Matic tīkls: Ethereum izstrādātājs atspēko baumas par MATIC dump par iekšējās informācijas izmantošanu

reklāma Phemex

Matic Network (MATIC) šodien piedzīvoja lielu grūdienu, jo tas tika izmests milzīgās summās kriptovalūtas biržā Binance, tādējādi zaudējot 60% no tās vērtības. Drīz pēc izgāztuves kriptogrāfijas tirgū sāka izplatīties baumas par to, ka izgāšana ir iekšējās informācijas īpašnieks. Bet Ethereum izstrādātājs, kas pazīstams kā Ēriks.eth ir noraidījis baumas. 

Murgs piepildīsies

Nav nekas neparasts, ja kriptogrāfijas sfērā projekti vienā dienā iegūst un zaudē ar divciparu skaitli, bet MATIC tīklam šī diena ir piepildījusies murgs. No brīža, kad 10. decembra stundās bija 0.041, līdz kritumam līdz 0.011, monēta tikai dažu stundu laikā zaudēja vairāk nekā 70% no savas vērtības.

Matic Network līdzdibinātājs un COO, Sandeep Nailwal, tvītoja par katastrofu un publicēja a emuārs, sakot, ka Matic Network komandai nav nekāda sakara ar pasākumu, un aiz tā slēpjas kāds FUD konts. Viņš arī teica, ka Matic tīkls ievietos detalizētu notikušā analīzi.

Vienkārši pamodos no šī murga kāda cilvēka izsaukuma dēļ

Pavisam drīz būs skaidrs, ka mēs aiz tā neatrodamies, jo dažus FUD kontus mēģina iedvest

Mēs ievietosim detalizētu analīzi, un no šīs acīmredzamās manipulācijas mēs iznāksim spēcīgāk nekā jebkad agrāk

– Sandeep Nailwal-Matic tīkls (@sandeepnailwal) 2019. gada 10. decembris

Ethereum izstrādātājs noraida baumas

Tirgū klīst baumas par to, kas varēja izraisīt izgāztuvi, un viena no teorijām ir tāda, ka dempings bija iekšējās informācijas turētājs. Validity Crypto dibinātājs Semjuels Dž. Džoslings apgalvoja, ka Matic Network komanda ir bijusi atbildīga par izgāztuvi. Viņš teica, ka cepuri, kuru Matic Network Foundation bija pārcēlusi 1 495 322 715 MATIKA, kas veidoja 15% no piegādes, pēdējās 50 dienās, un žetoni bija nonākuši Binance likvidācijā.

Vienkārši nedaudz snooping, lai atrastu, ka #Matic Tīkla fonds ir pārskaitījis 1 495 322 715 $ MATIC (15% no piegādes, aptuveni 67 314 942 ASV dolāri ATH) pēdējās 50 dienās, no kurām, šķiet, tika nosūtīta likvidācijai plkst. #Binance. https://t.co/FLPl4HyfiO pic.twitter.com/dpYG8rMoHX

– Semjuels Dž. Džoslings (@xGozzy) 2019. gada 10. decembris


Tomēr Ethereum izstrādātājs Ēriks pierādīja, ka teorija ir nepatiesa. Viņš publicēja, kā Matic tīkls Binance nosūtīja tikai 290 000 000 MATIC, nevis 1 495 322 715. Viņš arī dalījās ar darījumu vēstures detaļām.

Drīz pēc tam Goslings arī izlaboja savas prasības un atvainojās Matic Network un kriptogrāfijas kopienai.

Es tikai gribu ļoti atvainoties par neprecīzas pretenzijas sniegšanu. Izrādās, ka tā bija tikai 381 903 830 $ MATIC (3% no piedāvājuma), ka "šķiet" ir likvidēts, es veicu nepareizu aprēķinu un savā aprēķinā iekļāvu izejvielas, kā arī izejas. https://t.co/BHFu5GW0A2 pic.twitter.com/9xdoC19Ga6

– Semjuels Dž. Džoslings (@xGozzy) 2019. gada 10. decembris

Matic komanda ir atbildējusi arī par marķieru pārsūtīšanu Twitter un a emuārs. Pirmkārt, Sandeep Nailwal atbildēja uz Goslinga pavedienu, sakot, ka viņa analīze bija nepareiza. 1,4 miljardu MATIC darījumā 1,08 miljardu MATIC darījums bija MATIC pārskaitījums no viedā līguma bloķēšanas konta uz fonda kontu.

Jūs veicat analīzi. Jūsu citētie 1,4 miljardu marķieri, 1,08 miljardi TXN ir pārskaitījums no viedā līguma bloķēšanas konta uz fonda kontu

Jūs to saskaitījāt kopējā žetonu kustībā. Pārējie pārvietotie žetoni ir tādi, kā paziņots. Ekrānuzņēmums ir arī maldinošs

Mēs detalizēti izliekam par to

– Sandeep Nailwal-Matic tīkls (@sandeepnailwal) 2019. gada 10. decembris

Bija čivināt, atkārtojot to pašu no oficiālā Matic Network konta. Fonda konta žetoni joprojām bija komandā, un tikai 248 miljonu žetonu pārsūtīšana sakrita ar neto kustību uz āru.

Maticam šajā visā NAV bijusi loma.

Žetonu kustībai mēs paziņojām par ~ 0,25% (248mn) žetonu izlaišanu oktobra atbloķēšanas laikā, kas sakrīt ar kopējo kustību uz āru.

Fonda žetoni joprojām ir.https://t.co/BhDDqFWF6H

MATIC atgriezīsies spēcīgāk nekā jebkad agrāk!

– Matics (@ maticnetwork) 2019. gada 10. decembris

CZ paplašina Matic tīkla atbalstu

Binance izpilddirektors Changpeng Zhao jeb CZ arī ir paplašinājis atbalstu Matic Network. Viņš tvītoja, ka viņa komanda izmeklē datus, taču jau tagad ir skaidrs, ka Matic Network ar to nebija nekāda sakara. Varētu būt, ka vairāki lieli tirgotāji panikā sāka izpārdot, izveidojot ciklu.

Mūsu komanda joprojām izmeklē datus, taču jau tagad ir skaidrs, ka MATIC komandai ar to nav nekāda sakara. Vairāki lielie tirgotāji panikā izraisīja ciklu. Būs grūts aicinājums uz to, cik daudz apmaiņa varētu traucēt cilvēku tirdzniecību. https://t.co/wOVF6tEBkQ

– CZ Binance (@cz_binance) 2019. gada 10. decembris

Kad kriptogrāfijas kopienas loceklis jautāja, kā tikai dažas stundas pēc izgāztuves bija skaidrs, ka Matic Network komanda šajā darbā nav iesaistīta, CZ atbildēja, ka viņi ir nonākuši pie šāda secinājuma, apskatot lielas ietekmes / peļņas / zaudējumu pārskatus un pārbaudot kontos, kurus varēja identificēt – ti, cilvēki, kuri ilgu laiku tirgojās ar Binance, VIP konti utt..

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector