Kripto tirgus bailes sāk zust, kad LTC, ETH, XRP un citi Altcoins nonāk jaunā attīstības fāzē

reklāma Phemex

Kad pasaule sāk pamanīt Blockchain un kriptonauda, ​​kriptogrāfijas tirgus kapitalizācija ir palikusi virs USD 130 miljardu atzīmes. Lai gan Bitcoin pagājušajā nedēļā ir pieaudzis par vairāk nekā 3%, šķiet, ka bailes par lāča atdzimšanu mazinās. Neskatoties uz to, uzkrāšanas periods var ilgt laiku, pirms buļļi atkal atdzīvina cenu 2017. gada līmenī.

Bitcoin iegūst institucionālu atbalstu, cena rada nestabilitātes stāvokli

Ziņojumi par uzticamības digitālajiem aktīviem, kuri ir sākuši sniegt savus glabāšanas pakalpojumus dažiem atbilstošiem klientiem, ir pozitīvas ziņas par Bitcoin. Turklāt tirgus bija atdzīvojies no pēkšņas lāču kustības 2019. gada 24. februārī, kad BTC gandrīz 10% lielā ātrumā sabruka no USD 4150–4200.

Cenu darbība attiecībā uz Bitcoin bija izšķiroša arī nedēļas laikā; Bitcoin atdzīvojās no 3700 USD, lai pārbaudītu 4000 USD līmeni. Vērši kā nākamo mērķi vēro 4400 USD. Neskatoties uz to, USD 3950 darbojas kā liela pretestība, no kuras Bitcoin ir sadalījies divas reizes līdz USD 3875. Tagad cena ir virs 3900 USD.

bitcoin apjoms24 stundas BTC apjoms 2019. gada 1. ceturksnī

Tomēr BTC 24 stundu apjoms ir atgriezies 2019. gada janvāra līmenī, kad bailes no jauna Bitcoin dibena bija dominējošs noskaņojums. Kaut arī lāčus nevar pilnībā izslēgt, šķiet, ka cena turas virs USD 3700. Turklāt kopš pagājušā ceturkšņa Bitcoin daudzums ir palicis 3000–4000 USD diapazonā, kas saistīts ar tā stabilitāti.

Ethereum vēl priekšā garš attīstības ceļš

Kaut arī pēc Konstantinopoles atjaunināšanas Ethereum cena tika koriģēta no gada augstākā līmeņa USD 164 līdz USD 137. Kopš gada sākuma Ethereum tirgus noskaņojums ir pieaudzis. Paredzams, ka Serenity Update būs ieviests sadrupināšanas un PoS ieviešana līdz 2020. gadam.

Lielākajai daļai citu Dapps (Decentralized Application) platformu, piemēram, EOS, Tron un Cardano, ir bijusi iespēja mācīties no Ethereum kļūdām. Jaunā vecuma platformām ir augstākas iespējas veikt darījumus, un tās piedāvā arī lielāku funkcionalitāti. Neskatoties uz to, ERC-20 žetonu skaits ir ticībā atjaunots, ieviešot tā pirmo atjauninājumu.

Man personīgi noteikti ir neērti izdarīt "mēness vai krūtis" nošauts, jo ir daudz iespējamo nākotnes pasaules, kur ETH ir kriptonauda # 1 par cenu 100 USD, un mums arī tur ir jāizdzīvo un jānodrošina vērtība, ko cilvēki sagaida no blokķēdēm.

– Vitalik Ētera nedevējs (@VitalikButerin) 2019. gada 8. marts


Pēc Konstantinopoles atjaunināšanas atlīdzība kalnračiem ir samazinājusies par 33%, tomēr cena turas virs 30% līmeņa, ar kuru tā bija sākusi gadu. Vitalika Buterina pārliecība par Ethereum attīstību un panākumiem arī atjaunoja investoru uzticību kā a pētījumu ziņojums, ko izstrādājis Delphi Digital analizē tīkla “Serenity” atjaunināšanas stāvokli.

Litecoin Trades in the Green, kamēr tirgotāji gaida jaunu izlaušanos

Savukārt Litecoin turpina kāpt, cenšoties pārbaudīt 60 dolāru atzīmi. Litecoin pamats ir ārkārtīgi pieaudzis, pateicoties tā darījumu iespējām un nesen konstatētajai neatlaidībai pret mainīgumu. Litecoin cena nedēļas laikā ir pieaugusi par 21%; tā tirdzniecība bija 47,6 USD, savukārt cena rakstīšanas laikā bija 57,6 USD.

Litecoin ir pārsniedzis kopējo EOS tirgus kapitalizāciju, un saskaņā ar monētu tirgus kapitālu tas ir 4. vietā. Četras galvenās kriptovalūtas pēc kopējās tirgus kapitalizācijas ir Bitcoin, Ethereum, XRP un Litecoin.

Ne tikai darīja $ LTC uzsist $ EOS, tā tirgus daļa ir lielāka par $ BCH un $ BSV kopā! ?

CC: @ flappening pic.twitter.com/e49mwBHZ3Z

– Lite skola ⚡️ (@theliteschool) 2019. gada 7. marts

Vai kriptovalūtas var izdzīvot izaicinājumu, ko rada ‘Stablecoins’?

Daudzas finanšu iestādes un valdības ir izrādījušas interesi atbrīvot savu stablecoin. Pēc JPM monētas izlaišanas tirgus noskaņojums pret Blockchain ir ārkārtīgi pieaudzis, taču tas arī izraisīja šaubas par lietderību un centralizētas kriptovalūtas izmantošanas priekšrocībām, kurām trūks savietojamības un kas darbotos tāpat kā digitālais FIAT vai ‘IOU’.

Šķiet, ka tirgus noskaņojums ir atjaunojies attiecībā uz divām citām kriptovalūtām, kas nodrošina risinājumus centralizētām valūtām, izmantojot Blockchain un to decentralizēto marķieri; XLM un XRP. Arī Ripple un R3 turpina veidot partnerattiecības visā pasaulē.

BCH tirgo arī 135 USD diapazonā. Otra aizraujošākā cenu darbība bija vērojama Binance Coin (BNB), kas kopš pagājušās nedēļas ir tirgojusies par 28% augstāk. Binance DEX ar vērtīgām partnerattiecībām un īpašu PR komandu turpina apgūt apmaiņas platformas biznesu. Binance arī iekļuva 10 augstākajās kriptovalūtās pēc tirgus kapitalizācijas un ir ierindota 7. vietā ar vairāk nekā 2 miljardu dolāru tirgu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector