā pastāvīgus līgumus (nākotnes līgumus bez derīguma termiņa beigām) par aktīviem, tostarp bitcoīnu un ēteru, ar 100x pārsvaru. Phemex nesen paziņoja a Premium līmeņa abonements programma, kas nodrošina tūlītēju tirdzniecību ar nulles maksu tikai par 9,99 USDT mēnesī, un tās tirdzniecības dzinējs spēj apstrādāt 300 000 darījumus sekundē ar pasūtījumu atbildes laiku mazāku par 1 milisekundi.

Binance, tikmēr ir pasaules lielākā kriptogrāfijas birža pēc tirdzniecības apjoma, dienā veicot darījumus vairāk nekā USD 2 miljardu vērtībā. Tas var atbalstīt vairāk nekā 1,4 miljonus darījumu sekundē. Viens no galvenajiem Coinbase konkurentiem Binance uzsāka savu darbību ASV roka pagājušā gada septembrī un atbalsta USD fiat pārus. Ar spot tirdzniecību, fiat on-rampām, kriptogrāfijas aizdevumiem, nākotnes līgumiem ar 125x sviru un DEX, Binance ir ļoti vērts ņemt vērā.

Deribit ir pasaulē lielākā birža pēc opciju tirdzniecības apjoma un ļauj lietotājiem tirgoties ar bitcoin un ethereum ar līdz pat 100x lielāku sviru. Atruna ir tāda, ka noguldījumiem tiek pieņemts tikai BTC. Deribit, kas atrodas Panamā, ir piemērots risinājums pieredzējušākiem tirgotājiem. Pārliecinoši, kopš tā uzsākšanas 2016. gadā tā pakāpeniskā likvidācijas un riska pārvaldības sistēma ir cietusi nulle socializētu zaudējumu..

Tiem, kas alkst pēc sirdsmiera, kas rodas, izmantojot sen izveidotu platformu, Bitstamp ir zelta standarts. Galvenokārt tāpēc, ka tā virtuālās durvis atvēra 2011. gadā. Pēc vairāk nekā četru miljonu lietotāju iekāpšanas platformā Londonas galvenā mītne apvieno tirdzniecības vienkāršību ar augstākā līmeņa drošību, lai arī 25. aprīlī tā patiešām cieta 4,5 stundas. Pēc tam tika veiktas atsauksmes. nodrošināt, lai visas sistēmas darbotos kā parasti. Bitstamp atbalsta Bitcoin, ethereum, litecoin, pulsāciju un Bitcoin skaidru naudu.


Vēl viena iespēja tirgotājiem, kas bēg no Coinbase, ir Dvīņi, pasaulē pirmā SOC 1 1. tipa un SOC 2 1. un 2. tipa sertificēta kriptogrāfijas apmaiņa un glabātāja. Tāpat kā Coinbase, tā atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs un piedāvā tirdzniecības rīku komplektu iesācējiem un pieredzējušākiem lietotājiem. Ar atbalstu 22 tirdzniecības pāriem un bezmaksas noguldījumiem / izņemšanu, Dvīņi ir droša likme un izrādās īpaši populāra institucionālo investoru vidū.

Skaidrs, ka Coinbase nav vienīgā izrāde pilsētā. Ja esat vīlies platformā, nekas neliedz jums aizvest savu biznesu citur. Lai gan visām apmaiņām, visticamāk, šad un tad būs slikta diena, kad esat zaudējis ticību, ir pienācis laiks to ieviest.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector