Litecoin [LTC] atrod integrāciju ar HTC Exodus, kad Čārlijs Lī pievienojas kā padomnieks

reklāma Phemex

Kripto Maveriks un Litecoin dibinātājs Čārlijs Lī ir pievienojuši vēl vienu spalvu savam vāciņam, jo ​​tagad viņš atrod savu padomdevēju vietnei HTC Exodus Smartphones, izplatītajai virsgrāmatas viedtālrunim, kuru paredzēts laist klajā 2018. gada rudenī. HTC arī paziņoja, ka tās tālruņi atbalstīs LTC un Zibens tīkls Litecoin vietējā līmenī.

Litecoin tuvāk tam, lai nodrošinātu monētām reālu lietojumu

HTC maijā bija paziņojusi, ka tā laidīs klajā pirmo blokķēdes darbināmo mobilo tālruni, kas paredzēts decentralizētām lietojumprogrammām un drošībai. 10. jūlijā Exodus izstrādātāji paziņoja, ka uzņēmums uzsāks arī viedtālruni ar iebūvētu kriptogrāfijas valūtas maku un ļaus lietotājiem spēlēt populāro CryptoKitties spēli savās mobilajās ierīcēs..

HTC pārstāvji sacīja, ka uzņēmums, kas ieguvis milzīgu pieredzi viedtālruņu ražošanā, tagad vēlas izmēģināt un pārveidot globālo tīmekli un iedzīvināt sapni par miljoniem cilvēku uz zemes decentralizāciju..

Tiek ziņots, ka Taivānā bāzētais elektronikas gigants ir saražojis vairāk nekā 100 miljonus viedtālruņu ierīču, un tagad tā mērķis ir “pārveidot internetu”, “padarot decentralizāciju par realitāti”. Šis HTC plāno darīt ar savu jauno blockchain balstīto Exodus viedtālruni, kuru paredzēts izlaist kaut kad vēlāk šogad.

Turklāt HTC plāno piedāvāt atbalstu Bitcoin (BTC) un Ethereum (ETH) papildus Litecoin (LTC), izmantojot sava viedtālruņa bloku ķēdes tīklu. Pēc starptautiskā elektronikas uzņēmuma domām, tā viedtālrunis Exodus atvieglos kriptovalūtu tirdzniecību starp tā ierīču lietotājiem.

Čārlijs Lī, Litecoin radītājs, paziņoja par HTC Exodus Litecoin atbalstu, čivinot:

Pagājušajā nedēļā tikos ar HTC Exodus komandu un ļoti priecājos dzirdēt, ka tālrunis atbalstīs LTC un Lightning Network vietnē Litecoin! Es būšu padomdevējs, jo redzu, ka masveida pieņemšanai ir nepieciešams drošs kriptotālrunis, kas padara LN vienkāršu.

P.S. Nē, viņi nenoņems BTC. https://t.co/WQcygPVst0

– Čārlijs Lī [LTC⚡] (@SatoshiLite) 2018. gada 30. jūlijs

Lī pieredze ar decentralizētiem produktiem noteikti palīdz HTC tālruņiem iegūt labu stratēģiju tirgū. Viņa kā padomdevēja vārds arī palīdzētu projektam iegūt lielu uzticamību un labo gribu.

Šo ziņu tviterī labi novērtēja Fils Čens, HTC un Exodus decentralizētais galvenais direktors (DCO).

“Priekšrocības, lai Exodus Phone darbotos ar @SatoshiLite un @starkness. Priecājos būt šajā ceļojumā kopā ar jums. @edithyeung @dominic_w ”

Priviliģēts, lai Exodus Phone varētu strādāt @SatoshiLite un @starkness. Priecājos būt šajā ceļojumā kopā ar jums. @edithyeung @dominic_w https://t.co/JwRefIEPIP

– Fils Čens (@ philchen913) 2018. gada 30. jūlijs

Lasiet arī: “TokenPay ir krāpšanās – ar atrunu izsauc Tone Vays, lai nomierinātu katru ticīgo Litecoin.

Exodus – decentralizētie viedtālruņi varētu būt HTC laimes apgriezējs

Ja kāds seko viedtālruņu tendencēm un seko līdzi viedtālruņu tirgiem, ir pilnīgi skaidrs, ka HTC pēdējos gados nav veicies tik labi, neskatoties uz dažu lielisku ierīču radīšanu. To pastāvīgi kaitina konkurence, ko nodrošina Apple, Samsung un Ķīnas kolēģi OnePlus, Oppo un Vivo. Līdz ar to, kā lietas veidojas, izskatās, ka uzņēmums liek derības uz kriptofonu, lai dotu sev priekšrocības salīdzinājumā ar pašreizējiem konkurentiem, jo ​​tam var būt pirmā priekšrocība, piesaistot kriptogrāfijas atbalstītājus un privātumu domājošus jauniešus.

Tomēr arī šajā telpā viss nebūs tāds pats, jo rodas daži jauni konkurentu komplekti, jo daži uzņēmumi pēta arī šo jomu. Sirin Finney strādā arī ar līdzīgu tālruni un jau ir izlaidis īpaši drošas mobilās ierīces tehnisko specifikāciju, solot lietotāja kriptovalūtas darījumus saglabāt privātus. Tālrunī būs iebūvēts saldētavas seifs, un to veidos tā pati kompānija, kas ražo iPhone, Foxconn. Ja var ticēt plašsaziņas līdzekļu ziņojumiem, jau iepriekš ir pasūtīti vairāk nekā 25 000 ierīču.

Vēl viens HTC konkurents, ķīniešu tālruņu ražotājs Huawei, tika baumots arī par nopietnām sarunām ar Sirin Labs, lai savu klausuli nogādātu zem blokķēdes.

Čārlija Lī iecelšana un LTC un apgaismojuma tīkla pievienošana viedtālrunim noteikti ir lieliska stratēģija, lai HTC uzņemtos vadību. Tagad ir kaut kas skatāms, kā uzņēmums izlaiž savu tālruni. Ja viss notiek pēc grafika, tas noteikti var mainīt HTC likteni

Vai HTC spēs uzņemties vadību Blockchain un kriptogrāfijas tālruņos, vai arī tas zaudēs vietu Sirin Labs un citiem, kas šobrīd testē līdzīgus viedtālruņus? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me